Mount Blade v1011-En iyi zırhlar, silahlar hangileridir? Nerelerde bulabilirim?

Users who are viewing this thread

En iyi silah dengeli ağır büyük uzun balta 56k vuruyo. En iyi tek elli silah ağır seher yıldızı 40 vuruyo ama ağır olduğu için aynı derecedeki kılıçtan daha fazla hasar veriyo. En iyi zırh görkemli plaka zırh

Ben kask olarak kanatlı büyük miğfer kullanıyorum tavsiye de ederim zırh olarak da şu ana kadar gördüğüm en iyi zırh bence hanedean zırhı

DreadAnthem said:
ScouTR said:
emreguneri said:
item editor indir kendin degiştir itemlerin gücünü

Nereden İndirebiliriz ?

4 Ay önce yazılmış alıntı yaptığın mesaj.

http://www.mbrepository.com/category.php?id=3    Burada olabilir.
ben hile kullanmadığım için(bir kere sıkıştım kurtulmam imkansızdı fail olmasın diye bide iki düşman ülkenin arasında kaldım ctrl+sol klik yaptım ışınlandım) onu kullanmam güç değiştirmek hile çünkü

Kerem41 said:
en iyi silah ve zırh Thir Şehrindeki sandık :razz: :grin: garip kılıc ile garip zırh falan filan işte :grin: bana göre onlar cok iyi güç 11 istiyor ama süper bişiy :grin:

kardeş onun özellikler düşük  geldi bende moduleden itgemkinds den samurai baslağını taratıp
bütün özellikleri güçlü yaptım vücuda 150 bacak zırhına 150 veriyor asdasd :grin: :grin: D: :grin: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jacksank1 said:
Ben kask olarak kanatlı büyük miğfer kullanıyorum tavsiye de ederim zırh olarak da şu ana kadar gördüğüm en iyi zırh bence hanedean zırhı
onun görkemlisi +61 veriyo aldım onu ehehe :grin:

Black Champion said:
En iyi silah dengeli ağır büyük uzun balta 56k vuruyo. En iyi tek elli silah ağır seher yıldızı 40 vuruyo ama ağır olduğu için aynı derecedeki kılıçtan daha fazla hasar veriyo. En iyi zırh görkemli plaka zırh
ben onu 256 k yaptım biraz şeyini çıkardım ama sadece öylesine oynadığım save de oldu o  :grin:

pardon kusura bakmayın farklı kişilri art art alıntı yapamıyorum onu öğreneceğim sağol uyarım için

radyoaktif said:
Arkadaşlar iyi günler. Başlıktanta anlaşılacağı üzere en iyi zırh, silah vs hangi şehirlerde nasıl bulabilirim? Bir ara forumda bunların anlatıldığı bir konu vardı ama şimdi bulamadım. Belli bi miktar dinar biriktirdim ve bu dinarlarla almışken en iyi silahları, zırhları almak istedim. Eğer o konu hala duruyorsa ve link verirseniz sevinirim.

Birde yanımıza aldığımız bireysel adamlarımız 16 tanemi? Ben şehir şehir han han dolaştım yanıma 16 kişi alabildim Jeramus, Artimenner, Bunduk, Desthavi vs gibi. Bu bireysel adamların sayısı 17'idi galiba yalnışmı hatırlıyorum? (Kendimi saymadan)  Bunlarla ilgilide bir konu vardı sanırım ama onuda bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Selametle...

kardeşim şu şehirde şu zırh var en iyisi o diye bir şey yok her itemin bir işlenme derecesi var(görkemli,ustaişi,dengeli,kaba,sağlam)gibi.Bu itemlar rastegele çıkar denk gelirsen alırsın ama belli bir zamanı ve yeri yok.Sadece her krallığın kendi topraklarında kendi silahları ve zırhları bulunur onu kesin olarak bilebilirsin.

Back
Top Bottom