Oyundan soğudum lütfen ve lütfen yardım

Users who are viewing this thread

ademm

Recruit
Beyler kusura bakmayın. Başınızın belası oldum, çok konu açıyorum. Ama çözüm bulamıyorum. Oyunda runtime error hatası bi tek bendemi var? Nasıl çözerim. 32 Bit kullanıyorum. Hangi programları silmem gerekir?
kZVrRr.jpg

Allah rızası için bilen söylesin. Lütfen. KAÇ GÜNDÜR UĞRAŞIYORUM. AŞIRI DERECE SİNİR OLDUM
!

Torren bu foruma uygun bir program değil yanlız.

Aquilifer_Batu said:

Balkanların fethi modunu Torrent indirmişti,5 part 900 mb falandı sanırım.

Eğer önceden bu tür açılmış bir konu varsa araştırıp buraya atayım,Windows C++ Runtime hatası mı ?

incili arwa said:
Aquilifer_Batu said:

Balkanların fethi modnu Torrent indirmişti,5 part 900 mb falandı sanırım.

Eğer önceden bu tür açılmış bir konu varsa araştırıp buraya atayım,Windows C++ Runtime hatası mı ?
Evet c++ runtime hatası lütfen yardımmmm

Çoğu kişi versiyon yükseltmiş.Balkanları Fethi ile uyumlu mu acaba ? (1.153 olması lazım en az versiyonun)

Birde C++'yı yeniden yükle ya da yükselt (yükseltilebiliyorsa tabii  :grin:)

incili arwa said:
Çoğu kişi versiyon yükseltmiş.Balkanları Fethi ile uyumlu mu acaba ? (1.153 olması lazım en az versiyonun)
1.53| Lütfen ve lütfe allah rızası için yardım bakın çok istiyorumm

ademm said:
incili arwa said:

Oyunu tekrar kaldırıp yüklemeni öneririm,bir de modu da tekrar yüklersen iyi olur.Hiç karşılaşmadığım için pek bilmiyorum.

Bir şey buldum

incili arwa said:
ademm said:
incili arwa said:

Oyunu tekrar kaldırıp yüklemeni öneririm,bir de modu da tekrar yüklersen iyi olur.Hiç karşılaşmadığım için pek bilmiyorum.

Bir şey buldum
Sorunu cozdum saolun

Microsoft visual c+ programını bir güncelle istersen. Fotoğrafta 1 tane görüyorum. Oysaki bende 5 ila 6 civarı var.

Kardeşim yanlışım varsa söyle ama mount & blade warband orjinal olursa denetim masasında at simgesi bulunur oluyor. Ben non-steam kullanıorum bendede öyle. Oyunun orjinal değil büyük ihtimal.

Back
Top Bottom