M&B: Warband Ziyafete ve Mareşale Eşlik Etmeyen Kontlar?

Users who are viewing this thread

Lalaitha

Sergeant Knight at Arms
Beyler bi ülke kurdum 21 kont var 2 tanesi ne mareşale savaşta eşlik ediyor ne de barışta ziyafetlere geliyor sorunca da "Askerim az adam toplamam lazım" gibi şeyler diyor. (210 askeri oldu yeter da topladı nereye kadar) :sad:

M.BARIS said:
Muhtemelen mareşal ile ilişkileri kötü durumdadır, bundan ötürü seferlerine katılmaz, ziyafetlerine de gelmez.
Cevap için sağol bunu bende düşündüm fakat,
Aram 41 Kont Beranz ile ve kendimi mareşal yapınca dahi gelmiyor ziyafetime de gelmiyor hep kalesinde hain ilan edicem yetti :sad:
(Kont Meltor'da öyle aram 28 onla da)

Yapay zeka zaman zaman saçmalayabiliyor Warband'de. Köyünü korumaya, asker toplamaya ya da bir lordu kovalamaya takılıp kalmış olabilir o iki kontun. Defalarca karşılaşmışsındır lord köyünü yağmalar, sen o lordu yenersin, aynı lord gelir tekrar köyünü yağmalar, tekrar yenersin, kısır döngüye girer bu durum. Dediğim gibi, yapay zeka zaman zaman saçmalayabiliyor oyunda. Takılma bence o iki lordun eşlik etmemesine, takılıyorsan da factiondan kovabilirsin.

Aynı sorun bende de var beyler azgad modunu oynuyorum lord rolfle beraber savaimak istiyorum "Kendi işlerimle ilgilenmek zorundayım,üzgünüm" gibi şeyler oluyor  :sad:

M.BARIS said:
Muhtemelen mareşal ile ilişkileri kötü durumdadır, bundan ötürü seferlerine katılmaz, ziyafetlerine de gelmez.
Biri 41 diğeri 28 iyi bence...

MiracPasa said:
Aynı sorun bende de var beyler azgad modunu oynuyorum lord rolfle beraber savaimak istiyorum "Kendi işlerimle ilgilenmek zorundayım,üzgünüm" gibi şeyler oluyor  :sad:

Benimki kabul ediyor takip etmeyi falan ama ikindiden akşam olunca fırlıyor kalesine sanki ne var..

M.BARIS said:
Yapay zeka zaman zaman saçmalayabiliyor Warband'de. Köyünü korumaya, asker toplamaya ya da bir lordu kovalamaya takılıp kalmış olabilir o iki kontun. Defalarca karşılaşmışsındır lord köyünü yağmalar, sen o lordu yenersin, aynı lord gelir tekrar köyünü yağmalar, tekrar yenersin, kısır döngüye girer bu durum. Dediğim gibi, yapay zeka zaman zaman saçmalayabiliyor oyunda. Takılma bence o iki lordun eşlik etmemesine, takılıyorsan da factiondan kovabilirsin.

Bunlar salak değil köylerini kontrolü düzenli yapıyorlar savaşta kaleden çıkmıyor barışta devriye geziyor ve yine dönüp kalesine gidiyor sizce çıkarsam otorite kaybeder miyim? Ayrıca bkz: Kont Beranz 268 adam kastı Kont Meltor 233 (tam şuan da) hala devam ediyorlar.

Back
Top Bottom