League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

Feed Me said:
Neutron!1! said:
Feed Me said:
https://www.twitch.tv/hazretiyasuo/v/79915220

Hz yasuo ezmedim de dedirtmem kendime(03:40:00) try benim karşıdaki.

jahrein taşıdık wtcn taşıdık hz yasuo ezdik,sırada kim var  :cool: :cool:
Kanka hangi elo bu 22 lwl mi?
Adam katayla toplam 5 6 tane u attı oyun boyunca. Fizzin ultileri gördük zaten. Rengar sonlara doğru ks için u atmaya çalıştı.
Yanlış anlama sana lafım yok sen babalar gibi oynayıp almışsın

Knq ne bileyim facede meysde görüyordum ben smurf hesapla gelmiştir iyi oyuncu bu diye düşündüm.ben oyunu bıraktığım civarlarda yayın yapmaya başlamış eleman bilmiyorum hiç de izlemedim :'(
bırak ya bulmuş noobun tekini ezdim diye paylaşıyor bizi mi koparıyosun yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :wink: :wink: :wink:

Klai said:
@oyasar
Valla ben ekko ile 20 maçta %90 winrate yakalamıştım bi ara. Buildim efsaneydi ama benim. Her gören dalga geçiyodu ama tekliyodum milleti. Sonra saldırı hızı ormancı eşyası değişince bolzuldu tabi. Neyse tf ile 64 winrate, daha iyisini yapmalısın. Tf gerek harita kontolü, pointandclick bir stunla ve diğer laneleri psikolojik olarak etkilemesiyle çok güçlü ve direk oyun kazandırmaya yönelik bir şampiyon. Ama amacın winrate değil, şampiyonu her duruma karşı nasıl kullanman gerektiğini öğrenmek olsun, gerekirse kaybet. Enininde sonunda kazanırsın zaten. Çok takılma yani winrate'e.
nasıl bir builddi merak ettim şimdi  :smile:

Hop... Çıktığı gibi Kod Adı : Katarinayı , Yükleme ekranını ve simgesini aldım kata main olduğu için çok sevindim.

Efsane bu arada  :mrgreen:

oyasar1 said:
ıyy 1-2 ay her maç kata. neyse kata banlamaya başlayayım o zaman

Kata kolay ctleniyor be . Tek cc yeter kata için . Hele bir de tank metası çıktı ayağı çukurda katanın  :mrgreen:

abi şöle desteğe süper havalı yasuo tarzı bi şampiyon çıkarsınlarda millet mid oynamayı bıraksın artık. şaka maka 10 eldir sup oynadım başka lane bırakmıyolar

Bence Yasuo havalı değil. Havalı dediğin biraz rahat olacak. Jinx mesela. Aşırı havalı bir hero. Hikayeye göre kız istediği gibi patlatıyor, şehrin iki mükemmel kadınını parmağında oynatıyor.

ya beyler havalıdan kastım (ben pek havalı bulmuyorum hikayesi güzel sadece) yasuo gibi sevilecek bi karekter çıkarmaları gerek anlamında dedim.

Back
Top Bottom