Need More Info play news ve mods butonları üzerinde play a bastığımda oyun kapanıp epik oyunları açmakdu bende epic games ile geçtim sonra oyunu silip yükledim ve ba

Users who are viewing this thread

Ahmet BAYER

Recruit
Epic gamesten aldığım Mount And Blade Bannerlord u yükledim ve karşıma küçük bir ekran çıktı play news ve mods butonları üzerinde play a bastığımda oyun kapanıp epik oyunları açıyordu bende epic games ile geçtim sonra oyunu silip yükledim ve başlattığımda başlatmak başarısız. Doğrulayınız dedi bende 2 kere doğruladım ama düzelmedi epic games e yazdım işte mesaj

not ben hedefte ki dosyaları değiştirdim yotube tan görmüştüm

Tekrardan selam değerli Can,

Ben İndia Alpha. Sana yardımcı olmak gerçekten çok isterim ve elimden geleni yapacağım.

Bize kimlikğin ekranına tekrar tekrar bir göz attım ve senden, sahip olduğun oyun sürümünün oynamaya açık olduğunu doğrulamanı isteyeceğim.

Bazı oyun geliştiricileri, oyunlarının tam sürüm yayınlanmadan önce oynayabileceğin alfa veya beta sürümlerini yayınlar. Oyun geliştiricisinin destek ekibiyle oyun geçerek, sahip olduğun oyunun oyunu oynamaya açık olup olmadığını öğren.
 
Merhabalar, oyun başlatıcısının sol alt köşesinde oyunu hangi versiyonda oynadığınız yazıyor. e1.5.2 şu an en güncel versiyon. e1.5.3 ise Beta versiyonu. İki versiyon da kullanıcılara açık. Sizde yazan versiyonu benimle paylaşır mısınız lütfen?
 
Back
Top Bottom