League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

Kierra said:
Zed zor hero ya, nası öğrencem
Redmercy izle adam zed aşığı taktikleri build videoları falan var.

Az önce smurfte normal oyun girdim elo gümüş 2 falan adc morde denemek için ve drop yedik.Normal oyunda.Ne egoist olmuş insanlar kırmızı kayıp yazısı geçmişlerinde durmasın diye oyunu siliyorlar.Hayır sil tamamda 5 dakika geri giremiyoruz.

edit: Fakir premium almamış geri girebiliyorum 3 dakikadan sonra.

Sabah ranked giriyorum eleman zed ve kata banlamayınca 3 kişi cıktı mid alıcam ben zedle taşırım ben katayla taşırım demeye başladı, bakınız bu gerilimdir.

Eichorst said:
6kMvol.png
Yüzde 70 kazanma oranıyla oynuyorum.Seriyi tamamlarsam, 3 günde 2 lig atlamış olacam.  :party:
Üst üste win alıyorsan bul bir duo sabah akşam gir. Bende 2 günde silver 1 den plata çıkmıştım lose almadan. Win streak op bişiy :party:

Ak Saruman said:
İyi bakalım inşallah yükselirsin :smile: bizde platta elo cehennemindeyiz :sad:
Sağ ol.  :smile:

samurayahmet said:
Eichorst said:
6kMvol.png
Yüzde 70 kazanma oranıyla oynuyorum.Seriyi tamamlarsam, 3 günde 2 lig atlamış olacam.  :party:
Üst üste win alıyorsan bul bir duo sabah akşam gir. Bende 2 günde silver 1 den plata çıkmıştım lose almadan. Win streak op bişiy :party:
Sabah oynanmıyor ya, afklar, şampiyon deniyenler, aşırı yeteneksizler vs geliyor hep.Gece oynuyorum ben.

http://matchhistory.tr.leagueoflegends.com/tr/#match-details/TR1/298529872/37719079
Bak iki maçtır free sürüm drop hack kullanıyor karşı takım sövücem ama.Geri bağlanıyoruz ama sıkıntı anasını satayım.

Çocuk bunlar geçen gün banada denk geldi sinirden pcye vurdum,kapandı.Baktım olcak gibi değil takmamaya başladım.Aklı sıra lig yükselcek yükselsin bakalım nereye kadar..

Aslında en iyisi ıp adresini bulup savcılığa şikayette bulunmak ama işte 12 13 yasında çocuk bunlar uğraşılmaya değmez.

Beyler acaba aranızda 30 level veya o civarlarda oynamadığı hesabı olan var mı? Kendi hesabımdan bi türlü level atlayamıyorum ya.

level sisteminin amacı zaten bi anda prolarla karşılaşmamak . kaç levelsin bilmiyorum ama 25 level altıysan 30 levelde 100 lose streak filan yapabilirsin

http://matchhistory.tr.leagueoflegends.com/tr/#match-details/TR1/298453556/203119956

Sabah ranked girdim, katarina banlanmadıgı için adam ilk pickten kata aldı, bunun karşısına da diana aldı karşı takım, bizim kata diana ile takasla uzaktan dürterek degil de dümdüz üstüne gidip basic ataklarla almaya çalıştı, diana nın yüzde 90 canı vardı bizimki hala vuruyordu sonra diana first blood aldı.Derken bu eleman öyle feedledi ki dia 6 levelken bu 3 tü ve 3 levelde roam atmaya çalışıyordu :S
Solo'daki nasus un oyunu bilmesi benim de bir kaç kere tf dısında adam cıkarmam sayesinde kazandık.

Wesley Sneijder said:
level sisteminin amacı zaten bi anda prolarla karşılaşmamak . kaç levelsin bilmiyorum ama 25 level altıysan 30 levelde 100 lose streak filan yapabilirsin
100 Lose streak nedir be kardeşim abartma  :shock: Bu arkadaş buralarda bu sohbetleri az da olsa okuyan bir arkadaş illa ki oyunlarında ortalama bi oyuncu kadar oynuyordur.Kaldı ki kötü oynasa da takım taşıyabiliyor, ben afk adamla kaç kere ranked kazandıgımızı biliyorum.

Wesley Sneijder said:
Yok be o kadar da değil. Zaten sürekli aynı hesapta oynasam 30 olmuştum. Ama farklı farklı hesaplarla oynadım. 26 mı ne bu hesapta.

Seviye sistemi sınırlandırıcı olmasa güzel bir şey.Foxdropun dediği gibi olacak aslında seviyeyi 50'ye kadar çıkaracaklar.30 olan adamın ne doğru düzgün rünü/rün sayfası şampiyonu oluyor ki o adamın ranked atmasını bekliyorsun.Videodaki gibi biraz daha ucuz ve basit bir rün sistemi ve ücretsiz rün sayfası harika olurdu.

3 oyun üst üste kazanarak seriye çıktım,
http://matchhistory.tr.leagueoflegends.com/tr/#match-details/TR1/298696192/203119956?tab=overview
Şöyle bir oyunla karşılaştım.Adam solo salın pişman olmazsınız dedi 0 7 çogat oynuyordu pantheon karşısında, o kadar da 0 4, 0 5 giderken ona moral vermeye çalıştıım ama olmuyor arkadaş adam ölümüne feedliyor.Botta tristana ve braum 2 lisi blitz ve morde 2 lisine eziliyor.İnanbiliyor musunuz ranked game de mordekaiser adc picki win alıyor hemde botu ölümüne ezerek.Midde ise tf zed e bir iki kere öldü, yani aslında feed hızı digerlerine göre az.

Uğraşıyorum takımın potansiyelini kullanmak için oyun başında diyorum ki herolarımızın potansiyelini biliyoruz gereksiz ölümler olmasın ve yardımlaşarak oynayalım başarılar.Adam bana bir anda gülmeye başlıyor ne yardımı olm oyna ya diyor .Ota boka ping atmaya calısıyorum, master bush gang atıcak arkadan geliyor bot görmüyor ben görüp ping atıyorum ama yine feed yine feed  :neutral:
Takım yaklaşık 16 v 3 giderken vi ile 3 1 0 oynuyodum hiçbirini çalmadım bu arada  :dead:
Olmuyor yani serilerde nerede elsiz kolsuz eleman var klavyeyi alıp geliyor benim oyunuma ne diyeyim ki ...

Back
Top Bottom