lordların arasına düzeltmek?

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
oyunda emir nuwas sultan hakim'i sevmiyor, sultan hakim'in ziyafetlerine katılmıyor.
halbuki o gelse kızı leydi siyafan da gelecek, ben de -fırsat bu fırsat- turnuvada önüme çıkanı tepeleyip başarımı leydi siyafan'a ithaf edeceğim (bkz: kıza şekil yapmak).
böylelikle yeni bir yuvanın temelleri atılmış olacak  :oops:

bu iki lordun arasını nasıl düzeltebilirim?

Sarranide düşman bir devlet bul.Mareşal ol ve 1000 kadar asker olması lazım yanlız onlara giriş Küçük bir kale kalana kadar savaş sonra mareşal olarak herkezi azat et geri döndür onları.yoldaşın varsa herkezi azat etcem diye seçenek var orda.sultan hakimden yemini boz ve oraya giriş devlet adını falan ayarla bakan komiser ata orda mesela benim bakan herfast bende 2 tane bakan oldu yoldaşlarımdan bunduku attım oraya.tekrar bağlan sultan hakime bakan ın kimse(ama yoldaş olan ha bakan herfast falan olmasın)orda devleti  geliştirmek için ne yapabilirz de  emir bilmemnemi bişey demiştin sen o gelene kadar başka bişey düşünemezmiyiz de  ora geldimmi görev alınacak ve sende barıştırcaksın ve mutlu son.

Bazı lordlarla sizinle gizli birşey konuşmak istiyorum dediğinde arada bu soruna değinip görev olarak verebiliyor.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom