Mount Blade Fire and Sword Kırım senaryosu

Users who are viewing this thread

Beyler sivasa gidip orayı kazaklardan korudukdan sonra mirza appak ı gördüm konuştum diyor sivas benim köyüm ve orayı korumussun bu ıyı bır hareket fakat benım korumacılarım orayı koruyabılır felan dıyor.Yaklasıyoruz sanırım :smile:

cedric42 said:
Beyler sivasa gidip orayı kazaklardan korudukdan sonra mirza appak ı gördüm konuştum diyor sivas benim köyüm ve orayı korumussun bu ıyı bır hareket fakat benım korumacılarım orayı koruyabılır felan dıyor.Yaklasıyoruz sanırım :smile:
beyler sonra islam hanla konustum , borc görevi aldım daha sonra görevler sekmesıne baktım ve "Kanun ve İntikam" adlı bir görev vardı altında hiçbirşey yazmıyor sadece Görev Başarıldı. Diyordu.Beyler mutlaka var Kırım Senaryosu bulduk sayılır haydi yardım edin.
http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=245281.msg5870625#msg5870625

BamsıBeyrek said:
Tamam da Tatar'ı Perekop'a götürdükten sonra bize katıl diyor ve başka görev çıkmıyor. Devamı yok ki bunun.

Arkadaşlar Tatar'ı Perekop'a götürmezsek Kırım işgal ediliyor. Götürürsek Kırım Kazak ve Ruslara karşı savaşıyordu. Bende Kazaklardan Sich Kamaniçe ve başkentleri adını unuttum işgal ettik ve Rusların Çerkesk falandı. Yani ya kırımı işgal edin Ruslarla Ya Kırımı kurtarın Tatarlarla

dexterx123 said:
BamsıBeyrek said:
Tamam da Tatar'ı Perekop'a götürdükten sonra bize katıl diyor ve başka görev çıkmıyor. Devamı yok ki bunun.

Arkadaşlar Tatar'ı Perekop'a götürmezsek Kırım işgal ediliyor. Götürürsek Kırım Kazak ve Ruslara karşı savaşıyordu. Bende Kazaklardan Sich Kamaniçe ve başkentleri adını unuttum işgal ettik ve Rusların Çerkesk falandı. Yani ya kırımı işgal edin Ruslarla Ya Kırımı kurtarın Tatarlarla

28 Ağustos 2012'den kalma konuyu neden hortlatıyorsun ?

Aslında Kırım senaryosu var özel görev isteyince müthiş 7'li görevi geliyor Sivaş köyü oluyor genelde orada baskın yapan kozakları öldürüyoruz daha sonra safkan bir atı Han'a götürmemiz isteniyor ve pusuya düşüyoruz orada da 10 kişi yaklaşık 25 hayduta karşı savaşıyoruz (Bu görevin aynısı Kara Gürz senaryosunda da var).Onları yendikten sonra Han'a teslim ediyoruz atı. Bundan sonrasını ben de bulamadım hiç bir yerde de yazmıyor.

Back
Top Bottom