Moartea Forumului Romanesc

Users who are viewing this thread

TheBest23

Regular
Buna ziua,sunt Halarus(RO)doar ca miam pierdut parola si am creat un cont nou.Am obs ca din 23 noiembrie nimeni nu a mai postat nimic.As vrea sa stiu daca cineva mai intra pe forum.Va rog sa  raspundeti
 
TheBest23 said:
Buna ziua,sunt Halarus(RO)doar ca miam pierdut parola si am creat un cont nou.Am obs ca din 23 noiembrie nimeni nu a mai postat nimic.As vrea sa stiu daca cineva mai intra pe forum.Va rog sa  raspundeti

In fiecare zi intru sa verific forumul si sunt sigur ca mai sunt si alti care intra din cand in cand daca nu in fiecare zi.

Noroc !
 
Intru aproape in fiecare zi doar ca nu prea am ceva serios de postat. Mai lucrez cand si cand la modul meu...
 
TheBest23 said:
Lup_Alb said:
Intru aproape in fiecare zi doar ca nu prea am ceva serios de postat. Mai lucrez cand si cand la modul meu...


Ce mod?E pentru warband 1143?*** se numeste

Poate se face o echipa ca sa lucreze la un mod romanesc  :neutral: .
 
SWAT_1990 said:
TheBest23 said:
Lup_Alb said:
Intru aproape in fiecare zi doar ca nu prea am ceva serios de postat. Mai lucrez cand si cand la modul meu...


Ce mod?E pentru warband 1143?*** se numeste

Poate se face o echipa ca sa lucreze la un mod romanesc  :neutral: .


Salut,poate tu sti *** sa fac un mod.Ce programe imi trebuie?Si la ce folosesc programele?Daca mi-ai da numele programelor si la ce folosesc ti-as fi recunoscator.Vreau sa fac un mod legat de razboaiele valahilor cu otomanii
 
Retelele de socializare sunt de vina. Nu se mai joaca copii nici pe calculator, ce sa mai pomenesc de curtea scolii.
Poate reinvie forumul daca apare M&B Bannerlord(in urmatorii 1-2 ani, cred eu) si daca are succes. Cam multi de "daca" si de "poate".
Vom vedea.
 
Ce frumos e Bannerlord. Sper sa scripteze cat mai multe intamplari noi care sa se petreaca pe harta sau in timp ce esti prin orase inafara de asa zisele "asasinate"

EDIT: Sa nu uitam de lorzi. Ar fi misto sa poti sa-i omori :twisted:
 
Back
Top Bottom