nasıl bir mod istersiniz?

nasıl bir mod istersiniz

• bir din ile ilgili (yazın)

Votes: 6 12.2%
  • korkunç

Votes: 4 8.2%
  • fantastik

Votes: 20 40.8%
  • modern çağ ile ilgili

Votes: 10 20.4%
  • ilk çağ ile ilgili

Votes: 12 24.5%
  • film ile iligli (lütfen filmi yazın)

Votes: 6 12.2%
  • diğer (yazın)

Votes: 3 6.1%
  • bir din ile ilgili (yazın)

Votes: 2 4.1%
  • oyunlar ile ilgili

Votes: 4 8.2%
  • büyük birolay ile ilgili

Votes: 9 18.4%

• Total voters
    49

Users who are viewing this thread

atlı polisler her zaman daha karizmatiktir.ayrıca araç yakan düşmanlar konusu da yapılamayacak veya yapılsa da oynanmayacak bir şey de değil ama bütün itemlerin modernize edilmesi gerektiği için kimse böyle bir işin altına girmek istemez.

ben din ile ilgili ve ilk cag yaptim diyelim ki eskiden
savas olurdu 3 kisi one cikardi biraz sinir yapmak icin onlar savasirdi 1e 1
ondan sonra bittikten sonra herkes saldirmaya baslardi
bu peygamber efendimiz (s.a.v.) zamaninda boyle
olmustur ve bence cok guzel olur

ordulardaki asker sayılarının 100000 e ulaşabildiği ve her savaştan sonra öldürdüğüm adamlara bakıp psikopatça gülebildiğim

savaş sırasında düşmanın kafsını uçurup sonra vücudunu tekmeyle fırlatabildiğim

düşman olsa bile vücudunun her tarafında kılıçla darbeler bırakıp psikopatça gülebildiğim

casuslarıma u şehirde terör estir diyerek şehir halkına işkence edebildiğim

bir mod isterdim:grin:

Heroes dizisini bilirmisin bilmem karakterlerin çeşitli gücleri vardır görünmezlik eşyaları oynatma elinden alev~radyasyon~buz gibi şeyler çıkartma gibi :smile: buna benzer olursa güzel olur

Yapılmasını istediğin şey oyuna direkt olarak farklı ve yeni birkaç şeyin eklenmesi demek oluyor. Bilmiyorum ileride olabilir eğer bu fikir desteklenirse ama şu an için mümkün değildir.

Tatari_okan said:
ahmetmaza12, kişisel görüşüm böyle bir modu çok bekleyeceğin ama hiç bulamayacağın.

evet bende biliyorum :grin:

ama 300 - 400 adamla savaş alnında gezmekten sıkılıyor insan

benim böyle oyunlara hevesim filmlerden geldi p filmlerdende (spartalılar hariç) hep 100000 vs 89000 falan oluyor benimde hevesim o yöne kayıyor

birde oyuna baktığımda tanıtımında ''sizi savaş alnında hissettiriyor'' yazıyordu bende bunlar vardır herhalde diye düşünmüştüm ama hayal kırıklığına uğradım(oyunu oynamamak gibi değil)

Ben oyunda assassin ola bileceğimiz bir mod isterim.Ve silahları siyah sadece yüzü renkili kyafetleri assassine benziyen bir adam isterim.

Toxic said:
Ben oyunda assassin ola bileceğimiz bir mod isterim.Ve silahları siyah sadece yüzü renkili kyafetleri assassine benziyen bir adam isterim.
İstersen aşağıdaki Konuyu bir incele...

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,24187.0.html

Battal_Gazi_06 said:
Ben modu yükleyince diğer online oyunlar gibi bu oyununda online olmasını isterdim.
KO oynayaman kalmamıstım herhalde :wink: bırazda silkroad ı cagrıstırıyor yazdıkların. kaldı kı grafıklerı KO gıbı olacak, "gorunmeden/hide" skıll ı ıle bırılerını öldurebılmek KO gıbı olacak, karakterlere ozel vurus skıllerı KO gıbı olacak, bellı gunlerdekı savaslar KO gıbı olacak. zaten bunun ıcın orjınal KO var  :wink:
oyunun onlıne olmasını ısteyenlerde cıkıyor arada senın gıbı ama bu oyun onlıne ıcın uygun olmadıgı gıbı onlıne olarak hıcbır zevkte vermez. cok tartısıldıgı ıcın forum search unde basıt bır aramayla ulasabılırsın oncekı konulara.

talemnar said:
Battal_Gazi_06 said:
Ben modu yükleyince diğer online oyunlar gibi bu oyununda online olmasını isterdim.
KO oynayaman kalmamıstım herhalde :wink: bırazda silkroad ı cagrıstırıyor yazdıkların. kaldı kı grafıklerı KO gıbı olacak, "gorunmeden/hide" skıll ı ıle bırılerını öldurebılmek KO gıbı olacak, karakterlere ozel vurus skıllerı KO gıbı olacak, bellı gunlerdekı savaslar KO gıbı olacak. zaten bunun ıcın orjınal KO var  :wink:
oyunun onlıne olmasını ısteyenlerde cıkıyor arada senın gıbı ama bu oyun onlıne ıcın uygun olmadıgı gıbı onlıne olarak hıcbır zevkte vermez. cok tartısıldıgı ıcın forum search unde basıt bır aramayla ulasabılırsın oncekı konulara.

emin ol diğer bir çok online oyundan daha çok zevk verir.mümkün olmadığı için ikincisine bağlıyoruz umutlarımızı.

Ben oyundaki ırkların uydurulmuş olmasını dilerdim.Sonra bu ırkların uydurulmuş tarihleri,dilleri,kültürleri,ırk özellikleri olmasını;savaştığımızı doğanın da uydurulmuş olmasını isterim.İlginç hayvanlar(Avatardakiler gibi,gerçek değil ama gerçek hayvanların karışımı,örn:Kaplumbağa ördekleri,uçan lemurlar vs.),bitkiler olsun isterim.Dağların,platoların,ovaların olmasını ve herbirinin özel bir adı olmasını isterim.Kısacası modun tamemen kendi dünyası olmasını isterim...(Mümkünse alıntı olmamasınıda-LOTR vs-)

:idea: :idea: :idea: :idea:
Aslında arkadaşlar atlarla çarpışmaktansa birçok askerle yaya olarak çarpışmak daha güzel olmaz mı?Bence çok eğlenceli olur.Ama adamların daha hızlı koşması ve silah kullanmada daha yetenekli olması lazım.Bir düşünsenize...  :cool:

necati1995 said:
:idea: :idea: :idea: :idea:
Aslında arkadaşlar atlarla çarpışmaktansa birçok askerle yaya olarak çarpışmak daha güzel olmaz mı?Bence çok eğlenceli olur.Ama adamların daha hızlı koşması ve silah kullanmada daha yetenekli olması lazım.Bir düşünsenize...  :cool:
eğer atlar olmazsa mount&blade in bi özelliği kalmaz.zaten karakterin iskelet sistemi bir kalastan farksız hareket ediyor,atsız bir ortaçağ oyunu oynamak isterse canın gider daha iyi grafiklerle knights of the temple oynarsın çok daha fazla hoşuna gider.

Dogru söylüyorsun.Atlar olmadan oyunda esneklik kalmıyor.Kalasımsı adamlar düzelse daha iyi olabilir cünkü yeni jenerasyon oyunlarda inanılmaz abarttılar grafik , animasyon gibi görsellik içeren öğeleri :smile:

Ben özellikle "Haçlı Seferleri"ni çok sevdiğim için onunla ilgili bir mod isterdim Kingdom of Heaven filmindeki gibi Selahaddin'in zamanında geçmesini çok isterdim çöl,silahlar,zırhlar,askerler...Gerçekten çok mükemmel olurdu.. =)

Ne demiş atalarmız?

Nerde var kii bi güzeli mod-ul. İnternet denen mahluki mahluktan dal bolgeye et tari tufan. Oyna mod-ulü sona erene dek.

Ortaç said:
Ben özellikle "Haçlı Seferleri"ni çok sevdiğim için onunla ilgili bir mod isterdim Kingdom of Heaven filmindeki gibi Selahaddin'in zamanında geçmesini çok isterdim çöl,silahlar,zırhlar,askerler...Gerçekten çok mükemmel olurdu.. =)

öyle bi mod var.  holy wars.

Back
Top Bottom