Need More Info Mount & Blade Game shut down unexpectedly on previous session. Would you like to enable safe mode? -Wyrzuca grę do pulpitu. CRUSH

Users who are viewing this thread

Version number
v1.0.3.9055
Branch
Main
Modded/unmodded
No, I didn't use any mods.

Astrxly1111

Recruit
Podsumowanie : Problem z uruchomieniem gry. Po załadowaniu gry po kilku sekundach pojawia się błąd i wyrzuca do pulpitu. Sprawdzałem spójność plików gry w Steam, nie pokazywało żądnych błędów. Na początku wyskakuje błąd: "Game shut down unexpectedly on previous session. Would you like to enable safe mode?" Później po kliknięciu opcji „TAK” lub „NIE” gra uruchamia się, kampania lub bitwa gracza ładuje się, po kilku / kilkunastu sekundach wyskakuje błąd - „The application faced a problem. We need to collect necessary files to fix this problem. Would you like to upload these files now?" lub żaden nie błąd wyskakuje i nagle wyrzuca na pulpit. POMOCY!!

Jak reprodukować
: Nie używałem żadnych modów, gra świeżo zainstalowana, chciałem po prostu zagrać.
Czy używałeś cheatów, a jeśli tak to jakich : Nie używałem
Nazwa sceny (jeśli jest powiązana): Brak
Multimedia (zrzuty ekranu i wideo): Nie mogę zamieszczać jeszcze linków, zbyt nowe konto.

Specyfikacja komputera :
System operacyjny: Windows 11
Karta graficzna: GEFORCE RTX 3060 Ti
Wersja sterownika GPU: 30.0.14.7212
PROCESOR: Intel CORE i5 12th GEN
BARAN: 16GB
Płyta główna: ASRock B660 Pro RS
Urządzenie pamięci masowej (HDD/SSD): SSD 1TB HDD 1TB
 
Were you able to see the crash uploader tool? If you can upload your crash to us we can check it out. Please don't forget to copy the Crash ID and write it here so that we can find it.
More info about the crash uploader tool can be found here.
 
Identyfikator awarii: 2023-01-06_12.51.07_a972a84e074404f3f35e88049bb4404e

Gra teraz przy uruchamianiu gry ma jeszcze jeden błąd którego nie było wcześniej:

"Niezgodność Modułów Te moduły występują w zmienionej wersji: Native SandBox Core CustomBattle Sandbox StoryMode
Czy chcesz wczytać zapisaną grę z innymi modułami?
Anuluj Tak "


Nie mogę wysyłać linków ani plików, ponieważ mam nowe konto.
 
Back
Top Bottom