League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

N99aPX.png
beyler gümüş oldumm XD

nunu feedledi nidaleeyi bende gidip 1-2 kere öldüm nidaya ama sonra full tank kasıp tflerde tankladım ve adcmizde oyunu taşıdı ve aldık

noisealwayswins said:
Anlayışsız oyuncu kitlemiz sağolsun aylardır mid veya solo top oynamak nasip olmadı, ondan önce de pek ilgilenmiyordum zaten. Dün bir merak geldi, 3150 ip de birikmişken bir hero beğeneyim dedim ve kassadin aldım. Kombosu var mı? Varsa ne? Ne tür buildler kullanıyorsunuz ve aa xx adamın kassadini fenadır izle onu dediğiniz biri var mı?
Kore'ye kadar gitmeye gerek yok xPeke ve Alex Ich'ın Kassad'ini çok iyi. Oynuyorlarda streamlarında arasıra. Build için lolking.com en iyisi bence ama bir süre sonra kendi tercihini rakibine göre yapmaya falan başlarsın zaten.

Mobafire lolking falan biliyorum yahu sizin görüşlerinizi merak etmiştim. Teşekkürler. Bugün ilk maçım zed geldi karşıma inanılmaz damage eksikliği hissettim epey bir zorlandım.

noisealwayswins said:
Mobafire lolking falan biliyorum yahu sizin görüşlerinizi merak etmiştim. Teşekkürler. Bugün ilk maçım zed geldi karşıma inanılmaz damage eksikliği hissettim epey bir zorlandım.
Oyun başı işi çok zordur Kassadin'in. Vuramazsın, safe farm yapamazsın. Lane kotrolüne ve şampiyon mekaniklerine hakim olmaya başladığında o Zed'i gömebilirsin ama lane aşamasında(Oyunculuğa bağlı tabii). Altı olduktan sonra gank atmaya başla kesin. Ultin sayesinde muhteşem ''playz'' yapabilirsin. Hareket kabiliyetini kullanarak o damage açığını örteceksin. Buildi tamamladıktan sonra tek atarsın zaten. Manayı da idareli kullan bu arada. Ultinin pasifine dikkat et.

Teşekkürler Zuhal. Birde e skill i bazen basılmıyor oyun sırasında okumaya çalıştım ama bir şeyi kaçırdım sanırım neden öyle oluyor?

SilentDurdt said:
Xin kombosu nasıl yapılıyor? Biri önce Q biri önce E felan diyor?

Xin'in kombosumu oluyormuş :grin: w q gir işte baktın adam kaçıyor e ile yakalarsın, gank atıyorsan e ile girersin bu kadar.

"Baktın adam kaçıyor" derken flashıda kastetmiştim. Düzenleme olsun şimdi anladım gank işi için dedin sanırım. Valla ben silver eloyum kule altına kaçmak haricinde flash la kaçabilen çok görmedim senin dediğin aslında daha mantıklı genel olarak.

noisealwayswins said:
Teşekkürler Zuhal. Birde e skill i bazen basılmıyor oyun sırasında okumaya çalıştım ama bir şeyi kaçırdım sanırım neden öyle oluyor?
Şarj mantığıyla çalışıyor e skilli. Yanında büyü kullanıldıkça şarj oluyor. Beş büyü kullanıldığında e kullanıma açık hale geliyor. Senin ve dostlarının büyüleri de dahil buna.

Calipso said:
yok aslında xin'in oynanış şekliyle dalga geçtim e at tüm tuşlara bas

Tüm tuşlara rastgele basmayacaksın işte. Sırayla. E-W-Q yapman lazım. Çünkü Q rakibe vurduğunda her vuruşda 1 sn bekleme süresi azaltıyor. Bekleme süresi en düşük olan olduğu için de kombo sonrasında tüm skillerin bekleme süresi bitmiş oluyor. Özellikle ormanda bu şekilde kullanmazsan diğer skilleri açamazsın yaratık keserken. Özellikle ilk seviyelerde Q'yu en son açmak çok önemli. Maviyi veya Kırmızıyı keserken w-q yaparsın. Bekleme süreleri eşitlenir, 7 sn sonra ikisini de yine birlikte açma şansın olur. 6. seviyeden sonra da Q ayrı bir önem kazanıyor. Ne kadar çok kullanırsan ultin o kadar çabuk aktif hale gelir. Böylece rakibini senden beklemediği şekilde çok daha kısa zamanda ultini kullandığın için şaşırtırsın.

Juggler said:
Kassadini iyi oynarsan düşmanının anasını ağlatırsın. Mobafiredaki buildlere bak çok güzel rehberler oluyo orda.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mobafire mı kaldı Allah aşkına. Kassadin hakkında birşeyler öğrenmek istiyorsan git adam akıllı rehber sitelerden gir bak.

ErkutErdem said:
noisealwayswins said:
SilentDurdt said:
Xin kombosu nasıl yapılıyor? Biri önce Q biri önce E felan diyor?

Xin'in kombosumu oluyormuş :grin: w q gir işte baktın adam kaçıyor e ile yakalarsın, gank atıyorsan e ile girersin bu kadar.
E'yi adam flash atınca kullanmak daha mantıklı değil mi

Hayır değil.İki sebebi var,bir; zırh delme sağlıyor meydan okuduğun rakiplere,iki yavaşlatması var flash atsa dahi ona vuracak mesafeye girip zıplatma imkanın olabiliyor,zaten bir tf varsa kaçma ihtimalı %0 flash ile.Ey gidi günler e attığımda bilgisayardan kalkan adamlar gördüm ben çaresizlikten  :lol:

Deli Paşa said:
Calipso said:

Tüm tuşlara rastgele basmayacaksın işte. Sırayla. E-W-Q yapman lazım. Çünkü Q rakibe vurduğunda her vuruşda 1 sn bekleme süresi azaltıyor. Bekleme süresi en düşük olan olduğu için de kombo sonrasında tüm skillerin bekleme süresi bitmiş oluyor. Özellikle ormanda bu şekilde kullanmazsan diğer skilleri açamazsın yaratık keserken. Özellikle ilk seviyelerde Q'yu en son açmak çok önemli. Maviyi veya Kırmızıyı keserken w-q yaparsın. Bekleme süreleri eşitlenir, 7 sn sonra ikisini de yine birlikte açma şansın olur. 6. seviyeden sonra da Q ayrı bir önem kazanıyor. Ne kadar çok kullanırsan ultin o kadar çabuk aktif hale gelir. Böylece rakibini senden beklemediği şekilde çok daha kısa zamanda ultini kullandığın için şaşırtırsın.
ferevon said:
Calipso said:
O iş dediğin kadar basitse adc'lerin aşağı yukarı tamamı sağ tık at rakibin ölmesini izle gg wp olurdu :roll:
siz ciddi misiniz

Back
Top Bottom