[RJ] Roots of Justice

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Dün yaptığımız antremana katılan arkadaşlara öncelikle katılımları için ve antremandaki disiplinleri için çok teşekkür ederim. Hepiniz verdiğim komutlara harfiyen uydunuz. Bu akşam KOS loncasındaki dostlarımızla yapılacak karşılaşma öncesinde herkesin akşam 20:00 da RJ Sunucusunda hazır olmasını rica ediyorum. Maç öncesi hazırlıklarımız hakkında konuşacağız ve hazırlık antremanı yapacağız.

Sunucu Akşam 19:45 itibarı ile aktive edilecektir. Lütfen bu mesajı okuyan arkadaşlar okumayanlara iletsinler.

NOT : Team Speak 3 Yazılımını Henüz Indirmemiş Herkesin Indirmesini Rica Ediyorum.

RJ_Immortality

Öncelikte tebrik ederim..

Rj_Immortality seviyeli ve olgun hareketlerinden ötürü seni tebrik ediyorum. Klan başı olmaya müsait bünyede bir oyuncusun.

Kolay gelsin.

Elraen

Bil mukabele bende sizin bulunduğunuz yeri hakettiğinizi düşünüyorum. Gerek maç içerisinde sabırlı davranıp genç arkadaşlarımızın oyuna girip çıkması gerekse sürekli reset atılması zorunda kalmanızı sabırla karşıladığınız için teşekkür eder size ve takımınıza başarılarınızın devamını dilerim. Bu karşılaşmadan bizim alacağımız yegane ders birlikte hareket etmek hakkında kendimizi daha fazla geliştirmemiz gerektiğidir. Umarım ileri bir zamanda tekrar dostça bir mücadele veririz.

Liderlik yapabileceğim ile ilgili görüşünüz içinde ayrıca teşekkür ederim.

Volkan

Beyler öncelikle bu mesajım size bir uyarıdır sadece dikkate alırsınız almazsınız o beni bağlamaz;
TheLastHero adlı üyeniz aslında fake bir hesaptır.Forumdada fake hesap açmıştır.Bu  kişi LordNixy adlı oyuncudur fake bir isimle klanınıza girmiş ve bana ve üyelerimize saygısız hareketlerde bulunmuş,serverdan banlamıştır ve kendini utanmadan daha oyunu geçen hafta aldım diye tanıtmıştır.Bir üyemizi ve beni sadece kendi istediği için serverdan banlamıştır.
(Bunun sadece bir öneri olduğunu hatırlatarak)TheLastHero'nun yerine Immortality'nin gelmesi ve TheLastHero'nun uyarılmasını arz ederim.
Saygılar Arnnel

JabdiMelborn said:
...This Clan is FotD or RJ...?  :neutral:

ciauz^^,
Jab

I know it is pretty late to answer this question but we first started as FotD and planned to make changes all along (be it the clan name or the banner). In the end we decided on and converted to RJ.

Şaka maka klan büyümeye başladı bu arada. Haydi hayırlısı.

Edit:  Bu arada daha önce tanışma fırsatı olmadı, burdan selamlar Immortality. İş güç yüzünden maçı kaçırmış olduğum için fenalardayım ama kendi sunucumuzun da açıldığını öğrendim ya, o bana yeter. Bilgisayar başına döner dönmez RJ sunucusunda karşılaşmak üzere.

gençler ben ali_baba diye girmiştim azıcık espri yapayım dedim attınız ben kurallarda espri yapmak yasak die okusam valla yapmazdım lütfen yasagı açın ben "ali_baba" nickli oyuncu, yasagın açılmasını rica ediyorum lütfen.

BoromirofGondor said:
Beyler öncelikle bu mesajım size bir uyarıdır sadece dikkate alırsınız almazsınız o beni bağlamaz;
TheLastHero adlı üyeniz aslında fake bir hesaptır.Forumdada fake hesap açmıştır.Bu  kişi LordNixy adlı oyuncudur fake bir isimle klanınıza girmiş ve bana ve üyelerimize saygısız hareketlerde bulunmuş,serverdan banlamıştır ve kendini utanmadan daha oyunu geçen hafta aldım diye tanıtmıştır.Bir üyemizi ve beni sadece kendi istediği için serverdan banlamıştır.
(Bunun sadece bir öneri olduğunu hatırlatarak)TheLastHero'nun yerine Immortality'nin gelmesi ve TheLastHero'nun uyarılmasını arz ederim.
Saygılar Arnnel

Şunu belirtmek isterimki bizim loncamızın başkanı ne benim ne de LastHero. Konuyu dallandırmak istemediğimden ötürü RJ sayfasına böyle mesajlar yazarak (Bu söz sadece alıntı yaptığım arkadaşıma değil konu dışı mesaj yazacak tüm arkadaşlarım içindir.) lütfen kirletmeyiniz. Talepleriniz öneri ve uyarılarınız bizim için kıymetli olmakla birlikte, ilk sayfada adlarını görebileceğiniz lonca başkanlarına özel mesaj atınız. Bu ben başta olmak üzere diğer tüm üye arkadaşlarımız ile ilgili şikayetlerinizi bildirebileceğiniz yegane yoldur. Bu başlık altında sadece meydan okumalar ve loncalar arası maçların olmasını, tebrik ve takımımızın eleştirilerinin yer almasını arzu ediyoruz. Bizzat kendim lasthero'dan kendisine yöneltilen hiçbir mesaja karşılık vermemesini istedim...

Şimdiden bu mesajımı olgunlukla karşılayacak tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Sevgiler
Volkan

Yok benim ima etmek istediğim LordNixy'nin fake hesap açıp klanınıza katılarak klanınızı aşşağılamasıdır bu yüzden buraya yazdım herkesin bilmesi için kirlettiysem kusura bakma bakarsan zaten fake hesap olduğundan banlanmış

BoromirofGondor said:
Yok benim ima etmek istediğim LordNixy'nin fake hesap açıp klanınıza katılarak klanınızı aşşağılamasıdır bu yüzden buraya yazdım herkesin bilmesi için kirlettiysem kusura bakma bakarsan zaten fake hesap olduğundan banlanmış

Değerli arkadaşım dediğiniz doğru olabilirde olmayabilirde bunun bu başlık altında önemi yok, Size bir önceki mesajımda'da söylediğim gibi bu tarz duygu ve düşüncelerinizi  lütfen "ÖZEL MESAJ" vasıtası ile "KANITLARINIZ İLE BİRLİKTE" ilgili kişilere iletin. Hala RJ Loncasına Ait Sayfaya Yazıyorsunuz ve Bu Loncanın Tek Üyesi TheLastHero Değil ! Bahsettiğiniz oyuncu yada diğer herhangi bir RJ üyesinin Loncaya herhangi bir zarar vermesi halinde zaten gerekli cezayı alır. Bu konu hakkında Lonca yöneticileri gereğini yapar. Bu konuda içiniz müsterih olsun.

Lütfen Daha Fazla Mesaj Yazmayın, Duygu Düşünce ve Taleplerinizi ÖZEL MESAJ Kullanarak bildirin. Daha öncede Söylediğim Gibi Bu Başlık RJ Loncasına Ait Eleştiriler, Tebrikler ve Duyurular İçin Açılmıştır, Kişilerin Aralarındaki Çatışmalar İçin Değil....

Sevgiler
Volkan

DIABOLGROTESQUE said:
JabdiMelborn said:
...This Clan is FotD or RJ...?  :neutral:

ciauz^^,
Jab

I know it is pretty late to answer this question but we first started as FotD and planned to make changes all along (be it the clan name or the banner). In the end we decided on and converted to RJ.

Şaka maka klan büyümeye başladı bu arada. Haydi hayırlısı.

Edit:  Bu arada daha önce tanışma fırsatı olmadı, burdan selamlar Immortality. İş güç yüzünden maçı kaçırmış olduğum için fenalardayım ama kendi sunucumuzun da açıldığını öğrendim ya, o bana yeter. Bilgisayar başına döner dönmez RJ sunucusunda karşılaşmak üzere.

Selam

Mesajın ingilizce kısmını okuyup kalanını atlamış ve benimle ilgili mesajı görmemiş olduğumdan dolayı özür dilerim. Hoşbulduk ve bir an önce birlikte oynamak dileğiyle...

Sevgiler
Volkan

TEAM SPEAK YADA DİĞER DUYURULARIMI DUYMAYAN TÜM LONCA ARKADAŞLARIMA DUYURULUR.

BUGÜN 03.09.2010 AKŞAM SAAT 22:00 İTİBARI İLE RJ SUNUCUSUNDA ANTREMANIMIZ OLACAKTIR. LÜTFEN KATILIM OLSUN

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom