[SGTL] Eksik Maçlar

Users who are viewing this thread

Muthven said:
-Maçlarda Merc Sınırı En Fazla 2 Oyuncudur.(Karma Takımlar Hariç)

Bu kuralı anlamadık, tam olarak açabilir misiniz? =)

Tabii anlamadınız, 8 hafta sonra merak ettiniz ama. Neyse güzel maçtı, tebrikler. :smile:

Güzel maçtı tebrikler, hakkıyla kazanılmış bir maç.MArda'ında dediği gibi serverde pingler 80 90 oluyor lag falan ben yeni gördüm düzeltilmeli bence.

Muthven said:
-Maçlarda Merc Sınırı En Fazla 2 Oyuncudur.(Karma Takımlar Hariç)

Bu kuralı anlamadık, tam olarak açabilir misiniz? =)
Kural yanlış hatırlamıyorsam ilk hafta ve ikinci hafta için geçerliydi . Sonra Oyuncu kaydetme konusundan o kuralı kaldırdık ki şimdiye kadar yendiğiniz takımlarda da 2den çok merc vardı . Onlarda neden böyle bir şikayetle gelinmedi de şimdi geliniyor  ? Ben de bunun açıklamasını istiyorum . Gerçi bu Merc'in suçu değil tr communitysinde böyle bir kafa var . Ki Yaşar da maçtan önce bu soruyu sormuştu . Ben de cevabını vermiştim . Neden hala buraya taşıyorsunuz konuyu onu da anlamadım . Eline sağlık iki takımın da . Kolay gelsin .

Arkadaş sorma ihtiyacı duymuş Salih, aklına takılmış demek ki.Şimdi lig bu hafta bitiyor mu ? Bu bizim son maçımız mıydı ? :O Bütün klanları tebrik ederim o zaman, inşallah herkes eğlenmiştir.Güzel bir ligti Yönetici(ler) iyi yönetti biraz aksaklık vardı.Genel olarak fena değildi tebrik ederim organize edenleri.Bizim arkadaşlar pasif olduğu için bi var bi yok gibiydik :grin: ama belli maçlarda eğlendik tebrik ederim herkesi.

Yiğit'nin bu günkü maçta taktiği."Abi siz sağdan gidin ben soldan sonra assassins yapiyim adamları arkalıyım sonra hepsini öldürelim."

Northerner said:
Yiğit'nin bu günkü maçta taktiği."Abi siz sağdan gidin ben soldan sonra assassins yapiyim adamları arkalıyım sonra hepsini öldürelim."

Lan o soldaki okçu hep o muydu? Diyorum kim bu okları dağa taşa atan. :lol:

Yok ben onu tek gönderirimiyim hepinize tek girer o :grin:. Başka bi arkadaştı.

Edit:Ama gene dağa taşa atıyordu, o kısımda sorun yok:grin:

Puan tablosunu ben hazırlıyorum.Bakalım birinci misiniz?  :grin:
ELN ve Sgaming'in 1,Gondor'un 2 maçı kalmış.Maçlar tamamlandıktan sonra puan tablosunu atacağım.

Steamden Sgaming yetkililerine mesaj atıyoruz ama cevap vermiyorlar.

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,295678.msg7409793.html#msg7409793
Böyle bir mesaj gördüm sanırım hükmen verilmesi gerek.

Back
Top Bottom