Oyunda En Eksik Bulduğunuz Kısım Nedir ? (Anket)

En eksik olan

• 1

Votes: 13 26.5%
  • 2

Votes: 7 14.3%
  • 3

Votes: 10 20.4%
  • 4

Votes: 1 2.0%
  • 5

Votes: 0 0.0%
  • 6

• 7

Votes: 8 16.3%
  • 8

Votes: 6 12.2%
  • 9

• 10

Votes: 4 8.2%

• Total voters
    49

Users who are viewing this thread

Valtoin

Grandmaster Knight
1)diyaloglar ve seslendirme
2)Klan,aile ve evlilik konuları
3)Görevler
4)Savaş ve kuşatma
5)Crafting sistemi
6)İtemler
7)Yapay zeka
:cool:Krallık yönetimi
9)Turnuvalar
10)Yetenek sistemi

Sizce yapımcıların en öncelik vermesi gereken ve oyuna bir an önce eklemelerin yapılması gereken kısım neresidir.bir maddede ortak bir oy oranı çıkması halinde oyuncaların asıl istediği içerik ile ilgili yapımcılara bir fikir verilebilir.

Last edited:
Şahsen eksikliğini en çok hissettiğim aile-evlilik konuları. Yapay zekada da eksiklik var ama bu evlilik kadar dikkatimi çekmiyor. Aslında hepsi fazlasıyla eksikte crafting sistemi ilgi çekici değil, ayrıca uğraşmadığımdan hiç dikkatimi çekmedi. Olmasa da olur bence.

Diplomasi ve evlilik, diploması kesinlikle arttırılmalı seçenekler vb, evlilik sistemi de tek bir yanlış yapma şansı ve kadınların 10 günde bir çocuk doğurması düzeltimeli. Oyun tamamlanınca düzeltilecektir diye düşünüyorum.

Şahsen eksikliğini en çok hissettiğim aile-evlilik konuları. Yapay zekada da eksiklik var ama bu evlilik kadar dikkatimi çekmiyor. Aslında hepsi fazlasıyla eksikte crafting sistemi ilgi çekici değil, ayrıca uğraşmadığımdan hiç dikkatimi çekmedi. Olmasa da olur bence.
Crafting ile ilgili söylediklerine katılıyorum.ilk gösterildiğin de çok merak uyandıran bir özellik olmuştu benim için.ama şuan 200 saat oynamış biri olarak bir iki kez göz gezdirmek dışında birşey yapmadım.

Diplomasi ve evlilik, diploması kesinlikle arttırılmalı seçenekler vb, evlilik sistemi de tek bir yanlış yapma şansı ve kadınların 10 günde bir çocuk doğurması düzeltimeli. Oyun tamamlanınca düzeltilecektir diye düşünüyorum.
Evlilik sistemi inanılmaz sinir bozucu bence de.resmen save ala ala doğru diyaloğu bulup 5.dememizde anca evlenebiliyoruz.warband da bile şiir falan okuyoduk en azından daha keyifliydi.umarım el atarlar bu duruma.

Hocam bende de çocuk doğurmuyorlar ben de onu anlamadım. :grin: Tek çocuğum var üç yıl geçti hala çocuk olmuyor. En son doktora gitmeyi düşünüyorum sorun sanırım bende. Diğer lordların 5-10 çocuğu var benim 1 :grin:

Yapay zeka bence o kadar göze batmıyor. Evet arada saçmaladığı oluyor ancak bunaltacak derecede değil. Ben oyunu işlenen hasarları 3 te oynuyorum inanılmaz eğlenceli oluyor :grin: Mod ile şehirlere milis ekledim fazladan. Kimse kimsenin şehrini alamıyor. Ama bence en eksik tarafı aile ve diplomasi. Oyunda diplomasi neye göre hiç anlamıyorum. Sürekli savaş veya barış durumu oluyor. Ortaları yok ya herkesle savaş yada herkesle barış. Sonra ittifak durumu yok. Hain Sturgia'dan kız aldım evlendim iki gün sonra bana savaş ilan etti manyaklar.

En sıfatı kullanılan bir yerde hepsi diyen arkadaşlar neyin kafasını yaşıyor anlamadım. Hepsinde eksik var onda hemfikiriz ama.
Hepsinde eksik olduğu doğru şahsım adına ben de o yüzden yazdım zaten. Ancak oyun da belli olan yüzdesel bir en çok eksiklik diyebileceğimiz eksik bölüm yok. :grin: Sana göre en çok eksik bu veya şu bana göre veya benim gibi düşünenlere göre de en çok eksik hepsi. :grin:

En sıfatı kullanılan bir yerde hepsi diyen arkadaşlar neyin kafasını yaşıyor anlamadım. Hepsinde eksik var onda hemfikiriz ama.
Sanane kardeş kpss'ye falan mı giriyoruz. Herkes istediği cevabı versin niye her şeye karşılık verip kişisel mevzuya dönüştürüyorsunuz? Bana göre hepsi eksik olabilir. Ayrıca illa bir "en" seçeceksek benim için diplomasi ile RPG elementleridir. Fakat bunlar da şıklarda mevcut değil. İnsanlara labali bir üslupla "neyin kafasını yaşıyor" diyerek karşılıklı tartışmaya gireceğinize kendi cevabınızı yazıp sizi ilgilendirmeyen şeylerle uğraşmayın.

Bazı maddeler birbirinden pek ayrılamaz gibi duruyor. Klan, aile ve evlilik gibi daha çok karakterin dünyasına yoğunlaşan olaylar tasarlanmamışsa zaten kaliteli diyalog eklentileri sunamazsınız. Ha bide neredeyse 3.5 ay olmuş ben bu sayılan eksikliklerden en azından bir kaçında güzel geliştirmeler beklerdim. Şimdi listeye bir göz atınca bir burkulmadım değil. Bir öneride benden gelsin o zaman, keşke crafting ve quest üzerine enerjilerini harcamasalar ve daha çok eski oyunlarda olan özellikler oyuna eklenmeye çalışılsa (Turnuva, Evlilik, Ziyafet, Temel Lord diyalogları vs) daha verimli olur ve gerçekten oyunu açmak için bir nedenim olur. Oyun önce bir Warband ile içerik anlamında aynı noktaya gelmeli bence.

Back
Top Bottom