Masaüstü Resimleriniz

Users who are viewing this thread

masaüstü programı kullanmak saçma bence yüksek çözünürlükte wallperr kullan google görellere manzara felan filan işte kafana göre bir şey yaz sonra soltaraftaki boyularda şundan daha büyük mesela 1400 700 yap masaüstünde güzel gözükür..

4368ekran_goruntusu2.jpeg

pardus görmedim ben ama buyrun benimki isteyene video çekip winzorta inat hiç kasılmadan masaüstü şov yapabilirim

Searcy said:
Senin pc nin markası alienware mi yoksa sadece masaüstümü yaptın? ama hayvan gibi oluyo o pcler.  :grin:

Masaustunu ve temayi yaptim :grin: Gercekten buyuk oluuyorlar, alicaktim gecen sene ama cok pahali, 4000 $ a kadar cikiyo bazi turleri..

sabvator said:
Searcy said:
Senin pc nin markası alienware mi yoksa sadece masaüstümü yaptın? ama hayvan gibi oluyo o pcler.  :grin:

Masaustunu ve temayi yaptim :grin: Gercekten buyuk oluuyorlar, alicaktim gecen sene ama cok pahali, 4000 $ a kadar cikiyo bazi turleri..

Alınmaz laptopu var onun 6.000 tl media mark mağazalarında vardı. Alınmaz ama bildiğin zengin işi...

ama alienware tık yok pcde bide monster var onların garantiside şöyle çalıştırmadığınız oyun veya grafk programı anında iade garantisi nası ama onlarda feci pahalı

ERU said:
m17x yanlış hatırlamıyosam 4500$ civarıydı

Media mark da gördüğüm pc belki bunun daha üst modeli olabilir. Eğer aynı pc yse media mark biraz pahalıya satıyor herhalde sen nerden buldun bu fiyatı?

ya oyungezer ve ya log ve ya stuff tı yanlı bilmiyosam üçünden biri dergilere bakmamlazım hem 11 inçlik netbookları bile 1400$ civarıysa düşün sen ve konfi düşük

ERU said:
ya oyungezer ve ya log ve ya stuff tı yanlı bilmiyosam üçünden biri dergilere bakmamlazım hem 11 inçlik netbookları bile 1400$ civarıysa düşün sen ve konfi düşük

Toshibanın alienware ye yakın  laptopları var. Ama toshibanın o küçük boyutlu laptopla alienware nin o dev kasalı laptopu arasında tabiki fark var.

Ya bosver Toshiba yi, hic sevmiyorum ben o markayi, dedigin gibi dev kasali bu AlienWare ler en iyisi yaa..

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Back
Top Bottom