Napolyon Savaşları Klan, Sunucu, Etkinlik Alt Forumları Bilgilendirmesi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Bence napoleonic warsın aktifliğini kıskanıyorlar :grin: Hala buraya napoleonic warsla alakası olmayan nativeci tiplerin yazmasına anlam bulamıyorum yetkililere bunu belirtmek isterim bu arkadaşlar alakasız olduğu yerlere girip bişey yazıp çıkıyor kardeşim alakan yoksa yazma asıl kavgayı siz ateşlendiriyorsunuz bak hadrianus burda kendi fikrini belirtmiş ardından bi aptal (nw'de bi kere görmemişim) buraya gelip yaziyorsun böyle şöyle diyorsun ulan senmi kullanıyorsun bu forum bölümünü bizmi ? pisletme burayı ..

Her ne kadar birbirimizle kavga etsekte bizim iletişim ağımız olan birbirimizden haber olduğumuz forumu arşive almanızı yanlış buluyorum arşive almak nedir 1800'lerden arşiv felanmıyız biz ?

He birde şöyle söyliyim kiron hanım çekemiyorsan bizi ver birisine bölüm yetkisini sende git yönetemiyorsun diye forumu kapatiyorsun şimdi ne bok yaparsanız yapın umrumda değil .

SooNationaL said:
Bence napoleonic warsın aktifliğini kıskanıyorlar :grin: Hala buraya napoleonic warsla alakası olmayan nativeci tiplerin yazmasına anlam bulamıyorum yetkililere bunu belirtmek isterim bu arkadaşlar alakasız olduğu yerlere girip bişey yazıp çıkıyor kardeşim alakan yoksa yazma asıl kavgayı siz ateşlendiriyorsunuz bak hadrianus burda kendi fikrini belirtmiş ardından bi aptal (nw'de bi kere görmemişim) buraya gelip yaziyorsun böyle şöyle diyorsun ulan senmi kullanıyorsun bu forum bölümünü bizmi ? pisletme burayı ..

Her ne kadar birbirimizle kavga etsekte bizim iletişim ağımız olan birbirimizden haber olduğumuz forumu arşive almanızı yanlış buluyorum arşive almak nedir 1800'lerden arşiv felanmıyız biz ?

He birde şöyle söyliyim kiron hanım çekemiyorsan bizi ver birisine bölüm yetkisini sende git yönetemiyorsun diye forumu kapatiyorsun şimdi ne bok yaparsanız yapın umrumda değil .

Kendisi hatırladığım kadarıyla 82 üyesiydi

Rumil said:
SooNationaL said:

Ben burda genel nativecilere söyledim birde o arkadaşı da ek olarak soyledim .

Hangi klandan olduğu umrumda değil Ayrıca Klan lideri o mu biz mi ? üye diye burda bizden önce söz sahibi olması komik liderlere belirtiyorum forumumuza sahip çıkalım gerekirse hepimiz ban yiyelim genede bırakmayalım .

SooNationaL said:
Rumil said:
SooNationaL said:

Hangi klandan olduğu umrumda değil Ayrıca Klan lideri o mu biz mi ? üye diye burda bizden önce söz sahibi olması komik liderlere belirtiyorum forumumuza sahip çıkalım gerekirse hepimiz ban yiyelim genede bırakmayalım .
Tüm üyelerinizi foruma çağırın, direnenin. Şaka bir yana gerçekten şunu merak ediyorum, ceza aldıktan sonra foruma nasıl sahip çıkacaksınız ? Siz hala biz klan lideriyiz her şey dediğmiz gibi olacak kafasında devam ediyorsunuz. Bu kadar super egolu şekilde davranarak zaten buraya toksikleri salan siz ve sizin gibi düşüncedeki insanlar oldu. Foruma sahip çıkmayı birbirinize sövmeden, insanları şu anda bile yaptığınız şekilde küçümsemeyerek yapmanız gerekiyordu. Hala yönetime, başka üyelere küfür ederek bir yere varmaya çalışıyorsunuz. Bu şekilde davranarak forumu tekrar açtıracağına inanmanız çok ilginç.

Fikirler ne zamandan beri ego olmuş biz burda klan yönetiyoruz ve klanımızin NW Türk klanları arasında tanınmasını istiyoruz bunu taleworldstan alıştığımız yerden yapıyoruz ayrıca taleworldsu daha çok Türkler kullanıyor bu bizim için önemli sense gelip burda hala nw ortamı ego kasıyor küçümsüyor üyelere laf atıyor laga luga bunlar (batıyorsak yazma kardeşim bu forumuda kullanmak istiyorsak seni alakadar etmez)

Bir alay yönetmen ve Türk olman sana çok muhteşem bir ayrıcalık katmıyor. Diğer non-english forumlara bir bakmak lazım acaba orada neden böyle saçmalıklar olmuyor, asıl laga luga bugün "kaka moderatörler istifa" "İstemezük" tarzında. Suçu başkalarında aramak yerine bir dönüp kendinize bakın daha fazla yazmayacağım, tartışma uzamasın diye susuyorum.

Bunla övünmüyorum ancak benim ve başka kişilerin klanına daha fazla tanınma ve katkı sağlayacağını söylüyorum hala bana ayrıcalıktan bahsediyorsun 2 3 tane gerizekalının yaptıklarından bizde zarar gorüyoruz fseyi genellikle yabancı kesim kullanır türk kesim çok az dır türklerin bildiği en çok taleworlds forumudur bu yüzden bende bu kısmın kapatılmamasını istiyorum ancak bunu desemde sen nasıl bir önyargıya sahipsen gene böylesin şöylesin diyeceksin ben kendime ayrıcalık tanımıyorum ama kendin şöyle düşünüyorsun nasıl olsa ben burdan bi fayda kazanmıyorum bunun sonucunda ben ve diğer insanların fayda kazancağı yere bilinçsizce laf atıyorsun al bendende bu kadar dahada yazmıyorum

SooNationaL said:

Aynen Nativeciler sizi çok kıskanıyor ne yapacağız ya

Rumil said:
Abi niye bu kadar toplu düşünüyorsun ki ? Veya kötü ? Tamam elbette biz kavga ediyoruz laflar atıyoruz ama şu Nwyi Nw yapan kısım burada,yani kendi kendimize oynuyoruz ve nedense saçma sapan bir şekilde üvey evlat damgası yiyoruz yani insanlar istediğini oynar ha Warbandı nativede oynamışsın ha DLCsinde oynamışsın,topu topu tüm Warband kitlesi olarak az bir şey kalınmış türkler olarak birbirimizi kollamamız gerekirken Nwci gören bir nativeci "mq nwcisi" diyor,ne kadar saçma bir algı öyle değil mi ? İkisinin de efsane yanları olan modlar ikisinin de güzel şeyleri var ama Nw alt forumuna böylesine bir şey yapılması mantıksız,ve bu kararın direkt olarak yapılması mantıksız,modlar uyarı geçebilirdi bu başlık altında işte "Çok fazla yoğunluk yaratıyorsunuz kesmezseniz şöyle şöyle olur" diye ama o da yok,kendi kendimize oynuyoruz ediyoruz da bu kadar da vasıfsız görmeyin şuradaki topluluğu

Şöyle basit bir örnek vereyim. Half-Life'ı düşün. Bir de misal AG diye bir mod düşün. Günümüze bunu DLC olarak varsay. Bu AG modunu oynayan kişiler normal HL'ı oynamıyorlar. Çünkü oynadıkları mod onlara eğlenceli geliyor. Aradan yıllar geçti ve bu modun kapatıldığını düşün. Tamamen tahmini ama yarısı oyunu bırakır yarısı HL'a geçer. Bilemeyiz. Başka oyuna da geçebilirler. Fakat bu kitle HL'ın ana kitlesi değiller. Oyunu bıraksalar veya değiştirseler etkisi olmayacak. Oyunun ana kitlesi değiller. NW ortamı da bu durumda. Oyunun ana kitlesi değilsiniz. Bırakmanız veya bırakmamanız insanları veya şirketleri etkilemeyecek. Ayrıca nw ci gören bir native oyuncusu dalga geçiyor falan diyorsun ama

SooNationaL said:
Bence napoleonic warsın aktifliğini kıskanıyorlar :grin:

bunu gören bir oyuncu güler. Bütün herkes işini gücünü bırakmış bu kafayı yaşayan kitleyi kıskanacak. Demek istediğimi anlamışsındır.

SooNationaL said:

Burada yapılabilecek en doğru şey imza kampanyası başlatmak.

[quote author=Erozbey]Şöyle basit bir örnek vereyim. Half-Life'ı düşün. Bir de misal AG diye bir mod düşün. Günümüze bunu DLC olarak varsay. Bu AG modunu oynayan kişiler normal HL'ı oynamıyorlar. Çünkü oynadıkları mod onlara eğlenceli geliyor. Aradan yıllar geçti ve bu modun kapatıldığını düşün. Tamamen tahmini ama yarısı oyunu bırakır yarısı HL'a geçer. Bilemeyiz. Başka oyuna da geçebilirler. Fakat bu kitle HL'ın ana kitlesi değiller. Oyunu bıraksalar veya değiştirseler etkisi olmayacak. Oyunun ana kitlesi değiller. NW ortamı da bu durumda. Oyunun ana kitlesi değilsiniz. Bırakmanız veya bırakmamanız insanları veya şirketleri etkilemeyecek. Ayrıca nw ci gören bir native oyuncusu dalga geçiyor falan diyorsun ama [/quote]

O küçümsediğin topluluğu NW'den Holdfast'e geçirmek neler yapıyorlar bir bilsen. Native'den çok daha ciddi bir topluluk var ve competitive anlamda çok daha aktifler. Ana oyunun oyuncuları olmamaları sayılarının ve kitlesinin azımsanması gerektiği göstermez. Ufacık bir hareketle Talewords'un nasıl müşterilerinin güvenini geri kazanmak için atılacağını göremediysen bence daha çok göremezsin.

Napolyon Savaşlarının yapımcısı Taleworlds değil. Sizin güveninizi geri kazanmak için bir şey yapmayacaklarını görebildiğim için bence daha çok şey görebiliyorum. Belki forumda tadsızlık olmasın diye üzmeyin bu çocukları derler ki o da düşük ihtimal.

Erozbey said:
Napolyon Savaşlarının yapımcısı Taleworlds değil. Sizin güveninizi geri kazanmak için bir şey yapmayacaklarını görebildiğim için bence daha çok şey görebiliyorum. Belki forumda tadsızlık olmasın diye üzmeyin bu çocukları derler ki o da düşük ihtimal.
Ana oyunun sahibi ve NWnin dağıtıcısı Taleworlds olduğu için FSE TWye oranla daha düşük pay aldı.
NW oynayabilmesi için ana oyun olan Warbandı da almaları gerektiğini düşünürsek TWnin NW satılmasında FSEden daha çok çıkarı var.

FSE NW bölümünün direk TW forumundan kaldırılıp FSEye taşınmasını düşünmüştü ama TWnin verdiği cevabı aşağıda bulabilirsiniz.
Vincenzo said:
Taleworlds, or well, Captain Lust, their community manager believed it was best to keep the forums open. since it is still also somewhat of a Taleworlds product.
Nasıl zamanında NWnin kaldırılmasına TW izin vermeyip bu forumda da açık kalacak dediyse aynı duruşu tekrar Türkçe Forumu için yapmalarını bekliyoruz.
Yani Erozbey biz duygularımıza değil geçmişe ve mantığa dayanarak konuşuyoruz, TW biz zırlamayalım diye değil kendi çıkarlarına uyduğu için geçmişte yaptığı gibi müdahale edeceğini ve etmesi gerektiğini düşünüyoruz.

EDIT: Yönendirmeyi FSEden TWye alıntıyla yanlış yaptığı için link olarak paylaşıyorum.
https://www.fsegames.eu/forum/index.php?topic=663.msg11274#msg11274

Burada bir isyan yok. Çocukça alınan bir karara karşı insanların eleştirisi var bu kadar. Kimse saçma sapan konuşmasın.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom