Oyundaki saçmalıkları yazıyoruz doluş.

Users who are viewing this thread

profenix said:
Yumoni said:
Nogay.San said:
ßÕZ said:
Ulan Gelipte Taa Ne Zaman Yapılmış Oyunun Kötü Yanlarını Yazıyorsunuz Siz Anca O Gevurların Oyunlarını Kötüleyin Kaç Senedir Oynuyorum Hiçde Bir Şikayetim Yok...
Kötü yanlarını yazmıyoruz, bunlar oyuna renk katan komik hatalar.

komikmi? resmen alay ediyorsunuz.
eğer ben yanlış biliyorsam affola.
Off 16 sayfa boyunca kimse bunu düşünememiş,ne biçim bir forumuz.Konu kilit.
Sen burada bulunmayabilirsin,bu senin bileceğin bir şey.Oyunun gelişmesi için iyi bulmadığımız yanlarını yazıyoruz tabii bunu anlamayacak kadar soyut bakışın var ise burada hiç bulunmaman gerek.

Sen burada oyunun gelişmesini istiyorsun fakat bir çok kişi bile bile dalga geçiyor desem, buna yanıt verebilir misin?

Gandalf the Grey said:
Sen burada oyunun gelişmesini istiyorsun fakat bir çok kişi bile bile dalga geçiyor desem, buna yanıt verebilir misin?
Oyuna yapımcılar tarafından gerçekten ilgi gösterilseydi ne alay edilirdi,ne de eksik tarafları ortaya çıkardı.Eğer alay edilmez ise bu oyunun yüzüne bakılmayacak ve bu oyuna para verenler boşuna vermiş olacak.

Beyler her oyunda hatalar vardır,Taleworlds'un ikinci oyunu bu o yüzden biraz mazur görün.Bunda diğer oyunlara göre çok hata var evet ama burada o hataları paylaşıyoruz.Dalga geçilecek bir şey yok.

Ne alakası var , oyun çok oynanıyor diye eleştiremiyecekmiyiz,çok saçma.
Din vb. önemli durumlar dışında herşey eleştirilebilir olduğunu düşünüyorum.

Oyunda gördüğüm saçmalık şu , ben suno leydisiyle evleniyorum , ben leydiyi yönetiyorum o krallığı ama ben kral olmuyorum. Adamlar bana kral demiyor , ben onun derebeyiyiyim gibi görüyorlar.

Bir lord veya çapulcu kaçarken yakaladığınızda sanki sizden güçlüymüş gibi cevap vermesi;

-Şarabımı senin kafanda patlatacağım
-Ölmeye hazırlan vs.

Arkenhes said:
Ev sahibimiz Sakat Yük Beygiri sağlığına kadeh kaldıralım.
:smile: Ama onun yerine size hanımım diye hitap etmesi ayrı bir saçmalık ve ordu seferdeyken her zaman aynı görevlerin gelmesi ve hükümdar olduğunuz halde mareşal'in sizi ordudan atabilmesi gibi bir çok sorun oluyor ama oyunun geneline baktığımız zaman tınlayasın gelmiyor

Savaştığımız kişinin ordusunun 2 katı kadar ordumuz olsa bile hiç bir zaman teslim olmayı seçmiyor ve bizden çok daha güçlüymüş gibi konuşarak savaşa başlıyor
Hapse düştüğümüzde "Muhafızlar silahlarına el koyuyor ve sövgüler eşliğinde seni hapse atıyorlar.." yazıyor sonra hapisten çıktığımızda silahlarımızı geri veriyorlar :grin:
Yeni bir yoldaş aldığımızda  hazırlanmam için zaman verin dedikten sonra tekrar konuştuğunuzda (f tuşuyla) "Yere kalkmaya çalışmayın yoksa sizi tekrar yere yapıştırırım, sessizliğinizi özrünüz olarak kabul ediyorum" diyor :grin:

JokerPenguin721 said:
Savaştığımız kişinin ordusunun 2 katı kadar ordumuz olsa bile hiç bir zaman teslim olmayı seçmiyor ve bizden çok daha güçlüymüş gibi konuşarak savaşa başlıyor
Hapse düştüğümüzde "Muhafızlar silahlarına el koyuyor ve sövgüler eşliğinde seni hapse atıyorlar.." yazıyor sonra hapisten çıktığımızda silahlarımızı geri veriyorlar :grin:
Yeni bir yoldaş aldığımızda  hazırlanmam için zaman verin dedikten sonra tekrar konuştuğunuzda (f tuşuyla) "Yere kalkmaya çalışmayın yoksa sizi tekrar yere yapıştırırım, sessizliğinizi özrünüz olarak kabul ediyorum" diyor :grin:
Bende hiç olmadı.

JokerPenguin721 said:
Aynen bu bende çok oldu be :grin: bide niye sövüyolar ki? yakalarım ben onları

Orada çeviri hatası var galiba, "Hânım naçizane hizmetkarınızım" demesi lazım çünkü. İngilizce bakmak lazım.

Back
Top Bottom