Lig Dışı - Sohbet

Users who are viewing this thread

Lucon

Subforum Moderator
Gençler, çok fazla faso fiso yapıyorsunuz...

Başka konular yerinde burada gereğini yerine getirebilirsiniz.

Forum kuralları çerçevesince, ve bazı şeyleri ihlal etmediğiniz sürece. Konu dışında, NWL-TR ile ilgili bazı şeyleri konuşabilirsiniz.

Rumil said:
John di Penliaz said:
Rumil said:
John di Penliaz said:
Playnoel said:
Rumil said:
Playnoel said:
Öncelikle Selamün Aleyküm

As cnm

Sen Önce git br Türkçeç öğren.

METAFOOOOOOR
Yaz gelsede işine dönsen  :oops:

Zaten işteyim...

:roll:

31118883-happy-receptionist-worker-standing-at-hotel-counter-Stock-Photo.jpg

SooNationaL said:
Hak gg olan bir lig olduğunu düşünüyorum ve katılan alaylarıda bu konuda uyarmak istiyorum aldatıldığınızda ağlamayın . Yönetenlerde iş yok hep bi uydurma vaatler görüyorum .

Biraz daha açar mısın söylediğini?

SooNationaL said:
General Shepherd said:
SooNationaL said:
Hak gg olan bir lig olduğunu düşünüyorum ve katılan alaylarıda bu konuda uyarmak istiyorum aldatıldığınızda ağlamayın . Yönetenlerde iş yok hep bi uydurma vaatler görüyorum .

Biraz daha açar mısın söylediğini?

Anlayan anladı  :cool:

Anlayan anladı diyorsun? Sen bu lige katılan bir takım mısın, neye dayanarak bunları konuşuyorsunuz? Ayrıca biz(hakemler) vereceği her türlü karar öncesi bütün hakemlerin kararları alınmaktadır..

Bunun için +1 kaldırılmıştır, çünkü dengesizlik olduğundan ötürü bir şekilde bu kararı aldık..
İnvite ve GUİD sistemini daha güçlü ve güvenilir hale getirdik..
Kural ve Ceza sistemini daha iyi hale getirdik..
En son yapılan(57-49) ve bütün temyiz kayıtlarında yapılacak bütün kayıt ve kararlar öncesi hakemlerin hepsinde karar aşaması alınıyor ve bu konuyla ilgili görüşleri bekleniyor..

O yüzden bir bilginiz olmadan önce araştırın veya somut bilgiler bulunuz, şayet bulamıyorsanız soyut bilgilerinizle burada kendinizi rezil etmeyiniz.. İYİ GÜNLER.!

Lige katılan klanlara şahidim çoğuyla iletişimdeyim ve hakemleriniz uyuyor maç sonu videoyu izliyor hakemler içinmi temyiz kararı çıkardınız  :lol: ayrıca geçen sene katıldığımda farkettim sanki ligin en başından beri kazanan belliydi herşey ayarlanmış gibi şimdiden kazanan klana hayırlı olsun :party:

SooNationaL said:
Lige katılan klanlara şahidim çoğuyla iletişimdeyim ve hakemleriniz uyuyor maç sonu videoyu izliyor hakemler içinmi temyiz kararı çıkardınız  :lol: ayrıca geçen sene katıldığımda farkettim sanki ligin en başından beri kazanan belliydi herşey ayarlanmış gibi şimdiden kazanan klana hayırlı olsun :party:

Şahitlikten ziyade, hakemlere yönelik bir şikayeti olsa bana doğrudan belirtirdi, ve şu var.. 57-49 savaşında uyuyan hakemlerle ilgili gereğini yaptık! O hakemleri seçmeyecekler, ve onun dışında +1 Hakem daha seçicekler.. Bu konuyu belirtiyorum.
Geçen sene 96.Alay kazandı, ondan önce ki yıl ise Nr88. Bu yıl kim kazanır bilmiyorum fakat eli süngü tutan, ve Türk ortamında var olan alaylar bu konuyla ilgili bütün başarılı maharetlerini gösterecekler.. Ve şu var, her şey ayarlanmış gibi olsaydı. Her defasında alayım olan 82.Alay birinci olurdu.. Fakat nişan ve süngü gücü olan ve başarılı olan takım kazanır, o yüzden kazanan klanlardan ziyade bulunduğun Avrupa ortamında dolaşmaya devam et, lakin şunu da bil. Türk ortamı veya Avrupa ortamı her ikisi aynı şeydir...

sen birileri kazanmasın diye başkasına fırsat vermedin o klanda zaten rahatsız oldu hatta lig bitince senle iletişimi kesmişti sonra geri dönmüştü bunu kabul et hakemler uyuyor ve temyiz kararı gibi şeylerde o maçta uyuyan hakemler içindi . Eğer o hakemler uyumasaydı bak +1'e gerek yok nwl liginde bazen 1 hakem yönetiyor insan uyarır bi slay atar madem maç sonu okadar gaps oa görüldü hakem o anda bi müdahale yaptımı ? iş işten geçtikten sonra bi anlamı kalmaz . Kazanan takım şunu diyecektir saat 10 hakemin işi vardır nolcak diyenler var biliyorum bi videonun chat kısmında farkettim insanlar işine geleni davranıyor o hakemin 10'da işi olacaksa neden hakem seçildi hadi açıkla bakalım . bana +1 hakemle gelme .

LİGİN İSMİNİ DEĞİŞ : NWL-TR > NWL-Shep (Çöküş Season)

Biliyorum bu mesajları çaktırmadan kaldırıcaksın insanlara gerçeği göstermekten korkmayacağım sana karşıyım ve bundan vazgeçmeyeceğim .

Kimin şampiyon olacağı şu saatten sonra umrumda değil ancak bu ligi bir daha bırakta adaleti sağlayabilecek kişiler düzenlesin. Kendi ligini yönetemiyorsan lig kurma. Ligde hakem dahi olmayan iki tane adam sırf Nwl kurucuları diye onların verdiği kararları uyguluyorsun. Bak shep böyle giderse ligin sonunu getiremezsin. ligde 3 klan kalır onlar arasında ilerletirsin ligini.

SooNationaL said:
sen birileri kazanmasın diye başkasına fırsat vermedin o klanda zaten rahatsız oldu hatta lig bitince senle iletişimi kesmişti sonra geri dönmüştü bunu kabul et hakemler uyuyor ve temyiz kararı gibi şeylerde o maçta uyuyan hakemler içindi . Eğer o hakemler uyumasaydı bak +1'e gerek yok nwl liginde bazen 1 hakem yönetiyor insan uyarır bi slay atar madem maç sonu okadar gaps oa görüldü hakem o anda bi müdahale yaptımı ? iş işten geçtikten sonra bi anlamı kalmaz . Kazanan takım şunu diyecektir saat 10 hakemin işi vardır nolcak diyenler var biliyorum bi videonun chat kısmında farkettim insanlar işine geleni davranıyor o hakemin 10'da işi olacaksa neden hakem seçildi hadi açıkla bakalım . bana +1 hakemle gelme .

LİGİN İSMİNİ DEĞİŞ : NWL-TR > NWL-Shep (Çöküş Season)

Biliyorum bu mesajları çaktırmadan kaldırıcaksın insanlara gerçeği göstermekten korkmayacağım sana karşıyım ve bundan vazgeçmeyeceğim .

DeliTürk said:
Kimin şampiyon olacağı şu saatten sonra umrumda değil ancak bu ligi bir daha bırakta adaleti sağlayabilecek kişiler düzenlesin. Kendi ligini yönetemiyorsan lig kurma. Ligde hakem dahi olmayan iki tane adam sırf Nwl kurucuları diye onların verdiği kararları uyguluyorsun. Bak shep böyle giderse ligin sonunu getiremezsin. ligde 3 klan kalır onlar arasında ilerletirsin ligini.

Birileri kazanmasın diye başkasına fırsat vermedim, sen gerçek bir ruh hastasısın.. Eğer 57 ve 49.Alay'ın bir şikayeti varsa, maç tekrarı olmasın diye bunu onlara gidip söyleyebilirsin, temyiz gittiği zaman benim yapabileceğim tek şey bunu hakemlere danışarak ortak bir karar vermektir.. +1 olayını sen anlamış değilsin, normal NWL'de +1 mümkündür, fakat biz bu NWL-TR insanların daha çok NWL'ye hazırlanması için yapıyoruz, fakat Türk insanımız da ,senin gibi boş boğazlar da bunun farkında değiller.. Ben aynı zamanda Gameshero'nun bu planı attığından ötürü ve başlatamadığından ötürü, insanlara ayıp olmasın diye başlattım. Eğer katılmak istemeyen olsaydı doğrudan dahil olurdu, ben bile hakem yapmıyorum, savaşları başkaları yapıyor ve burada gerekli sisteme göre herşeyi yapıyoruz.. Bana steam üzerinde (özel)'den guid atan arkadaşlara bile forum üzerinden atın diyorum, çünkü artık her şeyi kayıt sistemine bağlıyoruz, onu geçtim senin şu anda bulunduğun 53.Alay'ın da yüksek derecede kural ihlalinden ötürü, yeterince başarılı olamama durumundan ötürü çıktın. Madem çok fazla biliyorsunuz, o zaman 53.Alay'ın dahili olmasını bekleriz, çok fazla akıllıysan da hakem başvurusu yap, veya burada bir eleştri yapacağına bazı şeyler konusunda daha yapıcı ol.. Biz hiç bir zaman da dostlarımızı bu ortamda satmadık, onlar kendilerini kiralığa çıkardıysa biz yüzlerine bakmadan işimize baktık geçtik, ayrıca ben hiç bir zaman insanların haklılık veya haksızlıkları görmemelerine engel olmam, NWL-TR üzerinde bir şikayeti olanların bu kısım yerine başka bir bölüm üzerinden konu açmalarını beklerim.. Kaldırmak gibi bir niyetimiz yok.

Back
Top Bottom