WB Mount & Blade: Warband Görevleri

Users who are viewing this thread

Ben şu lordun yerine geçip yatmamız istienen göreve hiç rastlamadım nasıl oluyor o?

Kaçak Köylüleri Geri Getirme

Köylüler Köyden Kaçıyor.xxx Adlı Lordda Onları Geri Götürmemizi İstiyor.Biraz Zorlanabilirsiniz.Çünkü Biraz Geri Gittiklerinde Geri Dönüyorlar Yani Tekrar Kaçıyorlar.

Hiç bir zaman geri götürmedim :smile:
Yalvarıyor adamlar. Eziyet görüyorlarmış. Saldım gittiler.

redstormm said:
arkdaşlar 5 veagir yaylısını nassl esir alabiliriz acill yardm

Vaegir lordlarına dal. başka türlü vaegir kaçaklarından belki bulabilirsin.

Arkadaşlar ben kendi krallığımı kurdum bir leydiyi kaçırarak evlendim leydiye ziyafet verelim dedim yeterli erzak yok dedi erzak alıp verdim ama yine yetmez dedi kendi şehrine bırak dedi kendi şehrimde nereye bırakacağım yardım eder misiniz?

ya iki lordu nasıl barıştırıyoruz  :?: :?: :?: :?:
acil cevap lütfen
1.Ziyafet düzenle.2.Uygun bir yerde iki lordun da düşman olduğu bir ülkeye ikisini çağırıp saldır.(Haydutlar dahil.)3.İkisi ile de iyi geçin sonra herhangi birinden onunla barışmasını iste.

Arkadaşlar ben kendi krallığımı kurdum bir leydiyi kaçırarak evlendim leydiye ziyafet verelim dedim yeterli erzak yok dedi erzak alıp verdim ama yine yetmez dedi kendi şehrine bırak dedi kendi şehrimde nereye bırakacağım yardım eder misiniz?
Yeri değil dostum ama söyleyeyim.Kendi hisarına çık.Kendi odanda bir sandık görüceksin açılabilir...

Sandığın solu boş olacak orası depo oluyor.Yükle malları oraya.Yetmez demesinin sebebi tanesi az olan yiyeceklerden kaynaklanıyor olsa gerek.Etrafı sosislerde,kurutulmuş etlerle,domuz etleriyle vb. doldur.Bakalım bişi diyor mu ? -Hala diyorsa kadınında sorun var...

masken001 said:
kanunsuz adam görevini yapamadım anlatabilirmsiniz
30 dk. önce yaptığım görev...

[belirtilen lord]'un, [belirtilen köy]'üne git. Köyün içinde dolaş(Arkalara bak sağa sola her tarafa bak.)Konu yazarının da söylediği gibi ; Bir yerde "suskun adam",çapulcu","endişeli adam", "yabancı" diye bir adam olacak.Konuş onunla.Sakın ,"neden böyle bir şey yaptın ?" sorusunu sorma.Direkt dal.Sana yalvaracak bu...Dinleme dal yine.Sonra görevi veren Lord'a dön ödülünü al.

arkadaşlar cevaplarsanız çok sevinirim ben oyunda mareşal oldum 5-6 tane derebeyine beni takip et diyorum sonra bir kalemizin yanında  kralımıza(ilişkimiz 4:cool: burada bir seferberlik başlatıcam orduları burada toplayalım diyorum oda bütün derebeylerine tez uşaklarımı yollayıp haber salcam gibi bişey diyor ama ctrl+boşluk tuşuna basıp bekliyorum gelmelerini ama beni takip edenlerde yoluna gidiyor derebeyleride bana katılmıyor neden seferberlik yaptıramıyorum şimdiden sağ olun

merhaba arkadaslar
bi sorun var ve çözemiyorum.

bana verilen şehrin loncasından birkaç görev alıp yaptım. ve hatta şehirde bana ait olan bir dükkan da var. ancak yeni dükkan almak ya da şehir loncasından yeni görev almak istediğimde "Hükümdarımızla ilişkiniz düşünülecek olursa buralarda size arsa satacak kadar cesur birini bulmanız zor olacaktır" diye bir mesaj alıyorum. ama kral dostlarımın arasında ve aramızdaki ilişki de sanırım 30'un üzerinde. şehir görevlerini yapamadığım için de sadakatlerini kazanamıyorum haliyle.

bu sorunu nasıl çözebilirim?

ardaerboz said:
merhaba arkadaslar
bi sorun var ve çözemiyorum.

bana verilen şehrin loncasından birkaç görev alıp yaptım. ve hatta şehirde bana ait olan bir dükkan da var. ancak yeni dükkan almak ya da şehir loncasından yeni görev almak istediğimde "Hükümdarımızla ilişkiniz düşünülecek olursa buralarda size arsa satacak kadar cesur birini bulmanız zor olacaktır" diye bir mesaj alıyorum. ama kral dostlarımın arasında ve aramızdaki ilişki de sanırım 30'un üzerinde. şehir görevlerini yapamadığım için de sadakatlerini kazanamıyorum haliyle.

bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bir şehirde birden fazla dükkan açılamıyor diye biliyorum. :smile:

ardaerboz said:
Astrall said:
Bir şehirde birden fazla dükkan açılamıyor diye biliyorum. :smile:

peki ama en azından şehir için lonca başkanından görev alabilmem gerekmezmiydi =)
loca başkanından görev alabilirsin şehirle ilişkin 100 olsada 1den fazla dükkan açamazsın.  :mrgreen:

ajan takip etme görevini yapamadım ben. şöyle oldu. şehre girdim lorddan görevi aldım şehirden ajan çıkıcak onu takip et dedi. ama biliyosunuz haritada şehirde bekleme modundayken herşey çok hızlı hareket ediyo. bi anda açıldı o ekran ve ben hamle yapamadan hızlı hızlı birileri yürüdü şehirden dışarı. sonra şehirden ayrıldım ama ajan falan göremedim. acaba ben kaçırdığımda o hemen şehri terkedip çıkıp bi yere gitti mi? bulamadım haritada hiç bi yerde. o hızlıca çıkıp gitmeden nası yakalayabilirim? yada bu bekleme modundayken haritadakileri yavaşlatma gibi bi olay var mı ayarlarda?

Kanunsuzu Avla

xxx Adlı Lord xxx Adlı Köydeki Kanunsuz Adamı Öldürmenizi İsteyecektir.Genellike Endişeli Adam Durur.En Uzaktaki Evlerin Oralarda Bulunur.

Kazanılan Tecrübe:300 Kazanılan para:300 dinar İlişki Puanı:+1

paamet said:
ajan takip etme görevini yapamadım ben. şöyle oldu. şehre girdim lorddan görevi aldım şehirden ajan çıkıcak onu takip et dedi. ama biliyosunuz haritada şehirde bekleme modundayken herşey çok hızlı hareket ediyo. bi anda açıldı o ekran ve ben hamle yapamadan hızlı hızlı birileri yürüdü şehirden dışarı. sonra şehirden ayrıldım ama ajan falan göremedim. acaba ben kaçırdığımda o hemen şehri terkedip çıkıp bi yere gitti mi? bulamadım haritada hiç bi yerde. o hızlıca çıkıp gitmeden nası yakalayabilirim? yada bu bekleme modundayken haritadakileri yavaşlatma gibi bi olay var mı ayarlarda?
Oğlum adamı haritaya çıkıp bekliyceksin arkasında olduğun sürece seni görmüyo merak etme.

arkadaşlar bende bu oyuna yeni başladımda epeyi bi zaman harcamak gerekiyooo sanırım harcarım güzel bi oyunda krallık sayısı az değilmi ve ok sayısı az yaaa  :grin:

lordların verdiği görevler arasında iki lord arası kavgayı çöz görevinde warband 1.1 de hata var çünkü lordlardan birine gidiyom ama ikna etme seçeneği yok :cry:

Back
Top Bottom