Oynayamıyorum.

Users who are viewing this thread

Onlineye girmek için ecel terleri dökmem gerekiyor, açıyorum internetim gidiyor, geliyor karakterim doğmuyor, figthe giriyorum lag oluyor kalken çekikken ölüyorum sorun internetimde mi diye baktım farklı bir online oynuna girdim ama gayet stabil çalışıyor sorunu çözmeye çalıştım ama sanırım fayda etmedi. Bu sorunu benden başka yaşayan var mı?

Last edited:
Girdiğim sunucularda bakıyorum benim dışında 400 ping felan alanlar da var chatte adamlar "PİNG" diye rage atıyor.
Bir de çarpışma, kaptan modu veya kuşatma girmeyi deneyin. Çünkü çoğu kişide böyle bir sorun yok hatta oyuncuların çoğu Avrupa'lı olduğu için en fazla 20 pingle oynuyorlar.

aynı sorun bende de haftalardır var neredeyse bir kaç tane konu açtım ama fayda yok asla çözemedim ve bende hala oynayamıyorum hayır öyle bir sorun oluşturuyor ki modeme kadar etkiliyor kısa süreli internet şoku yaşatıyor evde sanıyorum çözemeyecekler bu sorunu anlamadığım hala oyun devam ediyor mu mesela başkaları oynayabiliyormu yoksa genel sunucu patlak kimse mi oynayamıyor

Back
Top Bottom