Niste raspunsuri daca se poate

Users who are viewing this thread

Kalasnikov

Recruit
Salut, spuneti-mi si mie de unde pot sa scot Mount&Blade warband si patchul 1.131 ? Pe pagina principala de la talewords e  doar varianta 1.132. imi trebuie ca sa pot juca modul 1257ad. ms mult.
 
  Incearca pe siteul Mount&Blade Unofficial File Repository dar nu iti garantez. Probabil e singurul loc in care poti gasi versiuni mai vechi de Mount&Blade si Mount&Blade Warband.
 
ms am gasit pana la urma. insa am o mare problema. mount&blade warband native imi merge perfect nici o problema insamodul 1257ad nu imi merge de nici un chip. cand ajung la optiunea sa imi aleg *** sa imi arate caracterul imi da eroare dinaceea de se face tot ecranul albastru si zice psyhical memory dump si se restarteaza calculatorul. de cateva ori a trecut de faza asta dar cand ajung la prima misiune sa omor banditul ca sa vorbesc cu comerciantul imi da un CTD.  are cineva vreo idee *** as putea rezolva ??
 
Ce procesor ai? Uneori pentru sisteme cu mai mult de un core e bine sa bifezi Force Single Threading din Launcher. In acelasi timp, pentru 1257AD si moduri in general, bifeaza Load Textures on Demand daca nu ai facut-o deja. La 1257AD e aproape obligatoriu. Poti sa incerci si te mai joci si cu setarile de grafica daca nu ai incercat inca, sa rulezi jocul pe DirectX7 daca esti pe DirectX9. Alte idei nu-mi vin momentan.
 
VA IMPLOR SPUNETIMI *** IL GASESTI PE "METAL MILDER" VA IMPLOR SPUNETIMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Carol said:
VA IMPLOR SPUNETIMI *** IL GASESTI PE "METAL MILDER" VA IMPLOR SPUNETIMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Google? In lipsa mai multor detalii asta este singurul raspuns serios pe ti-l pot da. A si te rog fii atent la Caps Lock, cica e semn de proasta purtare sa scrii asa.  :roll:
 
Aure said:
Carol said:
VA IMPLOR SPUNETIMI *** IL GASESTI PE "METAL MILDER" VA IMPLOR SPUNETIMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Google? In lipsa mai multor detalii asta este singurul raspuns serios pe ti-l pot da. A si te rog fii atent la Caps Lock, cica e semn de proasta purtare sa scrii asa.  :roll:
mersi si am scris cu Caps Lock pentru ca disperat
 
trebuie sa ii intrebi daca vor sa se alature regatului tau si ei o sati spuna ca regele cutare nu ia respectat drepturile de nobil si tu ii zici pai ba eu o sa ti le respect :grin:
 
Salut *** imi iau mount blade multiplayer mam saturat de Single player lam terminat de 4 ori fara cod....
 
Multiplayerul este integrat in single. Daca ai jucat single poti juca si MP cu conditia sa ai cheie (adica sa il cumperi, pentru a elimina alte discutii)
 
In meniul principal ,vezi multiplayer .O sa iti ceara cd key ,pe care il gasesti ori pe CD ,ori in interiorul casetei ce contine discul si manualul( am uitat *** se numeste "caseta")
 
Am gasit Mount&Blade Warband versiunea cu carcasa,maxim 150 lei,minim 110,intrati pe shopmania.ro gasiti acolo mai multe detalii
 
SeRgYu said:
Am gasit Mount&Blade Warband versiunea cu carcasa,maxim 150 lei,minim 110,intrati pe shopmania.ro gasiti acolo mai multe detalii
pentru cine are posibilitatea, pe steam il puteti cumpara cu cateva zeci de ron. stati cu ochii pe reduceri. A fost la un moment dat warband si with fire and sword undeva in jur de 10 euro tot pachetul.
 
Back
Top Bottom