Mount&Blade Warband: Napoleonic Wars DLC Paketi Bilgi Konusu

Users who are viewing this thread

abi bişey sorucam
1) Bu napelonic wars hangi yıl çıkıcak  :mrgreen: ( ben 2012 diye biliyom eğer çıktıysa direk dalıcam 20 tl biriktirdim )
2) bu oyun D&R da kaç lira olucak
Not: koleksyon paketi istemiyom çünkü zaten warband var fire and sword gerekmiyor napenalic wars istiyom
şimdiden teşekkürler :?:

Napoleonic Wars ayrı bir oyun veya yeni bir oyun değil. Bu sadece, Warband için indirilebilir bir Multiplayer içeriği (DLC). Boşu boşuna hayal kırıklığına uğramışsınız, sizin hatanız.

courage said:
Napoleonic Wars ayrı bir oyun veya yeni bir oyun değil. Bu sadece, Warband için indirilebilir bir Multiplayer içeriği (DLC). Boşu boşuna hayal kırıklığına uğramışsınız, sizin hatanız.
haklısınız sağolun

Ben Mount & Blade hastasıyım Warband ve Fire & Sword oynuyorum steam üzerinden Napoleonic Wars'a başlamayı düşünüyorum acaba oynayan var mı oyunu oynayan varsa burda ne kadar kişinin oynadığını belirtebilir mi ne de olsa sadece multiplayer ek paketi ona göre alcam bide alırsam playstore'dan alcam orda 10 TL ordan alsam aktifleştirebilir miyim Warband'de steame kayıtlı olduğu için sorun olmaz mı?Yanıtlarınızı bekliyorum.

Rath_ said:
Baylar, müzisyen sınıfını nasıl seçeceğim?
Birliklerden bir tanesini seç, aşağıda o birliğe ait sınıflar çıkar. subay-Bayrakcı-flutcü-davulcu vs.

Back
Top Bottom