Marmun doktorumu kaçırdı!

Users who are viewing this thread

VaSiLiDeaN

Merhabalar, Jeremusu hepiniz biliyorsunuzdur. O adama deli gibi para harcadım 18 level yaptım sonra bu Vaegir lordu Marmun onu benden 1 haftalığına istedi bende Marmunla aram iyi olsun diye verdim doktorumu. 3 gün sonra Marmun satıcısı kergitlere katıldı ve şöyle bir mesaj belirdi "Görev iptal edildi: Jeremusu Marmuna ödünç ver" Ondan sonra bugmu oldu ne olduysa doktor kayboldu. Gezginlere sordum Marmuna sordum 1 ay bekledim belki döner diye ama adam yokoldu. Bug mu hatamı bu Marmundan çektiğim bitmiyo bazılarınız görmüştür yine başıma bela olmuştu konu açmıştım. Bu lordları öldürmenin def etmenin yolu yok mu? Marmunu atıcam gitsin nereye istiyosa onun yüzünden kaç kere baştan başladım. Görüşlerinizi bekliyorum.

Jeremus için bende çok şey yapmıştım.100.000 dinar hatta fazlasını harcadım.Onu esir aldılar kaleyi almak için 100 kişi feda ettim.Sonra morali düştü gruptan ayrıldı. :cry:
Not:Şimdi niye onu kalede esirken kaçırmadın ki diyonuzdur.Bug fln oldu herhalde Jameyyad da zindan yoktu :???:

Jeremus için bende çok şey yapmıştım.100.000 dinar hatta fazlasını harcadım.Onu esir aldılar kaleyi almak için 100 kişi feda ettim.Sonra morali düştü gruptan ayrıldı. :cry:
Not:Şimdi niye onu kalede esirken kaçırmadın ki diyonuzdur.Bug fln oldu herhalde Jameyyad da zindan yoktu :???:
Herhalde jeremus hep böyle bug oluşturuyor :grin:

Arkadaşlar lütfen dikkatli okuyun ben yukarda belirttim bütün gezginlere sorduğumu. Yani hanlardada yok.

Kergit kalelerinde esirdir çünkü adamın yanında savaştığı i
çin esir almışlardır :grin:

CummunderThetable ^^ said:
Köle tüccarlarına bir dostumun fidyesini ödeyip serbest bıraktırmak istiyorum de,eğer bir kalede esir kalmışsa geri alırsın.
evet doğru ama diplomasi modda biliyorum ben onu ?

CummunderThetable ^^ said:
Köle tüccarlarına bir dostumun fidyesini ödeyip serbest bıraktırmak istiyorum de,eğer bir kalede esir kalmışsa geri alırsın.

teşekkürler. bende artık esir olan lordları böyle kurtarırım.  :mrgreen:

Raporlar > Yoldaşların görev raporlarını görüntüle

Buradan Jeremus'un şuan ne yaptığını görebilirsin.

Back
Top Bottom