Mount & Blade: Ateş & Kılıç ~ Ana Bilgi Konusu

Sizce Ateş & Kılıç'ın Mount & Blade Serisine kattığı en büyük özellik nedir?

• Oyun motorunun yurt dışına satılarak ithalat yapılmış olması.

Votes: 52 15.6%
  • Fiyatı bakımından en ucuz M&B olması.

Votes: 23 6.9%
  • Geliştirilmiş Tek Oyunculu modu.

Votes: 70 21.0%
  • Gerçek bir dünyada geçmesi.

Votes: 188 56.5%

• Total voters
    333

Users who are viewing this thread

Chake_mate said:
reis.bey said:
veeee 100% :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Full'ümü , demo'sumu.

Millet oyunu indirip oynuyor biz'de böyle noob , noob bakıyoruz.
noob.jpg

full

Demo indi şu an oyunu yüklüyorum.
Aklımada kötü , kötü şeyler geliyor -Hay allah-.

Ya Arkadaşlar Steam dan Oyunu Bi türlü Satı  alamadım Ya Yersiz Bakiye Gibi aptalca bişey söylüyo çünkü para var yada bunu

An unexpected error has occurred. Your purchase has not been completed.

sinir oldum pc başında yardım lütfen  :cry:

Boyka55 said:
Ya Arkadaşlar Steam dan Oyunu Bi türlü Satı  alamadım Ya Yersiz Bakiye Gibi aptalca bişey söylüyo çünkü para var yada bunu

An unexpected error has occurred. Your purchase has not been completed.

sinir oldum pc başında yardım lütfen  :cry:
Beklenmeyen bir hata oluştu. Ödemeniz tamamlanamadı diyor.

Ayrıca yukardaki ayar menüsünden steam'i bir türkçe yap önce sonra anlarsın :smile:

Bu kadar berbat başka bir oyun görmedim! Satın almamanızı tavsiye ediyorum. Bu oyun için mod yapanlar emin olun %100 emek vererek daha güzel modlar yapıyorlar, kesinlikle satın almanızı tavsiye etmiyorum zaten satın almada sürekli sorunlar yaşıyorsunuz.

Mod yapan arkadaşları ekibe dahil etselerdi en azından birileri ekmek yerdi ve daha güzel bir oyun ortaya çıkardı.

Bu tarz oyunlar "İşte Türklerden de böylesi beklenirdi." düşüncesinden başka bir şey uyandırmaz.

Yapımcılara saygılarımı sunuyorum...

Arkadaşlar ben oyunu indirdim , kurdum oynuyorum (Demo) oyun çok güzel bence , zaten bir mod'dan fazlası değil ama son derece hoşuma gitti , ve almanızı tevsiye ediyorum.

Tabii canım,Türklerden de beklenen kendilerinin çalışmadıkları bir projenin berbat olması.Arkadaşlar hiç okumadınız galiba,With Fire And Sword'e Taleworlds sadece Warband motorunu verdi.Taleworlds yapmadı oyunu.

BthnDymz said:
Bu kadar berbat başka bir oyun görmedim! Satın almamanızı tavsiye ediyorum. Bu oyun için mod yapanlar emin olun %100 emek vererek daha güzel modlar yapıyorlar, kesinlikle satın almanızı tavsiye etmiyorum zaten satın almada sürekli sorunlar yaşıyorsunuz.

Mod yapan arkadaşları ekibe dahil etselerdi en azından birileri ekmek yerdi ve daha güzel bir oyun ortaya çıkardı.

Bu tarz oyunlar "İşte Türklerden de böylesi beklenirdi." düşüncesinden başka bir şey uyandırmaz.

cok konuşacağına gelde sen yap? böyle bir  oyuna yakışıyormu bu söylediklerin adamlar okadar emek veriyor sen gelmiş ne diyorsun haydi diyelim beğenmedin alacak olanları yanlış düşünceye sokuyorsun gayet güzel oyun olmuş

BthnDymz said:

Şuan bende aynı düşünceler içindeyim.
Warband için mod yapan arkadaşlar eminim ki yapımcılardan eksik hiç bir şeyi yok. Çok ciddi söylüyorum.
20 lirayı heba ettik açıkça konuşayım. (Sanki çok para diyenler olacak ama madem mod bu, bundan bu kadar beklentimiz olucak çok daha ucuz olabilirdi. Çünkü bunun gibi modlar yukarıdaki modlar bölümünde var.)
Bu saatten sonraki tek beklentim sitede modlarla uğraşan arkadaşlar. Verdiğim paranın hakkını ancak onların yapacağı mod'larla alabilirim. (Yani tek umudum bu)
Söylemeye çekiniyorum ama bu oyun sadece para kazanmak amacıyla yapılmış gibi. mb ile giriş yapıp warband ile zirveye oturduktan sonra neredeyse herkes gözü kapalı aldı bu oyunu ama warband seviyesine bile gelememiş bence...
Oyunu almamış olup almak isteyen arkadaşlara warbandı almalarını tavsiye ediyorum nasıl olsa modlar bedava...

Bundan sonra çıkacak mb oyunlarını almak mı? TÖVBE

Chake_mate said:
Arkadaşlar ben oyunu indirdim , kurdum oynuyorum (Demo) oyun çok güzel bence , zaten bir mod'dan fazlası değil ama son derece hoşuma gitti , ve almanızı tevsiye ediyorum.

Aslında bir moddan fazlası, yeni kodlar eklenmiş silahlar için ama gene de hiç bir şeye benzememiş, çok soluk ve dandik.

Bana inanın piyasada bu oyunu adam akıllı yapabilecek o kadar çok insan var ki, gerçekten bu kadar kötü çalışan başka bir ekip görmedim.

Grafikler konusuna farkındaysanız hiç değinmedim, kodlar üzerinde durdum fakat onada değineceğim, sadece 4 kelime ile anlatacağım;
Warband'ın grafikleri daha iyiydi. (O kalkanları bir görseniz içler acısı...)

emmre said:
cok konuşacağına gelde sen yap? böyle bir  oyuna yakışıyormu bu söylediklerin adamlar okadar emek veriyor sen gelmiş ne diyorsun haydi diyelim beğenmedin alacak olanları yanlış düşünceye sokuyorsun gayet güzel oyun olmuş

Ben daha güzel yaparım demedim, bu oyunu piyasada daha güzel yapabilecek adam var dedim. Emin olun onlar daha da az ücret alırlardı zaten.
Tahminen oyun piyasasıyla pek ilgilenmiyorsunuz fakat bu beni ilgilendirmiyor, birazcık düşünürseniz sizde anlayacaksınız dediklerimi.

Back
Top Bottom