Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Demin Bannerlord videoları izlerken aklıma takıldı. Bannerlordta kendimize bi ırk seçebilecek miyiz? Veya lord olarak başlama seçeneği var mi? Önce ki bloglarda falan böyle bir haber paylaşılmış mıydı? Warbandda aslında içten içe oyuncuya sorun oluyor gibiydi, hani en azından bana öyle geliyor.. sonuçta ilk başlangıçta (sonradan taraf degistirenler olduğu için öyle dedim) her lord kendi ırkından oluşan bi devlet yapısında, biz gidiyoruz sap gibi ona buna yanaşmaya çalışıyoruz, mesela 'ben khuzaitim birader, çalışıp vatanıma milletime hayırlı bir komutan olacağım, ordumda milletime istihdam sağlayacağım' hayaline falan kapilamiyoruz. Bu olay modla da gelir sıkıntı yok ama öyle akşam akşam hayallere dalarken merak ettim  :grin:

Bjorn The Hound said:
Discordda bir kaç soruya cevap vermiş Callum.
98pc-.png

Karakter yaratırken kültür seçebilecekmişiz.

P-Jg4.png

Eğer oyuncunun klanının yeterli sayıda parti slotu varsa, yoldaşlara kendi partilerini yönetebilmeleri için asker verebilecekmişiz.

Gibby Jr iki düello videosu daha atmış

Bjorn The Hound said:
Bjorn The Hound said:
Discordda bir kaç soruya cevap vermiş Callum.
98pc-.png

Karakter yaratırken kültür seçebilecekmişiz.

P-Jg4.png

Eğer oyuncunun klanının yeterli sayıda parti slotu varsa, yoldaşlara kendi partilerini yönetebilmeleri için asker verebilecekmişiz.

Gibby Jr iki düello videosu daha atmış

Teşekkürler, çok hızlı oldu :smile:

Linç yemek istemiyorum ama bannerlordun dövüş hızı daha yavaş olduğundan mı tam olarak çözemedim ama karakter modelleri vururken falan daha kazık gibi duruyor sanki, sadece kolu sağa sola kazık gibi duruyor gibi geldi bana, yön değiştirirken yumuşak animasyonlar koymuşlar ama normal kısımda warbanndan daha sert animasyonlar var gibi geldi bana niye öyle geliyor çözemedim sanırım sorun sağdan vuruş animasyonunda en çok o gözüme batıyor doğallıktan çok uzak gibi. Onun dışında grafikler falan benim çok hoşuma gitti ama kan efekti ve gürültü biraz az gibi geldi bana. Askerler yemekhaneye gider gibi koşuyorlar savaşa sanki, bağırış çağırış falan var ama yetersiz bence, warbannda da yetersizdi bu bence. Warbannda da yağmur yağıyordu ama hiç çamura bulanmıyorduk, kan ve çamur çok gerçekçi şeyler bence olsaydı keşke.

Yayıncılar takipçi kasmak için deli gibi bannerlord keyi dağıtıyor. Olay bu mudur? Adam kameraya gösteriyor elinde 20-25 tane key var madem bu kadar kolay keyleri elde etmek bari salın beta başvurularına da keyleri. Ya gerçekten şu olayları gördükçe darlanıyorum.

Hayır bir de takipçilerini kalıcı yapmak için 20-25 keyi günde bir kişiye olacak şekilde dağıtıyorlar ahahaha gamescom gerçekten herkes için fırsat kapısı

White Snake said:
Yayıncılar takipçi kasmak için deli gibi bannerlord keyi dağıtıyor. Olay bu mudur? Adam kameraya gösteriyor elinde 20-25 tane key var madem bu kadar kolay keyleri elde etmek bari salın beta başvurularına da keyleri. Ya gerçekten şu olayları gördükçe darlanıyorum.

Hayır bir de takipçilerini kalıcı yapmak için 20-25 keyi günde bir kişiye olacak şekilde dağıtıyorlar ahahaha gamescom gerçekten herkes için fırsat kapısı

Yaptiklari cok sacma birsey, keyleri TaleWorlds'un dagitmasi gerekiyor neden yayincilarda 20 tane key var hic adil degil.

White Snake said:

Peki sana keyleri 10 eurodan sattıklarını söylesem? Kendi gözlerimle gördüm.15 yaşında bebe bir deste key almış eline,her sattığım key başına fiyat 1 euro artacak diyor.Şaka gibi.Bizde bu oyunu yıllardır her blogu takip ederek bekleyen adamlar olarak mail bekleyelim.Ya o keyleri her gelene vermeyeceksiniz yada şu başvuru formuna artık cevap vereceksiniz.Şahsen oyunla alakası olmayan adamların bi iki kere girip ''Bu ney biçim oyunmuş'' deyip bir daha girmemeleri,bizlerin ise key peşinde koşması zoruma gidiyor.

Gamescom da oynayanlara kişi başı 1 key verdiler diye biliyorum (birileri yoinklemediyse), bunun haricinde daha fazla key verilenler firma ile derin bağları olan içli dışlı olanlara veriliyor, firma yakın ilişki kurduğu kimseler ile politikasını yeniden gözden geçirmeli.

Ayrıca demo key satan çocuk olayının kaynağı mevcut mu ? Pek etik bt durum değil.

Dün gece Twitterde gördüm,bir arkadaşım alıntılayıp benim şikayet ettiğim şekilde yakınmış.O an aklıma gelmedi ekran vs almak bakayım bulurum şimdi.

Bu arada oynayana bir key verildi olayı yok.Ya isteyene istediği kadar verilmiş yada senin de dediğin gibi bazı torpilliler istediği kadar toplamış.Twitch'de de re_connect diye bir eleman 5-6 tane var elimde her gün 1 tane vereceğim şeklinde yayın yapıyor.

Sozenertv said:
Dün gece Twitterde gördüm,bir arkadaşım alıntılayıp benim şikayet ettiğim şekilde yakınmış.O an aklıma gelmedi ekran vs almak bakayım bulurum şimdi.

Bu arada oynayana bir key verildi olayı yok.Ya isteyene istediği kadar verilmiş yada senin de dediğin gibi bazı torpilliler istediği kadar toplamış.Twitch'de de re_connect diye bir eleman 5-6 tane var elimde her gün 1 tane vereceğim şeklinde yayın yapıyor.

Dün verdiği key varya, o key yok artık satıldı :3

Düşünsene çıkmamış oyunun beta keyleri kara borsada. Allahım çıldırıcam.

Adam takipçilerinin kalıcı olması için her gün bir tane veriyor. Beta key üzerinden takipçi kasıyor. Bir de subscriber olanların ismi 2 kez yazılıyor ahaha

Forumda tanınan kişilerde alıyor keyleri. Yani ne diyeyim ki. Destek olsun diye aldığım oyunları var taleworldsün ama ne bilim... Tamam iyi güzel benim desteğime ihtiyacı yokta yani beta keyler bu kadar kolay şekilde elde ediliyor ve yayıncılar onlar bunlar bu kadar rahat dağıtıyorsa salın başvurularada keyleri bea

germanya12 said:
Erken erişime son 206 gün  :grin: :grin:

Hayırdır neden 206 gün bekliyorsunuz? Taleworlds'te tanıdığınız yok galiba..Yada Almanya'ya gidip key zulalayacak kadar da zengin değilsiniz..O zaman bekleyeceksiniz hocam 206 gün :grin:

Valla, ben beta başvurusu yaptım ama hiç de fazla heyecanlı değilim o konuda çünkü multiplayer. Beta key i gelse yapacağım ilk iş menüyü kurcalamak ve oyunun dosyalarını karıştırmak olur. Tabi, singleplayer dahil olsaydı, betaya duyduğum şuan ki heyecan bambaşka bir seviyede olurdu.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom