Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Savaşta surları yıkılan kalelerin dünya haritasinda farklı bir  görünüşe sahip olması güzel.
Şehir ve köy isimlerinin yeni tarzı çok daha iyi. Böylece modla eklenecek yeni factionlara farklı renk bulmak zorunda kalınmaz. Baştaki ikon anlatıyor zaten kime ait olduğunu. Ayırt etmesi daha kolay.
---
Sonuç:
Ee ne zaman çıkıyormuş?

? Paradox ? said:
MuratBey said:
Grafikler git gide kötüleşiyormu bana mı öyle geliyor ?
Sanırım Türkçe konuşamıyorsun. Geçmiş olsun.

Adam oyun ile ilgili fikrini beyan etmiş ve sen de tek bir cümle hatasından Türkçe konuşamadığı kanaatine varmışsın. Seninkine ne isim vereceğimi bulamadım. Ama yine de geçmiş olsun...

IpacK said:
? Paradox ? said:
MuratBey said:
Grafikler git gide kötüleşiyormu bana mı öyle geliyor ?
Sanırım Türkçe konuşamıyorsun. Geçmiş olsun.

Adam oyun ile ilgili fikrini beyan etmiş ve sen de tek bir cümle hatasından Türkçe konuşamadığı kanaatine varmışsın. Seninkine ne isim vereceğimi bulamadım. Ama yine de geçmiş olsun...

Anladığım kadarıyla ironi yapmış olabilir. Türkçe konuşamadığını söyleyerek" sanırım sen grafikler gitgide iyileşiyor demek isterken kötüleşiyor diyorsun" gibi..

Red_Fighter said:
O şehir ve köy isimlerinin kutucuklar içinde olması benimde hoşuma gitmedi arkadasın dedigi gibi çok göze batıyor

Böyle bir şey demiştim de galiba anladım sebebini , krallığın sembollerini eklemişler onlar gözüksün diye böyle bir renklendirmeye gitmek zorunda kalmış olabilirler. Tabi başka bir sebepte olabilir

yapımcı ekibe önerim , gerek yok , ismine mouseyi getirince sembol açılan ufak pencerede gözüksün , öbür türlü sırf bunun için rahatsız eden bu görüntüye hiç gerek yok derim. pire için yorgan yakmayın.

Erozbey said:
Ki ekstradan eklemek gerekirse basit bir modlama ile bunu değiştirmek mümkün. Üzülmeyin.

Bari oval yapsınlar köşeleri , böyle tam dik olması painten resim kesilmiş gibi gözüküyor :grin:
axXOP2i6QZ2q9PCkVqd1cw.png

RoadWarriror said:
Konuyla alakasız olacak ama ankette birşey dikkatimi çekti aserialara neden bu kadar az oy verildi çok şaşırdım diğer konudaki ankette baya oy vardı :roll:
Hakikaten sen söyleyince fark ettim niye bu kadar az ki ben oyumu vlandiaya verdim çaktırmayın :mrgreen: :mrgreen:

Red_Fighter said:
Erozbey said:
Ki ekstradan eklemek gerekirse basit bir modlama ile bunu değiştirmek mümkün. Üzülmeyin.

Bari oval yapsınlar köşeleri , böyle tam dik olması painten resim kesilmiş gibi gözüküyor :grin:
axXOP2i6QZ2q9PCkVqd1cw.png

Büyük ihtimal o arkadaki kırmızılık kaplamadır ve editlemesi de rahattır.

C6vuNGH1Soam7dP0w-GW5g.png

Karakterin kılıcı savuruşu biraz bana garip geldi. Kılıcı resmen boydan boya savuruyor kılıc sağ yatay şekilde dümdüz bütün boyuyla düşmana savuruyor.
Buda animasyonda garip bir görüntü oluşturuyor savururken.(ve yavaş)

(4.30.dk)

Merak ettiğim şu aklımda takılan

Çoğu kılıç içinde geçerli mi bu durum yoksa silahın ağırlığı,boyutundan dolayı mı bu şekilde savuruyor? 

Eğer 2.durumdansa yani silahın fiziği oyuna yansıyorsa animasyonla vs. inanılmaz süper olur
ama 1.sinden kaynaklanıyorsa o zaman kötü düzeltmeleri gerek.

WomaNizer said:
bannerlordu beklemek bannerlorddan daha mı güzeldi ne
Güzeldi derken çıkış tarihi açıklandı sandım ? Epeydir girmiyorum.önceki sayfalara baktım hemen. Aman arkadaşlar bu kritik dönemde kelimelere dikat edelim ? Banerlordu beklemek banerlorddan daha mi guzel ne demelisin ?

biri aslında bannerlord duyurulduğunda şöyle şöyleydi şuan ise şöyle şöyle diye dünyada ve türkiye de gerçekleşen olayları yazsa iyi güleriz ha

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom