Resimler, çizimler, çeşitli komiklikler

Users who are viewing this thread

fsQUf.jpg

Birkaç ekleme,
İngilizce kısmı tekrar yazma,
Çerçeveyi yapıp iç kısımla birlikte mozaikleme sonrasında hazır..

Last edited:
Mozaikleme istediğim gibi olamadı, detaylar kayboluyor. Formatı değiştirerek kestirmeden bu çerçeveyle katılımımı sağladım.
Herkese başarılar diliyorum!
(Şimdiden çok ama çok daha iyi bir çalışma yapan var, bakalım son günlerde ne güzellikler görecez)

XQBRA.jpg

(Not: Düzeltmeler içeren son halidir.)

Last edited:

girişi efsane killa gibi olmak istiyorum. :grin::grin::grin:

Killa Hakan'ı tanımadan dalga geçenlere gerçekten çok üzülüyorum ya. Gerçekte tanıyan arkadaşlarımın hepsi; inanılmaz mütevazi, inanılmaz sıcakkanlı bir insan olduğunu söylerler hep. Mizacı biraz sert olduğu için sürekli boşu boşuna linç yiyor bu adam. Herşey yolundadır, Gheddo, Ghetto, Delight, Geçti Zaman şarkıları da efsanedir. Gerçekten rap seven her insanın tanıması, dinlemesi gereken biri.

Killa Hakan'ı tanımadan dalga geçenlere gerçekten çok üzülüyorum ya. Gerçekte tanıyan arkadaşlarımın hepsi; inanılmaz mütevazi, inanılmaz sıcakkanlı bir insan olduğunu söylerler hep. Mizacı biraz sert olduğu için sürekli boşu boşuna linç yiyor bu adam. Herşey yolundadır, Gheddo, Ghetto, Delight, Geçti Zaman şarkıları da efsanedir. Gerçekten rap seven her insanın tanıması, dinlemesi gereken biri.
Killa Hakan sevdiğimiz bir abimiz. kendi çevresi için faydalı ve merkezde bir insan. bu bile saygı görmeyi hak edecek bir seviyeye koyar.

Yeni keşfettim, hayran kaldım. Niye daha önceden rastlamadım bilmiyorum. Kısacası sahte haberler kurgulayıp mükemmel bir kaliteyle sunan bir kanal, Zaytung'u düşünün ama televizyon prodüksiyonu kalitesine dökülmüş hali. Mükemmel.

Biliyorum ONN'yi. Bu kanalın en bomba videosu bence bu

Tabi orası ABD, zamanla rahat rahat gelişiyo bu tarz içerikler. Tr simülasyonunda zor
Ayrıca Sex House tam bir Saints Row ama burada paylaşmak biraz abartı olur gibi hmmm

Last edited:
Bir ara şöyle bir çizim yapmıştım. Beğeninize sunayım...
Hafiften bi rüzgar efekti, uçuşan yapraklar vs koysan + ağaçlar ve yakın otları biraz daha belirginleştirsen tam süper olurmuş. Gene de gayet iyi.

Ufak bir değiş dokuş yaptım ben de:
bOGOV.jpg

kaynağı:
Ns687.jpg

juimR.png

Back
Top Bottom