Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Kingdom comeyi öve öve bi hal olduk ama tırt çıktı. Hiç beğenmedim. Unreal engine ile süslemişler zaten bi konuşma animasyonu var herifin bi ağzı oynuyor mimik falan yok. Hiç hoşuma gitmedi eminim bannerlord iyi tutulacaktır.

Ŧanrı said:
Kingdom comeyi öve öve bi hal olduk ama tırt çıktı. Hiç beğenmedim. Unreal engine ile süslemişler zaten bi konuşma animasyonu var herifin bi ağzı oynuyor mimik falan yok. Hiç hoşuma gitmedi eminim bannerlord iyi tutulacaktır.
Oynayıp bu eleştiriyi yapıyorsan bir şey diyemem fakat oynamadıysan lütfen günahlarını almayın hocam, başarılı bir yapıma benziyor.

Strkey said:
Ŧanrı said:
Oynayıp bu eleştiriyi yapıyorsan bir şey diyemem fakat oynamadıysan lütfen günahlarını almayın hocam, başarılı bir yapıma benziyor.

Unreal Engine değil, Cry Engine. Erkut'un düzelttiği gibi. Ben 58 saat küsür oynadım oyun çeşitlilik bakımından gayet güzel onun haricinde konuşmalar biraz düşük kalmış arkadaşın dediği gibi lâkin konuşma sırasında ki el hareketleri vs. biraz canlandırmış diyalogları. Oyuna "tırt" demek gerçekten ayıp olur. Bannerlord ile bu oyunu karşılaştırıyorsanız zaten derhal terkedin burayı :grin:

Kingdom Come'ın bazı eksikleri ve bugları var, ayrıca dövüş animasyonları da tam memnuniyet verici düzeyde akıcı değil. Fakat oyun yaşattığı tecrübe ve atmosfer açısından gayet güzel görünüyor, buglarda zamanla fixlenirse tadından yenmez. Oyun Türkçe dilde eklendikten sonra yazın indirime girerse bende alacağım. Ayrıca incelemelere göz atmak lazım, şimdiden o kadar çok 80-90 saat oynamış adam gördüm ki oyunun bağımlılık yarattığı ve beğenildiği çok açık, olumsuz oy verenlerin dahi arasında 60-70 saatler gördükten sonra anladım ki bu oyun sağlam.

Herkese selam.Foruma yeni katıldım.Bir kaç sorum olacak.Savaştayken bize askerlerin öldürüldüğü raporloma sistemi nasıl olacak.Warbandaki gibi mi kırmızı yeşil yazı şeklinde mi olacak yoksa bannerlord multiplayerdaki sistem gibi mi olacak.Bir kaç bannerlord videosunda ekranın yarısını kaplayan kırmızı yeşil yazıları görünce açıkçası iyi olmamış dedim.Ekranın yarısını kaplıyor.Umarım öyle olmaz.

Oyunun son SP oynanış videosunu izlediğimizden beri baya uzun zaman geçti, muhtemelen daha güzel bir hale getirmişlerdir raporlama sistemini de. Seninle aynı fikirdeyim, ekranın yarısını kaplayan kırmızı ve yeşil yazılar cidden kötü duruyorlardı, geliştiriciler de eminim ki farkındadırlar zaten bu durumun.

ibrayim said:
Sora said:
2023'te çıkacak gibime geliyor. Oyunun ismini Borerlord olarak değiştirsinler  :grin:
Aga artık şu espriyi 100. görüşümdür. Gerçi bu gidişle bir 100 kez daha görürüm.

Çıkana kadar yapmaktan vazgeçmeyeceğim  :grin:

M.BARIS said:
Oyunun son SP oynanış videosunu izlediğimizden beri baya uzun zaman geçti, muhtemelen daha güzel bir hale getirmişlerdir raporlama sistemini de. Seninle aynı fikirdeyim, ekranın yarısını kaplayan kırmızı ve yeşil yazılar cidden kötü duruyorlardı, geliştiriciler de eminim ki farkındadırlar zaten bu durumun.
Ayarlardan açılıp kapanabilen bir özellikti diye hatırlıyorum. Ayarlardan isteyenler kapatabileceği için olmasının bir mahzuru yok.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom