Mount&Blade Mod Yapımcıları Soru - Cevap Konusu

Users who are viewing this thread

Kaleleri kuşatabiliyorsun diye biliyorum, sistemi değiştirmişlerdi. Ama eğer kuşatamıyorsan Modul sistemi OSP olduğundan, oradan kodlarla açabilirsin. Kodlama bilgisi gerektirir.

Belendor said:
Kaleleri kuşatabiliyorsun diye biliyorum, sistemi değiştirmişlerdi. Ama eğer kuşatamıyorsan Modul sistemi OSP olduğundan, oradan kodlarla açabilirsin. Kodlama bilgisi gerektirir.

Değiştirmediler aynı yine kuşatamıyorsun kralın kafasına göre gelişiyor kuşatmalar hiç zevki çıkmıyor kodlamadanda hiç anlamam neyse yapacak bişey yok oynamıyacaz artık

İlk kaplamam nasıl çözebilirim bu sorunu? Sorunsuzca kodlarını ekledim.

Neo~TheChosen said:
İlk kaplamam nasıl çözebilirim bu sorunu? Sorunsuzca kodlarını ekledim.

Küçülttünmü peki ?

Benimde bir sorum var. Full İnvasion'da 1 Servere girince otomatik serverden atıyor bu sorunu nasıl çözerim. ?

Ya direk masaustune kaydet.ya da Wings diye klasor ac masaustune.ona at.wings dosyasinin yaninda 2 dosya daha cikiyor galiba.onlarla birlikte at.

Redstone Knight said:
Flintlock pistol item editorde merchandise gözüküyor fakat pazarlarda bulamıyorum. Nasıl bunu yapabilirim ?

Module_triggers.py de refresh_merchandise triggeri ile oynayabilirsin eğer kodlamasını biliyorsan, onun dışında bir haftaydı sanırım beklemen gerekiyor. tf_merchandise sistem olarak markete düşme şansını düşük tutuyor.

berkaysonel said:
Beyler WFAS kampanya haritası yapmak için bi program varmı ?

Map editor le yapıyorum fakat şehirlerin icon ları olmadığı için hareket etmiyolar

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,210926.0.html

Belendor said:
quote author=berkaysonel link=topic=296091.msg7065650#msg7065650 date=1393251969]

Map editor le yapıyorum fakat şehirlerin icon ları olmadığı için hareket etmiyolar

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,210926.0.html
[/quote]

Yaptım bu seferde sadece bi tane köy hareket ediyor :S

Belendor said:
Redstone Knight said:
Flintlock pistol item editorde merchandise gözüküyor fakat pazarlarda bulamıyorum. Nasıl bunu yapabilirim ?

Module_triggers.py de refresh_merchandise triggeri ile oynayabilirsin eğer kodlamasını biliyorsan, onun dışında bir haftaydı sanırım beklemen gerekiyor. tf_merchandise sistem olarak markete düşme şansını düşük tutuyor.

Yaptım ve bir hafta bekledim. Hiç bir şehirde yok.

berkaysonel said:

Modül sistemden iconları değiştirmeyi dene?

Arkadaşlar, bölüme sorular için konu açmayın. Buradan sorunuz modlama ve modlarla ilgili herhangi bir derdinizi.

Mount&Blade Warband/Modules'un içine açacaksın modül dosyasını. Modul sistemi nereye koyduğun önemli değil pathi bu yeni oluşturduğun modüle refere olduğu sürece.

Evet, modul sistemi öğren. Faction ve item ekleme gibi basit şeylerle başla, Diplomasi birkaç boy büyük gelir şimdi.

Back
Top Bottom