Rastgele Sorular..

Users who are viewing this thread

Blood

Recruit
oncelikle foruma simdi katildim hatam olursu kusura bakmayin(bakarsaniz da hemen ban'lamayin :grin:)

1. yoldas grubum uygun ve kavgasiz olmasina ragmen Bunduk beni terketti ve simdi hicbir handa ya da kalede bulamiyorum(Katrin'le mi kavga etti acaba? :fruity:) (ve evet savaslarda cok adam kaybetmedim ya da koylu yagmalamadim)

2. oyunu Steam uzerinden satin aldim ve bir tur seri numarasi verdiler sonra ihtiyaciniz olucak dediler 500 gun oldu oyunda hala ihtiyac olmadi, bu seri numarasi nedir?

3. oyunun baslarinda deneyimsizken bir hata yaptim Vaegir koylerini yagmaladim ve simdi gonullu alamiyorum ve iliskim ugrasilarak duzeltilecek duzeyde degil Cheat Engine ya da farkli bir programla duzeltme imkanim var mi

edit: forumda kullanici mi yok yoksa M&B oynayan mi yok anlamadim?

1.Moral düşüklüğünden ayrılmış olabilir.
2.Seri numarası, forumda rozet alabilmene ve multiplayer oynayabilmene yarar.
3.Lordlara barış yapmak istiyorum de olmazsa cheatmenu aç ilişkini yüz yap kralla.

Blood said:
oncelikle foruma simdi katildim hatam olursu kusura bakmayin(bakarsaniz da hemen ban'lamayin :grin:)

1. yoldas grubum uygun ve kavgasiz olmasina ragmen Bunduk beni terketti ve simdi hicbir handa ya da kalede bulamiyorum(Katrin'le mi kavga etti acaba? :fruity:) (ve evet savaslarda cok adam kaybetmedim ya da koylu yagmalamadim)

2. oyunu Steam uzerinden satin aldim ve bir tur seri numarasi verdiler sonra ihtiyaciniz olucak dediler 500 gun oldu oyunda hala ihtiyac olmadi, bu seri numarasi nedir?

3. oyunun baslarinda deneyimsizken bir hata yaptim Vaegir koylerini yagmaladim ve simdi gonullu alamiyorum ve iliskim ugrasilarak duzeltilecek duzeyde degil Cheat Engine ya da farkli bir programla duzeltme imkanim var mi

edit: forumda kullanici mi yok yoksa M&B oynayan mi yok anlamadim?
1.İstemediği şeyleri yapınca morali düşmüştür ayrılmıştır.
2.O her seferinde çıkıyor, bir işe yaradığını görmedim.
3.Black Dead'in dediğini yap
edit sorusu: Evet M&B oynayan yok, herkes Warband oynuyor, orda takılıyor.

Teşekkür ederim yorumlarınız ve yardımlarınız için, inat edip gittim ben de Warband aldım ama Türkçe çevirisi aşırı sinir bozucu ve bazı yerlerde tuhaf bug'lar oluyor, örneğin; bir lordu düelloya davet ettim ve yendim adam bana dedi "Kalk ayağa, herkes seni yendiğimi görsün..." dafuq? :grin:

Blood said:
Bu hataları düzeltme imkanım var mı?
Buz düzeltmişti ama diplomasi mod ile birlikte.Yani düzeltmenin yolu vardır elbet lakin uğraşmanı tavsiye etmem.

Merak ettiğim bir şey var; envanterde duran yük beygirinin "ağır" olması, "dikbaşlı" olması falan etken bir faktör mü?
Kusura bakmayın aklıma soru geldikçe ekliyorum. :smile:

Edit: Bir tane daha geldi bak. :grin: Grup seçeneğinde yeteneklerimize "(+2)", "(+1)" gibi ekstralar neden geliyor? Gelmesi güzel tabi ama kendi lehime kullanabileceğim bilgiler de fena olmaz. Mesela benim ticaret yeteneğim 6(+2), ticari mallara değer biçtiğimde 8 ticaret puanı üzerinden hesaplanıyor.

Edit2: Bu envanterde pasif halde duran yük beygirleri kayda değer bir yarar sağlıyor mu gerçekten? Çünkü;
Envanter,
Yüksüzken:
17 yük beygiri = 6,4 hız
0 yük beygiri = 6,5 hız

Yüklüyken:
17 yük beygiri = 6,2  hız
0 yük beygiri = 5,9 hız

?? :dead:

Back
Top Bottom