Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Oyun gerçekten güzel duruyor. Fakat menzilli silahlarda mühimmatın iz bırakması bence hoş değil yukarıda bir arkadaşın da dediği gibi. Onun dışında atlar benim gözüme güzel gözüktü, sesler hoşuma gitti. Combat konusunda da bariz farklılık var. İyi mi kötü mü bilemedim. Alışmak lazım. Çıkarsa inşallah bir gün o zaman karar verebilirim.

İç içe girme olayı hakikaten göze kötü geliyor. Onun dışında birkaç üstteki arkadaşın dediği gibi ok boşa gidince toz benzeri şeyin çıkması yapmacık olmuş. Warband ile kıyas edilemeyecek kadar gelişme var. Adamların bağırması benim gözümde artı değerinde ayrıca. Ölürken çıkardıkları ses de gayet gerçekçi.

Bence bu söylenenler oynarken gözümüze bile çarpmayacak. O kadar da dert etmiyorum o yüzden ben.

a4 said:
Hulagu said:
a4 said:
Fallcroom said:
Bannerlord Beta Skirmish Gameplay

https://www.youtube.com/watch?v=xJ7SCHZWevI

modlanmis warband.

Oyunun grafik ayarları very low dur diye umuyorum çünkü bloglarda yayınladıkları bazı görseller çok güzel çok kaliteliyken bazıları warbanda yakın duruyordu.

Bence bu biraz haksızlık.

dogru, warband remastered.

Multiplayer için bir şeyler katmamaları üzdü, özellikle vurduğumuz kişinin neresine vurup kaç hasar attığımızı görmemiz çok kötü olmuş umarım bu düzeltilir. Calluma özel bir nişangah mı bilmiyorum ama bütün okçu nişangahları böyleyse multiplayer için okçular baya bir üst seviye de olacak. Atın saatte 1 km hızla bile çarptığı kişiyi direk sersemletmesi büyük bir eksi aldı tarafımdan. Neyse bu oyunu zaten yapılacak 2 mod için bekliyorum, multiplayer'dan umudumu yıllar önce kestim..

Franz Joseph said:
Multiplayer için bir şeyler katmamaları üzdü, özellikle vurduğumuz kişinin neresine vurup kaç hasar attığımızı görmemiz çok kötü olmuş umarım bu düzeltilir. Calluma özel bir nişangah mı bilmiyorum ama bütün okçu nişangahları böyleyse multiplayer için okçular baya bir üst seviye de olacak. Atın saatte 1 km hızla bile çarptığı kişiyi direk sersemletmesi büyük bir eksi aldı tarafımdan. Neyse bu oyunu zaten yapılacak 2 mod için bekliyorum, multiplayer'dan umudumu yıllar önce kestim..

Bir kısmına katılıyorum ama okçuluk hakkındaki düşüncelerini anlamadım, warbanda göre kolay mı olucak yoksa zorlaşıcak mı? Çünkü bana warbanda göre okçuluk daha kolay olucak, piyade ve atlılara nefes aldırmayıp oyunun op ünitesi olucakmış gibi geldi. At efektleri ve etkileri fena değil bence, örneğin videoda 1.27 deki at yavaşladıktan sonra sürücüsü hızlandırmaya çalışırkenki hareketi beni titretti. Bu arada hangi modları bekliyorsun?

White Snake said:
Franz Joseph said:

Bir kısmına katılıyorum ama okçuluk hakkındaki düşüncelerini anlamadım, warbanda göre kolay mı olucak yoksa zorlaşıcak mı? Çünkü bana warbanda göre okçuluk daha kolay olucak, piyade ve atlılara nefes aldırmayıp oyunun op ünitesi olucakmış gibi geldi. At efektleri ve etkileri fena değil bence, örneğin videoda 1.27 deki at yavaşladıktan sonra sürücüsü hızlandırmaya çalışırkenki hareketi beni titretti. Bu arada hangi modları bekliyorsun?
Okçular için oyunun daha kolay olmasından bahsediyordum, aynı senin dediğin gibi. Modlara gelirsekte birisi Yüzüklerin Efendisi diğeri ise Taht oyunları :grin:

Warband remastered diyen kişiler acaba ne bekliyorlar insan cidden merak ediyor. Çünkü bannerlordun hem warband gibi donuk olmaması gerekiyor hem de mordhau for honor vs vs gibi combolar üstüne kurulu olmaması gerekiyor. Yani özgünlüğünü bu belirliyor oyunun. Ha bence atın manevraları olsun, sürüşü olsun daha iyi. Yani warbanddaki biraz otomobile benziyodu vitesi vardı bildiğin atın. Ha bence özellikle üst ve soldan vuruşlarda sadece kolun hareket etmesi gövdenin ona göre hareketsiz kalması bir sorun ama düzeltilir. Yani özellikle kalkanlılarda çok belli oluyor, birde bana biraz kısa gibi geldi oyundaki karakterlerin boyu fakat hesaplaması yapılmıştır. Fakat bu kadar yıl sonunda hala bazı şeylerin göze batması tabi hoş değil, bazı şeyler daha ciddiye alınmalı diye düşünüyorum.

Nadrenovs said:
Bannerlord için 3 sene önce pc aldım pc eskidi oyun çıkmadı  :?:
kardeşim o konulara hiç girme benim ki de 4. yaşına girdi. Boşver şimdi ama şöyle bir şey söyliyeyim gtx900 civarı ve altı oyundan tat almıcak gibi.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom