PC FAZLA ISINMA SORUNU VE FPS İÇİN PRATİK ÇÖZÜM

Users who are viewing this thread

arkadaşlar biliyorsunuz ki bir çok arkadaşım da da olduğu gibi fps düşüklüğü veya pc gereksiz ısınıp kapanması sorunu ile ilgili bir çözüm var.

Bir hurafe vardı ki ben sinirlenip Braveman ile deneyip başardığım bir sonuç oldu. PC ısınıyor ve fps 32 dolaşıp duruyordu. Brave ile CS atıcaktık fps düştü  çok sinirlendim ve ;

PC önce kapatım
Ardında elektrik süpürgesinin başını çıkardım ve sadece o hortumdan olan yeri kaldı
PC fanına doğru 5-10sn tutum. İçindeki fanı kapatan tüm tozları çekti ardından tüm sorunlarım yok oldu. Bir hurafe gerçek oldu. Bir deneyin çünkü bende başarılı oldu.

Çok büyük bir buluş yapmışsın. O yüzden başlık tamamiyle büyük harflerle yazılmış herhalde.

Doğru düzgün bir kutu sıkıştırılmış hava kutusu alıver. Elektronik cihazlar için olanları var. Süpürge ile fanı temizlersin, fakat bilgisayarın her yerine sokma onu.

Goker said:
Çok büyük bir buluş yapmışsın. O yüzden başlık tamamiyle büyük harflerle yazılmış herhalde.

Doğru düzgün bir kutu sıkıştırılmış hava kutusu alıver. Elektronik cihazlar için olanları var. Süpürge ile fanı temizlersin, fakat bilgisayarın her yerine sokma onu.

1 tanecik fanım var zaten

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Ben de fana overclock yaptın elle kontrol ediyorun sandım. :eek:

Onun kadar değerli tekrar BF3 full grafikte oynuyorum  :mrgreen:

Redleft said:
Goker said:

1 tanecik fanım var zaten

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Ben de fana overclock yaptın elle kontrol ediyorun sandım. :eek:

Onun kadar değerli tekrar BF3 full grafikte oynuyorum  :mrgreen:

Gokerin dediği doğru heryere sokta o birtane fanında çalıyomu bak . Pc'nin içindeki malzemeleri çekiyor soketleri kondansatörleri falan ben lisede okulun bilgisayarına yapmıştım öyle birşey sonra hocaya git kompresör getir bana dedim :grin:

Back
Top Bottom