Sığınaklarda değerli maden veya ekipman mı var ?

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar oyunu ilk aldığımda 3-5 defa yeni kampanya açıp değişik şeyler denedim (maksat öğrenmek). Ama bi kampanyamda 20 kadar sağlam asker geliştirmiştim. Sığınak görevi hiç yapadığımdan dur bi de sığınakı görevi yapayım dedim. Bulduğum sığınakların yakınlarındaki köy-şehirlere gidip görevleri aldım sığınakları bastım vs. Esir ekipmanları da en yakın şehirlerde satıyordum (üzerine gelen görev ödülü de cabası tabi). AMa ekipman satarken hiç eşyalara dikkat etmedim. bi süre sonra bi baktım benimm para 400 k civarı olmuş. Sığınaklara başlamadan önce 12 k vardı. Yani ne olduysa ben 4-5 sığınaktan 380 k para kaldırmıştım. Sattığım eşya ve esirlere de hiç bakmadığımdan nerde ne kazandım hatırlamıyorum. Acaba bug mu oldu yoksa sığıanklardan çok değerli eşya ekipman vs mi çıkıyor ? Bu arada sığınağa odaklanınca meydanda çağulcu bile kesmedim. Sadece sığınak görevi yaptım.

İlla bir süre oynadıktan sonra tonlarca para kazanıyorsun. Belki dikkatini çekmemiştir. 4-5 sığınaktan 380k zor ama anca şöyle olabilir; mesela bana bir kere arbalet düşmüştü nereden olduğunu fark etmemiştim baktım 90 küsür k'ya satmışım.

Back
Top Bottom