Siz Hyvnlara çok - Anti Hile yayınlanmıştır .

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Kilic_Bey

Sergeant at Arms
Arkadaşlar Herşeyden Önce olan işimiz anti hiledir ve size 22 Ağustos tarihini gösteriyorum ...

Çağ Host pazara geri döndü diyebiliriz kışın ortasında kısa bir ara veren çağ host 2011 ayının Temmuz ayında Kılıç Bey - Well ortaklığında geri döndürülmüştür .

Anti Hileyi Nasıl Kullanıcam ?

Rardan Çıkardığınız exe yi warbandın ana dizinene atın ve o exe den oyuna girin .

Beni Oyuna Almıyor ?

Hile yapıyorsunuzdur aksini iddia ediyorsanız doğruı dizine kurduğunuzdan emin olun ondanda eminseniz iletişime geçin .

Anti Hile İle Nereler Korundu :

Tüm Native txt leri korundu en küçük değiştirmede oyun açılmıycak .
Tüm hilelere karşı hazırlık yapıldı hile geçirmiycek.
Bazı tuşlara bloke konuldu hile geçirmiycek .

Not: Sunuculardan atma için takipleme sistemi kurulmamıştır bazıları sabrımı taşırdı ya adam gibi kuyruğunuzu kıstırır sesinizi çıkartmadan olayları takip edersiniz yada bu işe devam etmem aklınıza sokun ücretsiz yazılım veriyoruz yok çıkarcı yok tacir sen üret o zaman ...

Tekrarlıyorum anti hile server takip ayağı henüz kurulmamıştır tırt diyenlere karşı yayınlama ihtiyacı duydum .

C:\Program Files\Steam\steamapps\common\mountblade warband

Bendeki ana dizin burası sizde neresi ise oraya atınız ve çift click ile oyuna girersiniz :smile:

Link

BKunuzda boğulun hem hileye karşısınız hemde anti hileye senin gibi çamur at izi kalsın yapan bir pzvenkte görmedim caliph elimdeki ilaçları asla yayınlamıycam public sunucularda . Siz hyvnlara çok olduğunu anlayamadım afedersiniz .

Warband sunucularımız

TR_Rebel(Warband)                  32
TR_Storm_Army(Warband)        64
TR_Sy_Clan_Server(Warband)    64
TR_SY_Siege(Warband)            64

Hangi Oyunlar da varız ? Cs 1.6 - MB Wfas - MB Warband

site en kısa zamanda devreye girecektir ...

Hayırlı olması dileğiyle fakat burası pazar alanı değil.Klanlar,Maç,Turnuva organizasyonları bölümü.Bu iş için klan başkanlarına özel mesaj atmayı da düşünebilirsin fakat burada konu açmanı doğru bulmuyorum.

SoE_Napoleon said:
Hayırlı olması dileğiyle fakat burası pazar alanı değil.Klanlar,Maç,Turnuva organizasyonları bölümü.Bu iş için klan başkanlarına özel mesaj atmayı da düşünebilirsin fakat burada konu açmanı doğru bulmuyorum.

başlığın yeri forumda geçerli bir yerde değil bunubu biliyorum ama en geçerli yer olarak burayı düşündüm ...

Bence konunun yeri daha önce böyle konular vardı eskilerde kalmış.

Kılıç_Bey sen şimdi bizi hormu görüyon 32 slot diye  :cry:  :mrgreen:

Şahsen biz de Storm Army Klanı olarak Çağ Host kullanıcısıyız ve gerçekten pinglerden de lagdan da ilgiden de fiyatlardan da çok memnunuz kısacası herşey süper.Açılım yeri de doğru sonuna kadar destek veriyorum.

Arkadaşlar Herşeyden Önce olan işimiz anti hiledir ve size 22 Ağustos tarihini gösteriyorum ...

y2lan said:
Anti hileyi bahane ederek reklam yapıyorsun hiç doğru değil  :mad:

kardeşim git kendin çıkar o zaman ne diyim reklamınıda yapma ...
anti hile sadece bizim sunucularımızda çalısıcak dosya deformelerine karşı kimseye güvenmiyorum ...

Kilic_Bey said:
y2lan said:
Anti hileyi bahane ederek reklam yapıyorsun hiç doğru değil  :mad:

kardeşim git kendin çıkar o zaman ne diyim reklamınıda yapma ...
anti hile sadece bizim sunucularımızda çalısıcak dosya deformelerine karşı kimseye güvenmiyorum ...
Valla inşallah şu hile soruunu çözersiniz ama üstte dediğim gibi ..

rzababa.jpg

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom