Mount&Blade: Warband Beta Test Formu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
yani başvurun onaylandı. Beta kullanıcıları seçildiğinde senin onlardan biri olup olmadığını belirten bir e-posta alacaksın.

Your application to Mount&Blade Warband Beta Test has been recorded. Thank you very much for your application. We will contact you via e-mail as soon as beta testers have been picked out.

mursel123 said:
kolayı var bende 12 yim 25-30 yazıyom bazen 70 yaşında yapıyom. :twisted:
De burda pek hoş olan bir davranış olmaz.

Gecenin 4ünde ne işin var internette 12 yaşında? Boyun kısa kalır süt iç yat. Ben de içicem şimdi sütü yatıcam valla. Spor falan yap 12 yaşındasın bre.

Koyurtang said:
mursel123 said:
kolayı var bende 12 yim 25-30 yazıyom bazen 70 yaşında yapıyom. :twisted:
De burda pek hoş olan bir davranış olmaz.

Gecenin 4ünde ne işin var internette 12 yaşında? Boyun kısa kalır süt iç yat. Ben de içicem şimdi sütü yatıcam valla. Spor falan yap 12 yaşındasın bre.

abimle film izliyodum uykum kaçtı :grin:

Lütfen lütfen lütfen lütfen alsınlar 18 yaşında adamım yat kalk dua ediyorum olacak iş değil ama genede alsınlar alsınlar denemek istiyorum haftalar boyunca denemek denemek denemek

Benata said:
Lütfen lütfen lütfen lütfen alsınlar 18 yaşında adamım yat kalk dua ediyorum olacak iş değil ama genede alsınlar alsınlar denemek istiyorum haftalar boyunca denemek denemek denemek
18 yaşında bunun için dua ediyorsan ve bu kadar arzuluyorsan senin için ters giden bişeyler var söyleyim :lol:.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom