Nizam-ı Cedid Tümeni - Nizam-ı Cedid Division

Forum tasarımını beğendiniz mi?

• Çok iyi

Votes: 22 35.5%
  • İyi

Votes: 14 22.6%
  • Orta

Votes: 7 11.3%
  • Kötü

Votes: 2 3.2%
  • Çok Kötü

Votes: 17 27.4%

• Total voters
    62

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
NlvY1a.png

[shadow=Black,bottom]Nizam-i Cedid Tümeni - Nizam-ı Cedid Division

[shadow=Black,bottom]Merhaba değerli takipçilerimiz ve kumandanlar..

Yakın zamanda gerçekleştirdiğimiz Rütbe/Terfi töreninde çok eğlenceli kareler ortaya çıktı ve burada paylaşmak istedik..

ojDY12.jpg

lda0Vk.jpg

V0qgbV.jpg

vb1QqR.jpg

1LQ2XD.jpg

LyVYL1.jpg

r3lm7M.jpg

[shadow=Black,bottom]İyi forumlar, İyi eğlenceler..
Sağlıcakla kalın.

Bildiri

Merhaba arkadaşlar,

Başta kurucu üye olarak gördüğünüz eski 82.Alayın Başkan'ları olarak bazı tavsiyelerle bu Tümeni başta Tugay olarak kurduktan sonra büyütme politikası ile sistemsel şekillendirerek bazı konularda güçlü bir Türk Topluluğu olarak yabancı ortamda kendimizi ve duruşumuzu gösterdik, bu çetin Zaman içerisinde 57.Alay içerisinde bazı sorunlar cereyan etti ve kendileri sonradan ayrılmak zorunda kaldılar, bu ahval ve durum altında benim gelmemde ki amaç ortadan kalkmış oldu, 26.Alay esas kurucularının son sözü olan, Bir daha açılmamak üzere kapanmıştır ifadesini ben belirtmek istiyorum. 26.Alayda ki bütün oyuncular ihraç edilmiştir, ve aynı şekilde Nizam-ı Cedid Tümeni vekaleten General terfisi ve 26.Alay Kumandanlığından istifa ettiğimi belirterek ortadan yok oluyorum, Nizam-ı Cedid içinde ki bütün Alaylara başarılar diliyorum, ve sağlıcakla kalın.

82.Alay ve 26.Alayın hiç bir şekilde açılmayacağını ve temsil edilmeyeceğini böyle yapan kişilere inanmayınız.

Marjixd said:
Nizam-ı Cedid Tümeni vekaleten General terfisi ve 26.Alay Kumandanlığından istifa ettiğimi belirterek ortadan yok oluyorum.

Neyse... Güzel şeyler olmaya başladı.

Güzel şeyler olmaya başladı, uzun süredir iş-güç etkilemekte o yüzden pek fazla ne sizin gibi , ne de bu ortamın benim gibi bir kişiye ihtiyacı olmadığını anladım, yakın zamanda dostlar ve arkadaşlarla birlikte kendi aramızda takılacağımız bir ts ve ortamımız olur fakat alayla felan uğraşmam, size tavsiyem 1 yaşınıza girin ve büyüyüp insanların gözleri önünde bile bile rezil olmayın, insanlarla fazla münakaşaya girmeyin eğer yaparsanız yarın öbürgün birbirinizi yersiniz. Her neyse marji hadi iyisin kaynanan seni seviyormuş.

Bu arada konu yetkisi tümene aittir, konuyı kirletmeyin arkadaşlar

Sen gitsen nwde türk ortami biter shperd asdfggg
Kek reg yenilmekten bıktın ondan biraktim anliorumm

Marcoo said:
Sen gitsen nwde türk ortami biter shperd asdfggg
Kek reg yenilmekten bıktın ondan biraktim anliorumm

Herkes Bir gün bu ortamdan emekli olacak yani sıkılacaktır adam kaç senedir burda insan bi zaman sonra sıkılır bırakmasının nedeni belkide reel hayatına bağlıdır bilmiyorum bende ancak sizin buraya sevinç mesajlarınız saçma geliyor geçmiş olsun de geç dalga yapmayın nizamı cedid tümeni henüz hala kapanmadı ilerleyen zamanlarda olayların gidişatına bakılacaktır sizden ricamız LÜTFEN DAHA FAZLA ABUK SUBUK ŞEYLER YAZMAYIN VE YOLUNUZA BAKINIZ KONU KİRLENMESİN EFENDİLER .

nRzWRN.jpg

Knime - General Shepherd ? said:
felan uğraşmam, size tavsiyem 1 yaşınıza girin ve büyüyüp insanların gözleri önünde bile bile rezil olmayın, insanlarla fazla münakaşaya girmeyin eğer yaparsanız yarın öbürgün birbirinizi yersiniz. Her neyse marji hadi iyisin kaynanan seni seviyormuş.

QaD7aj.jpg

Yenilmekten değil, Türk ortamında ki doslukların ne kadar ucuz ve kaypakların ortamda çok fazla cirit attığını gördüm, ve aynı zamanda mesleğime yönelik bazı girişimlere bulaştığım için bırakmak zorunda kaldım, hiç kimseye bir kırgınlığım yoktur, hiç kimseyle bir sorunum hiç yoktur, şayet benimle ilgili sağda solda duyduğunuz şeylere kulak asmadan önce insanları tanıyıp, kazanmaya bakın. Türk ortamında çok fazla etkinlik yaparak, birçok devrimlere imza attım, ve Nizam-ı Cedid Tümeninde 57.Alay ve himayesi o zaman ki 27.Alay arasında oluşabilecek sorunları çok fazla uyardık, fakat görüyorum ki dün kurulan ittifak, kendi hırsları ve oyunbozanlıkları yüzünden böyle hatalara maruz kaldı, Amerikan ortamı benim için gittiği gibi, Avrupa ve Türk ortamı benim için bitmiştir. Herkesin bu oyunu sadece eğlence ve ortamın düzelmesi için açmasını, insanlarla boş yere uğraşan işsiz güçsüzlerle hiç bir şekilde uğraşmayın.

NWL-TR hiç bir şekilde iptal edilme durumu yoktur, yarım bırakıp diğer alayları yüzüstü bırakmak doğru olmaz, o yüzden Sunucu Sponsorluğu verecek kişileri aramaktayız.

Yenilmekten değil, Türk ortamında ki doslukların ne kadar ucuz ve kaypakların ortamda çok fazla cirit attığını gördüm, ve aynı zamanda mesleğime yönelik bazı girişimlere bulaştığım için bırakmak zorunda kaldım, hiç kimseye bir kırgınlığım yoktur, hiç kimseyle bir sorunum hiç yoktur, şayet benimle ilgili sağda solda duyduğunuz şeylere kulak asmadan önce insanları tanıyıp, kazanmaya bakın. Türk ortamında çok fazla etkinlik yaparak, birçok devrimlere imza attım, ve Nizam-ı Cedid Tümeninde 57.Alay ve himayesi o zaman ki 27.Alay arasında oluşabilecek sorunları çok fazla uyardık, fakat görüyorum ki dün kurulan ittifak, kendi hırsları ve oyunbozanlıkları yüzünden böyle hatalara maruz kaldı, Amerikan ortamı benim için gittiği gibi, Avrupa ve Türk ortamı benim için bitmiştir. Herkesin bu oyunu sadece eğlence ve ortamın düzelmesi için açmasını, insanlarla boş yere uğraşan işsiz güçsüzlerle hiç bir şekilde uğraşmayın.

NWL-TR hiç bir şekilde iptal edilme durumu yoktur, yarım bırakıp diğer alayları yüzüstü bırakmak doğru olmaz, o yüzden Sunucu Sponsorluğu verecek kişileri aramaktayız.
Sana bak şurda katiliorum türk nwsinde oyun oynanmas yabanci gelin az gelisin hem kafaniz rahat olur hemde. Kendinizin ülkenizi temsil edin hemde oyundan zevk alin .

Marcoo said:

Sana bak şurda katiliorum türk nwsinde oyun oynanmas yabanci gelin az gelisin hem kafaniz rahat olur hemde. Kendinizin ülkenizi temsil edin hemde oyundan zevk alin .

Senin İngilizcen Nasil yetti Yabanci Klana Tebrikler

Valla kesin konuşmak gibi olmasın benim arkadaş bulunmuş bu Shepherd denen arkadaşın klanında daha öncede bırakma durumu olmuş, ama gördüğüm kadarıyla bırakmamış :grin: Bunu ona söylediğimde geri döner dedi ama bilemiyorum, Tümene de başarılar.

Timurcuk :) said:
Valla kesin konuşmak gibi olmasın benim arkadaş bulunmuş bu Shepherd denen arkadaşın klanında daha öncede bırakma durumu olmuş, ama gördüğüm kadarıyla bırakmamış :grin: Bunu ona söylediğimde geri döner dedi ama bilemiyorum, Tümene de başarılar.

Biz 26.Alayı kapattık ve Nizam-ı Cedid Tümeninden çıktık, fakat şu var kişisel işlerim ve bazı kararlardan ötürü yeterince aktif değilim. O yüzden yeterince zaman ayırmıyorum, aynı zamanda hep birlikte oyuncuların bir arada olacağı bir topluluk kurduk, yani buradan bunu yazman da bir anlam yok açıkçası.. Neyi kime kimlere kanıtlama peşindeyseniz artık.

NlvY1a.png

[shadow=Black,bottom]Nizam-i Cedid Tümeni

Merhaba arkadaşlar..

Nizam-ı Cedid Tümeni alınan yeni kararlar doğrultusunda, başta kurulan "Dostluk ve İttifak" anlayışının bazı sebeplerden ötürü yavaş yavaş, hırs ve pozisyon yükseltme hareketleri amacı gayesinde olan kişiler tarafından ve bozgunculuk peşinde olanlar tarafından bir çok kez sorunlara şahitlik oldu.. Bu saatten itibaren alınan kararlar neticesinde Nizam-ı Cedid Tümeni kapatılmış olup, yerine geçecek topluluk isimleri ; 

26.Alay: Başıbozuk ve Gölge Topluluğu
87.Alay : 87th Regiment
53.Alay : 53rd Kuva-yi Milliye

olarak geçmektedir, söz konusu başta 27.Alay(12.Alay)'ın kurulması ve sonradan 57.Alay'ın ayrılması sonrasında hiç bir şekilde 'Nizam-ı Cedid Tümeni' bir isim hak iddiası edemezler.. Söz konusu böyle hak yukarıda bahsedilen 3 Topluluk tarafından garanti altında olduğunu belirtmek isteriz.. Şayet olası bir benzeri isimle Nizam-ı Cedid Tümeni ismini almakla karşı karşıya geldiğiniz taktirde, burada belirtilen bir anlaşmaya uyulmadığı gerekçesiyle farklı bir tutum sergilenecektir..

Aynı zamanda buraya not olarak düşmek istiyorum, kendisini bir şey sanan ve kendini sivri zekalı hisseden hiç kimseye bizim dur diyecek ne zamanımız ne vaktimiz, ne onlara karşı bir değerimiz vardır, şayet kendinizi akıllı zannediyorsanız insanlarla uğraşmak yerine bu ortama iyi şeyler katmaya çalışabilirsiniz.. Konunun ve askıya alınmış bir "Alaylar Birliği/ Tugaylar Birliği/ Tümen" olduğunu belirtmek isteriz, konu kilit altında kalacaktır.

Saygılar..

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom