Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Users who are viewing this thread

İdare hakkı da önemli fakat, tanımasını istediğin krallığa ait bir toprağı işgal etmemiş olman, namın ve ilişkilerin önemli. Ne kadar olması gerektikleri hakkında bir fikrim yok malesef.

Öncelikle Merhaba,
Oyunun eski kullanıcılarındanım çok aktif değildim ve korsan kullanıyordum destek amaçlı oyunu aldım yeniden başlıyorum SP oynuyorum genelde bir sorum var yanıtlarsanız sevinirim.
oyunda muharebe bittiğinde ganimeti soldan envanterimize toplu olararak geçirmenin bir yolu varmı acaba?

MartialGod said:
Öncelikle Merhaba,
Oyunun eski kullanıcılarındanım çok aktif değildim ve korsan kullanıyordum destek amaçlı oyunu aldım yeniden başlıyorum SP oynuyorum genelde bir sorum var yanıtlarsanız sevinirim.
oyunda muharebe bittiğinde ganimeti soldan envanterimize toplu olararak geçirmenin bir yolu varmı acaba?
Sanırsam diplomasi modunda böyle bir özellik vardı Native de oynuyorsan bir yerden alıp diğer yere sürüklemektense CTRL tuşuna basılı tutarak itemlere bas direkt kendi envanterine geçer.

Diplomasi modunda native oynuyorum deniz yağmacılarının bölgesinde biraz farmlandım ve ouyunun 50.g ünlerinde felan nordlara bağlandım şimdi yapacak fazla bişey yokmuş gibi turnuvalara felan katılıp lordlardan görev almaya çalışıyorum ama sıkılıyorum eğlenceli bir şey varmı önerebilceğiniz bu arada svadyayla savaştayız

Ben Mb Warband Osmanlı Modu V2 oynuyorum oyunda devriyeler var belli bir ücret karşılığında Köylüleri falan koruyor ama Ben Lordumun Kalesine devriye gönderince neden devriye parasını ben ödüyorum acill lütfen :facepalm:

nenkkaraa said:
Diplomasi modunda native oynuyorum deniz yağmacılarının bölgesinde biraz farmlandım ve ouyunun 50.g ünlerinde felan nordlara bağlandım şimdi yapacak fazla bişey yokmuş gibi turnuvalara felan katılıp lordlardan görev almaya çalışıyorum ama sıkılıyorum eğlenceli bir şey varmı önerebilceğiniz bu arada svadyayla savaştayız
Şuanlık bir şeyin yok mareşal seni seferlere çağırır en fazla yardıma gidersin.Nam kasar orduyu büyütürsün yoldaşlarını bu diyarın kralı olma seçeneğine basarak gönderip idare hakkı kazanırsın.İyice güçlendiğinde de isyan edip kendi krallığını kurabilirsin.

Pek zor değil aslında fazla haydut olan yerlerde gez ornek 11 kisilik grup geziosa orada yoktur ama 5-6 tane 20-30 kisilik grup gezerse oralara bak dikkat et 100 kisi olurlar toplanirlarsa bide bozkir haydutu yani.Ve bilmeyenlere önerim haydut siginaklarini patlatmayin gorev alinca direk gidip onu yok edersiniz olur biter.

nenkkaraa said:
Askerin varsa git kale fethet şehir fethedebilirsen şehir de fethet.Daha cok ekşın istersen isyan çıkar.

Lalaitha said:
Cümlenin sonuna da hocam :lol:.
Doğru :lol: , ama yazar burda söyleyeceklerinin henüz bitmediğini anlatmak istemiş, o yüzden virgül koymuş sona :fruity: ,
Bu arada spam olmasın bari,
Benimde oyunda takıldığım bir yer var, kuşatma saldırısında merdivenden çıkarken askerler hep beni itekleyip itekleyip düşürüyorlar :mad: ,

Back
Top Bottom