LoTR: Blood in the West [SP ve MP][v0,25]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
O konuya kimsenin itirazı yok, sadece bu modun çıkma olasılığı kısmına açıklık getirdim. Öbür türlü, telif hakkı sadece mod ekibine ait olan projelere elbet destek çıkılır.

telif hakkı sorunmu isimleri degistirin baştan aşşağıya oldu bitti wow tolkiene telif hakkımı ödüyor ?
oynamak isteyen adamın ismi aragorn olsada oynar ahmet olsada oynar,yeterki yapılsın

lorddarknes said:
telif hakkı sorunmu isimleri degistirin baştan aşşağıya oldu bitti wow tolkiene telif hakkımı ödüyor ?
oynamak isteyen adamın ismi aragorn olsada oynar ahmet olsada oynar,yeterki yapılsın

aslında orklar elfler troller ve benzeri yaratıklar tokienin yaratığı yaratıklar değillerdir bunlar yanlış hatırlamıyorsam ingiliz mitolojosinden alınmıştır yani bunun için zaten bir telif hakkı yok o isim değiştirme konusuna gelince ben bir oyun şirketi olsaydım sadece isimleri değiştirilmiş bir Lotr çakması bir modu bir ek paket yapmazdım

Konu dışı olduğu için ceza vermeyin ama Wow konusunda haklı ama o oyunun bilmem kaç milyon kullanıcısı var.

Milyon mu yüzbin bilmem ama anlayın işte.  :smile:

Edit:Wow'un fena bir çakma olduğunu düşünüyorum, şimdi wowcular gelir "A yok efendim alakası yok Wow şöyle Wow böyle, bu akşam raid var (  :lol: )" vs. derler, şimdiden söyleyeyim hiç kendinizi yormayın.  :smile:

C.C.G. said:
Konu dışı olduğu için ceza vermeyin ama Wow konusunda haklı ama o oyunun bilmem kaç milyon kullanıcısı var.

Milyon mu yüzbin bilmem ama anlayın işte.  :smile:

Edit:Wow'un fena bir çakma olduğunu düşünüyorum, şimdi wowcular gelir "A yok efendim alakası yok Wow şöyle Wow böyle, bu akşam raid var (  :lol: )" vs. derler, şimdiden söyleyeyim hiç kendinizi yormayın.  :smile:

Tam da onları saymaya gelmiştim. :grin: Her neyse WoW'un binlerce kendine özgü öğesi var, onun dışında artık bakarsanız tüm online oyunlar WoW'dan onlarca şey yürütüyor. :lol:

ya orklar falan dediğim gibi ingiliz mitolojisi geri kalan özelliklerden de anlamam ben çalınandan edenden o yüzden konuyu daha fazla saptırmadan ve ceza yemeden susalım

erdogdu96 said:
Argonax said:
3 gündür samimi uğraşlarımız sonucunda birazda olsa bizi güldüren bir gelişmemiz oldu. LOTR serisinin en güçlü yaratıklarından birisi olan Fell Beast 'i oyuna ekleme çabalarımız meyve vermeye başladı. En azından uçtuğunu görebiliyoruz. Eğer bir sıkıntı çıkmazsa, Fell Beast ve diğer ana karakterleri daha kaliteli şekilde oyuna aktaracağız.

Erozbey

Resimler:
2012042700016.jpg
2012042700014.jpg
Bunlar nasıl saldırı yapıcak veya üstünde oturan nasıl aşağıya inice veya üstünde oturan nnasıl saldırıcak sp de bizde alabilecekmiyiz sadece mordorlularmı alıcak hayvenın saldırı gücü ve canı ne kadar olucak unutmayın filmdede kitaptada nazguller 1-2 ok yiyince gidiyodu nazguller bağırıp bğizi engelleyebilecekmi sorularım bu kadar
sorularıma cevap verecek kimse yokmu

erdogdu96 said:
erdogdu96 said:
Argonax said:
3 gündür samimi uğraşlarımız sonucunda birazda olsa bizi güldüren bir gelişmemiz oldu. LOTR serisinin en güçlü yaratıklarından birisi olan Fell Beast 'i oyuna ekleme çabalarımız meyve vermeye başladı. En azından uçtuğunu görebiliyoruz. Eğer bir sıkıntı çıkmazsa, Fell Beast ve diğer ana karakterleri daha kaliteli şekilde oyuna aktaracağız.

Erozbey

Resimler:
2012042700016.jpg
2012042700014.jpg
Bunlar nasıl saldırı yapıcak veya üstünde oturan nasıl aşağıya inice veya üstünde oturan nnasıl saldırıcak sp de bizde alabilecekmiyiz sadece mordorlularmı alıcak hayvenın saldırı gücü ve canı ne kadar olucak unutmayın filmdede kitaptada nazguller 1-2 ok yiyince gidiyodu nazguller bağırıp bğizi engelleyebilecekmi sorularım bu kadar
sorularıma cevap verecek kimse yokmu
filmini izleyip kitabını okuduğuna eminmisin ?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom