Mayıs Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Aynısını ben 1.5 sene önce dolar 3.2 seviyesindeyken laptop aldığımda da söylüyordu millet, dolar hiç inmiyor ki hep yükseliyor. Şu anda 1.5 sene önceki halinden daha pahalı aynı laptop, sırf dolar kurundan ötürü eski teknoloji ucuzlayacağına pahalanmış durumda. Yani şimdi alınmaz şimdi alınmaz dedikçe her geç kaldığın gün zarar ediyorsun son senelerde.

Bir şeyler düzelse bile ben öyle çok fazla düşeceğini sanmıyorum. Rusya'da bile ekonomik krizin ardından dolar hala eski seviyesine dönmedi.

karnım aç said:
https://twitter.com/BethesdaStudios/status/1001478823257542662
tumblr_inline_ou7ldye9Ht1srsuzb_540.gif

The Elder Scrolls V.I: Skyrim Battle Royal!
Survival, exploration and scavenging elements of a survival game with last dragonborn standing gameplay!
Create your dragonborn team and fight for the elemental dragon.

Kazanınca da: Winner, winner, chick dinner! diyebilir.
Türkçeye: Hadi iyisin! Hatun parası çıktı!

Saatlerdir stand by anasını satayım. Ara sıra abinin biri gelip kuklayla oyun oynuyor.

Sagopa duyduğuma göre bir noktadan sonra hayata felsefik bakmaya başlamış, o yüzden dinlemesem de daha bir saygı duyarım.

Okul sağolsun haziran ayı delik deşik oldu. Tamam üniversite önemli ama iki gün sınav, bir gün dinlenme nedir? :dead: Daha bugünden uğraşmaya başladıysak sıkıntı. Gerçi 12 olmuşuz diyorlar.

Haziran demişken... Soru belli, yeni lakırdı konusunu kime bırakıyoruz?

kierra said:
sagopa kajmer ateist olduğunu açıklamış

bu adam bildiğimiz islamcı değil miydi lan ? neyse bi baytar açıp kendime geleyim
Beynini kullanmış. Çok şaşırmadım. İslamcı rap dinleyen tayfa çılgın atıyor.

Afrandez said:
Okul sağolsun haziran ayı delik deşik oldu. Tamam üniversite önemli ama iki gün sınav, bir gün dinlenme nedir? :dead: Daha bugünden uğraşmaya başladıysak sıkıntı. Gerçi 12 olmuşuz diyorlar.
4 günde 10 sınava girdim. Bugün 5. gün ve 11. sınavıma giriyorum. Üniversite yiğidin harman olduğu yerdir.

Roffron said:
Afrandez said:
4 günde 10 sınava girdim. Bugün 5. gün ve 11. sınavıma giriyorum. Üniversite yiğidin harman olduğu yerdir.

O zaman kendimi sıkacağım. Peki :ohdear:

ErkutErdem said:
Ben üç aylık bir kolektif yaz lakırdısı öneriyorum.

+infinity

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom