m&b 0.11 modlarını warband'da çalıştırma

Users who are viewing this thread

Yanlış hatırlıyor olma ihtimalim var ama vardı sanki bunun konusu. Sanırım at ve kılıçtan wb ye bir dosya atıyorduk.%10 hatayla çalışıyordu. Ama araştırıp konusunu bulman gerek

Demir Bela said:
Yanlış hatırlıyor olma ihtimalim var ama vardı sanki bunun konusu. Sanırım at ve kılıçtan wb ye bir dosya atıyorduk.%10 hatayla çalışıyordu. Ama araştırıp konusunu bulman gerek
hatırlıyorum bi aralar vardı ama bulamadım

Forumdaki bir konudan buldum. Konu açılmıyordu webcache den yazılarına ulaşabildim. Konuyu açan arkadaş şöyle yazmış;

1. costumes_a.brf dosyasını Warband'e (\CommonRes dosyasına) ekleyin. Bu dosya Warband'de kayıptır (Birisi linkini verse iyi olacak).
2. actions.txt dosyasını \Modules\Native klasöründen alın ve Kullanılmaya Çalışılan Mod'un klasörüne yazın - atın - yapıştırın (overwrite ne demek bilen ?).
3. game_variables.txt dosyasını 2. adımda olduğu gibi \Modules\Native dosyasından alın ve Kullanılmaya Çalışılan Mod'un klasörüne yazın - atın - yapıştırın.

Not: Bazı hatalar olabilir fakat %90 oynanabilir. SWC'de bir akım hatalar alabilirsiniz (örnektir).
Not: Custom Settlements çalıştı.
Not: Star Wars Conquest çalıştı.

Back
Top Bottom