Mb with fire sword

Users who are viewing this thread

öncelıkle iyi geceler. arkadşlar

<3

bn mb fire sword alacagm ama bıraz satın alma acemılığı dıyelım..

ilk sms ıle odemede boyle yazıyor playstorede

Sms ile Ödeme    1

1 MB yazıp 7979'a gönderin

2 Gelen mesajı "onay" ya da "evet" yazarak cevaplayın

3 İşlemin onaylanması durumunda Steam üzerinden aktif edebileceğiniz CDKEY, cep telefonunuza SMS ile gönderilmiş olacaktır.

fakat bırde altta bır daha sms ıle ılgılı bısey yazıyor

Kredi Kartı ve Mobil Ödeme    2

3Pay hesabı olan cep telefonu numaranızı 3Pay ortak ödeme ekranına girin. (Bu işlem sonucunda size bir SMS gönderilecek)

Gönderilen SMS’i onayladıktan sonra 3Pay ödeme ekranında ödeme seçeneklerine yönlendirileceksiniz.

Ödeme seçenekleri kısmından (3PAY Sayfası) mobil ödeme veya kredi kartı seçeneklerinden birini seçerek işleme devam edin.

Kredi kartını seçtikten sonra açılan kredi kartı listesinden işlemi yapmak istediğiniz kredi kartını seçin. Ayrıca isterseniz bu ekrandan yeni bir kredi kartı da ekleyebilirsiniz.Ödeme yapmak istediğiniz kredi kartı ile tahsilat gerçekleşir.

Tahsilatın gerçekleşmesi durumunda Steam üzerinden aktif edebileceğiniz CDKEY, cep telefonunuza SMS ile gönderilmiş olacaktır.

birde bu yazıyor

acaba 3pay sayfasına uyye olmadan yapabılırmıyım 1 de belırttıgım gıbı ? yapabılırsın dıyelım cd key geldı dıyelım , ben oyunu steamdan nasıl yapıcam ordanmı ındırıcem yoksa normal sıteden ındırıp steam kurup cdkey mı gırcem steam kullanmayıda bılmıyorum yardım edermısınız? ltfnn cvp ltfn

üyeliye gerek yok 3pay sitesine gir telefon numaranı yaz sana bir mesaj gelecek ONAY yazıp cevap ver Pc de 2 seçenek çıkacak kredi kartı ve mobil ödeme mobil ödemeyi seç keyin birkaç sn sonra gelecektir.(Mobil ödemenin açık olduğundan emin ol açmak için 5522 ye AC yolla

walla bısey anlamadımkı .s bu sms ıle odemek ıcın ac yazıp 5522 dıosunuz bu turkcellmı aveamı ?? nasıl yapıcam help pls

Kafan çok karıştıysa Salı gününe kadar bekle, o zamana kadar demosunu indir ana sayfadan ve oyna diyeyim. Böylelikle salı günü gidip kutu ile alabilirsin.

Bir de ilk 2 mesajın arasında 7 dakikaya yakın zaman var, art arda post atmak hoş değildir, bir de insanlar sana cevap verebilmek için bilgisayar başında yaşamıyor. Sakin biraz.