League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

Wesley Sneijder said:
westte yedim zaten. herşeye ban atıyolar westte bilmiyomusun  :lol:

Herşeye ban atıyolarda yaptıkların sihirdar kanunlarına uygun olmadığı için atıyolar.Ne yaptın çok merak ediyorum ? Ben hiç ban almadım daha ara sıra uyarı geliyor o kadar.

Bakalım daha ne kadar döneceksin. :grin: Report boş yere yemezsin. Hadi 3-5 neyse ama sürekli oyunu trolleyip veya baltalayıp report yiyorsan ve banlanıyorsan bu boş değildir. Sen daha neden banlandığını bile yazamıyorsun buraya üstüne gelmiş Riot'u suçluyorsun.

Küçük kardeşim de arada böyle cevaplar veriyordu onu hatırladım.Kötülemek için demiyorum ama çok komik bi duruma düştün yani orda  :eek:

İlla ki bir şey yapmışsındır da yemişsindir boş yere niye ban atısnlar yazacaktım da terslersin diye demediydim.Büyük ihtimal hiçbir şey yapmadan banlandıgını söyleyen arkadaşın da senin gibi bir olayla karşılaşmıştır onu gözünde küçümsemiştir ondan bu dedikodu yayılmıştır.

Bu arada rankedda ne zaman win alsam ardından attıgım oyun lose olmaya başladı  :razz: Bot lane de yanıma cok iyi supportum diyen adam blitz aldı, spelleri şifa ve bitkinlik.Bendeki şifaya ragmen değiştirmedi 2 şifa ile ranked game yaptık.Elemanda yadigar yok benim canonları calmak için e kullanıyor  :neutral:

Erozbey said:
Bakalım daha ne kadar döneceksin. :grin: Report boş yere yemezsin. Hadi 3-5 neyse ama sürekli oyunu trolleyip veya baltalayıp report yiyorsan ve banlanıyorsan bu boş değildir. Sen daha neden banlandığını bile yazamıyorsun buraya üstüne gelmiş Riot'u suçluyorsun.
yok flame den yedim zaten. adamın biri full bot aldı ben de sövünce öyle oldu yani. trolleyip baltalama yapmam zaten. sadece arada 5 mid yaptığımız maçlar hariç =D

Klai said:
Keşke westteki o her şeye ban olayı tr'de de olsa...
Ailesinden aldığı faşizm ile herkese kürt diyen çocuklar banlanmış olur valla süper olurdu. İki ayda serverın yarısı giderdi zaten.

@wesley oyuna girerken kabul ettiğin anlaşmaya göre sihirdar kanununa uyacağını söylüyorsun onu bozduğun zaman riot hesabının üstünde istediği yaptırımı uygulayabilir süresiz ban yersin böyle gidersen.

Wesley Sneijder said:
Erozbey said:
yok flame den yedim zaten. adamın biri full bot aldı ben de sövünce öyle oldu yani. trolleyip baltalama yapmam zaten. sadece arada 5 mid yaptığımız maçlar hariç =D

Demekki bişey yapmışsın :smile: Ben normal adamlarla kavga ediyorum hakaret etmeden uyarı geliyor xd

Kierra said:
Zed zor hero ya, nası öğrencem
Farmla kasar. Pasifinden dolayı rahat kesiyor miinyonları. Q fulle ilk. Lanede adamı onunla dürtersin. Gölgeleri iyi kullandın mı nişancıyı takım savaşında rahat çıkarıyor.

6:43'de Linkin Park şarkılarına gönderme yapınca kendimi bi garip hissettim :lol:

A place for my head
numb
faint
hit the floor
crawling
somewhere i belong
in the end

6kMvol.png
Yüzde 70 kazanma oranıyla oynuyorum.Seriyi tamamlarsam, 3 günde 2 lig atlamış olacam.  :party:

Back
Top Bottom