Pöf Hep Beni Bulurlar Zaten

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Vovie

Grandmaster Knight
Yav Oyunu Aldığım Günden Beri Oluyordu Arada Bir Girebiliyordum Zaten Hata Şu

Servera Çift Tıkladığımda Giremiyorum Hiçbirşey Olmuyor Geri Tuşuna Basınca Falanda İşlemiyor Kalıyor Öyle Bugün Olmamıştı Ama Şimdi Gene Olmaya Başladı Yardım Edin Lütfen

Sgt.Aldarion said:
Yav Oyunu Aldığım Günden Beri Oluyordu Arada Bir Girebiliyordum Zaten Hata Şu

Servera Çift Tıkladığımda Giremiyorum Hiçbirşey Olmuyor Geri Tuşuna Basınca Falanda İşlemiyor Kalıyor Öyle Bugün Olmamıştı Ama Şimdi Gene Olmaya Başladı Yardım Edin Lütfen

Silip tekrar kurmayı dene XP kullanıyorsan eğer doğaldır bu tür problemler çıkarması oyunlarda.

Bağlana tıkladıktan sonra üst tarafta ilerleme durumu var...Serialiniz doğrulanıyor gibi bişey diyor orda bazı serverlarda takılıyo bende de ama çok nadir.Sendeki nerede tıkanıyor?

Sgt.Aldarion said:
Denedim 6-7 Kere Silip Kurdum Windows 7 Kullanıyorum
windows 7 sadece oyunlarada değil programlarada da sorun çıkarıyor torrent dosyaları çalışmaz oldu her açtığımda bi hata alırdım format atalı 2 gün olmasına rağmen vistaya geçtim rahatım oyunda bir problemin yok sorun işletim sisteminde  :neutral:

Sanırım buldum. Güvenlik duvarını kapatıp dene + ekstra firewall kullanıyorsan onuda kapat. Ve ya warbandı açtığında alt+tab ile masaüstüne dön orda izin verilmesi ile ilgili bir uyarı ekranı göreceksin muhtemelen izin vermediğin için online oyuna katılamıyorsun.

Bak arakadaki düğmeden şakk diye kapa yat kalk geçer. (kızma ciddiyim zmaan herşeyin ilacıdır) Banada oldu zmaana bıraktım  :mrgreen:

ModernWarfare said:
rojo
şimdi denetim masasını aç
ordan windows güvenlik duvarı
soldan güvenlik duvarını etkinleştir veya devre dışı bırak a tıkla
ordanda kapa duvarı

not: benimkiler açık ama girebiliyorum.

Sağol Yaptım İnşallah Olur

Edit:Şimdi Girdim Oldu Ama İnşallah Girdiğim Şans Değildir

Status
Not open for further replies.
Back