Mount&Blade Warband: Napoleonic Wars DLC Paketi Bilgi Konusu

Users who are viewing this thread

Bayanlara duyurulur. :razz:

Bu napo. war içime pek sinmedi ama, keşke bir deneme sürümü falan olsaydı. En azından kontrol edebilirdik.  Sadece multiplayer olması bunu engelliyor ama, ne yapalım...

bir sorum var ben bunu alacağım ama diyorum ki zaten elimde sadece warband var complate pack alayım. Şimdi ben complate packi gidip D&R dan alırsam o içindeki Warband'ı hediye edebilirmiyim yoksa yanmış mı olur? 

Merhabalar, ben oyunu daha yeni aldım ve bir kaç sorum olacak:
- Oyundaki bayrakçı, davulcu mızıkacı ve borazancının verdiği bufflar tam olarak neler? (ekranın sol üstünde bazı semboller beliriyor ama ne olduğunu bilmiyorum)
- P'ye basınca adam teslim olmuş gibi ellerini kaldırıyor, bu sadece rp mi yoksa bir işlevi var mı?
- Top, at arabasına nasıl bağlanıyor?
- İki tip top mermisi gördüm, bunların işlevleri farklı galiba, farklıysa neler?
- Top kullanan askerler neden sürekli birbirini tekmeliyorlar?
- Sınıf seçmeye tıkladığımda çoğu sınıfı gri (seçilemez) olarak görüyorum. Bunların belli kontenjanları var galiba, varsa bu kontenjanlar neler?
- Bazı sınıflar (özellikle piyadeler) arasında pek fark yok gibi, mesela ağır piayade hile hafif piyade arasında çok fark var mı?
- Oyun oynarken sol altdan bi ton yazı ve rapor akıyor, sadece chat de yazanları ve kendi vurduklarımı görmek istiyorum, bu mümkün mü?

Şimdilik bu kadar, teşekkür ederim

1- Bayrakçı yakın dövüş, müzisyenler silah doldurma hızı ve kumandan accuracy konusunda buff sağlıyor.
2- Sadece Roleplay'e yönelik.
3- Yakınlaştırdıktan sonra belirli bir bölgeye bakınca "Limber - Unlimber Cannon" ibarelerinin çıkması lazım.
4- Canister yakın mesafede etkili ve attığın zaman saçılıyor. Saçma atıyor yahu. Round cannonball yere çarptığı zaman sekiyor, gidebildiği kadar gidiyor. Bir de howitzer ile kullanabildiğin explosive round var, o ise çarptığı anda patlıyor.
5- Umm, onu bende bilmiyorum. Top kontrolü için mi savaşıyorlar?
6- Bu kontenjanları server adminleri belirliyor.
7-
Great Britain:
Unit One Handed    Polearms  Crossbow
33rd/KGL/Highlanders (Line Inf)                            50130150
Coldstream (Guard Inf)50145150
51st and 95th (Light Inf and Rifles)                      5090206

France:
Unit  One Handed    Polearms  Crossbow
45e/84e/Vistula (Gren. and Line Inf.)                      50130150
1er Guard50145150
15eme Voltiguers (Light Inf)                                    5090206

Prussia:
8./23./3./Freikorps (Line Inf/Militia)                          50130150
1. (Guard)50145150
Jägers (Rifles)                                                            5090206

Russia
Partizans8080130 (& 80 throwing)
Sankt Petersburg/ Simbirsk/ Pavlovsk (Militia/Line Inf)50130150
Preobrazhensk (Guard)                                                50145150
21ий (Rifles)                                                                5090206

Austria:
Nr14/Nr62 (Line Inf)50130150
Purcell (Grenadier)                                                      50145150
Jägers (Rifles)5090206
Grenzers (Frontiers)50105170

8- O konuda bilgim yok malesef. :sad:

montekristo44 said:
Walla yeterince aydınlandım Göker, çok saol.

Goker bizi diskoya götür!!!  :lol:

Onun dışında benim tek sorum:

Bu eklenen buff ların herhangi bir yüzdesi, ya da neyi ne kadar değiştirdiğine dair değer var mı? Yani silah doldurma hızı  % kaç değişiyor? Kaçken kaç oluyor? Accuracy ne kadar etkiliyor gibi?

Baradh said:
Bu eklenen buff ların herhangi bir yüzdesi, ya da neyi ne kadar değiştirdiğine dair değer var mı? Yani silah doldurma hızı  % kaç değişiyor? Kaçken kaç oluyor? Accuracy ne kadar etkiliyor gibi?
Onların hepsi server adminleri tarafından ayarlanabilir olduğu sürece, sizin oynadığınız serverın ayarlarına baktığınızda görürsünüz ancak, kesin birşey söylemem. Buffların ne kadar geniş bir alana etki yaptığı ve yüzde kaç etkilediği, hep ayarlanabiliyor.

Back
Top Bottom