Saçmalık

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

ademm

Recruit
Oyunda battal gazi kilic bey diye kisiler yok. Veya ben bulamadim. Ama videda var diyor. Acaba siz gordunuzmu?

Ben oyunda muhabirlerin üzerindeki zırhlardan da görmedim. Ne yani şimdi 'ben oyunda böyle bir zırh görmedim, saçmalık!' diye konu mu açmalıyım ? Lütfen biraz dikkate alınacak konular açın. Konu açmak için konu açmayın.

ExpertosTR said:
Ben oyunda muhabirlerin üzerindeki zırhlardan da görmedim. Ne yani şimdi 'ben oyunda böyle bir zırh görmedim, saçmalık!' diye konu mu açmalıyım ? Lütfen biraz dikkate alınacak konular açın. Konu açmak için konu açmayın.
Ben oyuna laf atmadim ki. Video yanlis anlatilmis. Tamamen sacmalik var. Benimde aklima takildi. Varmi yokmu diye

Aasaas yine hatırlattın şu videoyu, alttaki yorumları okudukça sinirim bozuluyor, Türk firması olduğuna inanmayan mı dersin, Türk firmasıysa neden Osmanlı yok diyen mi dersin, oyuna çocuk oyunu diyen m idersin, crack soran mı dersin :grin:

Herif elinde mikrofonla saldırıyor, sen önce kılıcı düzgün tut :roll:

Aquilifer_Batu said:
Herif elinde mikrofonla saldırıyor, sen önce kılıcı düzgün tut :roll:

haha :grin: Aynen.Belki oyundaki gibi,cisim ne cismi olursa olsun,kalkan türünde olduğu için kalkan gibi savunuyodu. :grin: Onun gibi savunacak zannettim.

Adamlar acaba oyunu bir açıp oynamışlarmı kafalarına göre yorum yapmışlar fakat hiç bir önemi yok ayriyetten bu battal gazi merakını anlamıyorum adamlar osmanlı modu var dememişki abartmayın oyunda olmaması daha iyi.  :razz:

ademm said:
Oyunda battal gazi kilic bey diye kisiler yok. Veya ben bulamadim. Ama videda var diyor. Acaba siz gordunuzmu?
Senin yaptığın şaçmalığın ötesi o kadar mod var Osmanlı modu Haçlı modu diye hiçmi göz atmadın kör ben bile 6 saat'de buraları gezip göz attım gelmiş 2010'da yayınlanan haber'den basediyorsun .

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom