Oyunla ilgili iki soru?

Users who are viewing this thread

Madhal

Grandmaster Knight
Oyunu yeni aldim ve severek 3-4 saat oynadım.  Devam etmeden alttaki konularda yardım lazım.

1.  Koylerde koyun yaşlısını her seferde arayıp bulacakmıyız?  Görev almak veya 5-6 sıgır satın almak icin koyun yaşlısını aramak cok sıktı :smile:

2.  İlk baslayan bir oyuncu herhangi bir mod yuklemeli mi?  Senaryo olarak degilde oyunun oynanabirligini yukselten mod. Mesele koyun yaşlısını aratmayan :grin: 

Madhal said:
Oyunu yeni aldim ve severek 3-4 saat oynadım.  Devam etmeden alttaki konularda yardım lazım.

1.  Koylerde koyun yaşlısını her seferde arayıp bulacakmıyız?  Görev almak veya 5-6 sıgır satın almak icin koyun yaşlısını aramak cok sıktı :smile:

2.  İlk baslayan bir oyuncu herhangi bir mod yuklemeli mi?  Senaryo olarak degilde oyunun oynanabirligini yukselten mod. Mesele koyun yaşlısını aratmayan :grin:

Eğer diplomasi'nin gelişmesini istiyorsan "Diplomacy" mod mevcuttur. Ve o köy yaşlısını bulma olayı gerçekten zor, bazı modlar da o sorun giderilmişti. WFaS dada bunu düşünmüşler ve dediğin gibi yapmışlar. İstersen onu da al bence, Warbanddan daha güzel.

Şuan oyunu normal olarak bitirmeni tavsiye ederim bende başlayalı yeni ama oyunu çözdüm nerdeyse sığır etini köyü yağmalayarak alıcaksın tabi köyün şehri olmamasına dikkat et lordda seni yağmalar yoksa  :mrgreen:

Back
Top Bottom