sert görünüşlü adam nerde

Users who are viewing this thread

arkadaşlar ben cheatmenu ile oynarken altta kavgacı sarhoş şu şehirde sert görünüşlü adam şurda diyo gidiyorum kavgacı sarhoşu buluyorum ama sert görünüşlü adamı bulamıyorum genelde şehrin neresinde oluyo ? :grin:

ReboRN42O said:
arkadaşlar ben cheatmenu ile oynarken altta kavgacı sarhoş şu şehirde sert görünüşlü adam şurda diyo gidiyorum kavgacı sarhoşu buluyorum ama sert görünüşlü adamı bulamıyorum genelde şehrin neresinde oluyo ? :grin:
Köy demek istedin herhalde her köy farklı olduğu için tüm köyü gezip bulman lazım genelde evlerin arkasında oluyor onu ararken at kullanmanı öneririm

Hayır, Örn ; Veluca şehri içerisinde sert görünümlü  biri    yazar.

Git Veluca'nın hanına orda kavgacı sarhoş var sana neye bakıyorsun sen der, Sende ya özür dilersin ya benim kim olduğumu biliyor musun? dersin ya da emin değilim bir çeşit öküz olsa gerek dersin ona bayılıyorum işte :mrgreen:

f9t said:
Hayır, Örn ; Veluca şehri içerisinde sert görünümlü  biri    yazar.

Git Veluca'nın hanına orda kavgacı sarhoş var sana neye bakıyorsun sen der, Sende ya özür dilersin ya benim kim olduğumu biliyor musun? dersin ya da emin değilim bir çeşit öküz olsa gerek dersin ona bayılıyorum işte :mrgreen:
Evet sarhoş heriflerdir onlar namın çoksa zaten kaçar giderler böylece namın çok değilmi öğrenmiş olursun bunlara ok atılmaz çok sinir olurdum ilk silahım oktu her çekişimde hancı burda ateş etme falan diyordu çıldırıp yumrukla dövüyordu. :grin: canlarıda baya çok savaşçı olsalar en kral kiralık kılıçların 5 ini dize getirir

Kral Faust said:
Tüm şehri gezin bakalım. İlk defa duyuyorum.

Aynen.Sert gorunuslu adama hic rastlamadim. Bi ara Kral Ragnar beni Uxkhal a casustan bilgi almam icin yollamisti her yere baktim casus icin ama bakarken hic sert gorunuslu adam gormedim? Onun disinda cogu sehirde bayagi gezindim ama hic gormedim :S

gergin görünüşlü adam köylerde olur diye biliyordum. Sert görünüşlü adam yok ama kavgacı sarhoş var. . . . .

RockndRoll said:
gergin görünüşlü adam köylerde olur diye biliyordum. Sert görünüşlü adam yok ama kavgacı sarhoş var. . . . .

Cheatmenu'de Kavgacı Sarhoş , Sert görünümlü adam olarak geçiyor. Bilginize!!

Back
Top Bottom