League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

Thresh deyince aklıma forum takımıyla attığımız rank geliyor.Herkes Kürşata Varus al diye baskı yapmıştı.Karşıdaki adam her hookta çekiyordu. Renektondum E atıyorum yine tutuyor felan.Thresh manyağı insanlar var bir sezonda 1000 oyun felan oynuyorlar.O kadar tecrübeyle olucak şeyler bence.

Sonunda tek atacak buildi buldum.

http://matchhistory.tr.leagueoflegends.com/tr/#match-details/TR1/159855205/202287484

Açılmıyor .s

Bak şimdi sana öğüt vercem,

Karşı takımda aşırı zırh kasan tank eleman var mı ? Yok. Sen ne çıkmışsın ? Son fısıltı ve kara balta. Bu iki iteme sırf zırh değerini düşürdüğü için onca para bayılmak yerine çok daha fazla AD veren itemler alıp tek atmanın doruklarına çıkabilirdin. He bu build yanlış mı ? Tabiki de değil. Ancak bu tür buildi karşında en az 1 tank olmadığı sürece kullanman %100 performans almanı sağlayamaz.

EDİT: Karşıdaki LB iki tane maske çıkmış :grin:

Karabaltanın pasif neyse normallerede vurur ama,son fısıltı daha çok tankları avlamak için,oraya bi ebedi gelse .

Benim geçmişe bakarsanız yükseliş modunda malpın op olduğunu görebilirsiniz dört maçtır win,taktik isterseniz dağılıp emanet avlayın,kill ve xerath pek bir işe yaramıyor gibi emanet topla topla al,son maçta elrohir32de vardı annieden xerathı çaldım e ile,ondan önce ulti ile çaldım xerathı op ya

Kierra said:
Bak şimdi sana öğüt vercem,

Karşı takımda aşırı zırh kasan tank eleman var mı ? Yok. Sen ne çıkmışsın ? Son fısıltı ve kara balta. Bu iki iteme sırf zırh değerini düşürdüğü için onca para bayılmak yerine çok daha fazla AD veren itemler alıp tek atmanın doruklarına çıkabilirdin. He bu build yanlış mı ? Tabiki de değil. Ancak bu tür buildi karşında en az 1 tank olmadığı sürece kullanman %100 performans almanı sağlayamaz.

EDİT: Karşıdaki LB iki tane maske çıkmış :grin:

Ya o buildi çıkmamım nedeni zaten zayıf zırh olduğu için iyice aza indirmek.

Ya yemin ediyorum eşleştirme adaletini seveyim be riot. Smurf devam edeceğim artık bu ne ya. Ya abi 13 kill alıp adam kesemeyen fizz, mavi basmaya tek gidip caite fb veren jinx (dibindekine u atamıyor o çok ayrı konu) ve gnar karşısında garen alıp küfreden bize garen.Ya adamlara gang attım, kill saldım. Hele campledim. Ya hele gang atmaktan farm yapamadım. Ne benim günahım ya. Ya yemin ediyorum size, ''BRONZE JINX PLAYS'' diye bir video paylaşsam rekor kırar ya. Aynı takımda olduğumuz için ben gülemedim maalesef.

Arkadaşlar çok seri konuya giricem. Arkadaşımla birlikte oyundaydık, taşıyoruz mis gibi oyun bitmek üzere inhi aldık, baron aldık base atıp bitiricez.

Karşı takımın Nexus kuleleri önündeyiz, hareket edemedik, herhangi bir skill, hit atamadık. Karşı takımda da aynı sorunu yaşayan 1-2 kişi oldu sanırım ama pek dile getirmediler, çok adaletli oyuncular olduğu içindir diye düşündüm. Adamlar zerre kadar hak etmedikleri bir maçı kazandılar, oyun sonunda da GG demekten çekinmediler.

Böyle durumlar da (sunucu olayı vb.) kazanınca LP kazanıyorsun ama kaybedince LP gitmiyor diye biliyorum, doğru mudur ?

Bu oyundan sonra ki oyunda da yine rahat almak üzere olduğumuz oyun Arkadaşım ve benim '' AYNI ANDA '' yaşadığımız bu sorun yüzünden tekrardan kaybettik. Hani sadece ben de olan bir sorun olsa üstünde durmam, arkadaşımla aynı anda meydana geliyor. Haksız yere bozgun fena sinir bozuyor.

Kayıp telafisi yazıp,lp kaybetmemen gerekiyordu,bende serideyken takımda bir iki kişinin gitmişti,yeniyordukta,karşıdaki shaco falan güldü dadak geçti bizimle zaa,ty riot falan diye,çıkışta kayıp telafisi verdi ama,bi kere o türkiyenin netinin mallaştığı zamanda maçtaydım normal maçtada kayıp telafisi veriyor,ama oyundan komple kopmuştuk biz,fena ping girip kaybettiğim maçlarda gelmedi.

Yükseliş modunda tank malp op, yedi maç ardarda win,daha kaybetmedim o modda

Deagius said:
Arkadaşlar çok seri konuya giricem. Arkadaşımla birlikte oyundaydık, taşıyoruz mis gibi oyun bitmek üzere inhi aldık, baron aldık base atıp bitiricez.

Karşı takımın Nexus kuleleri önündeyiz, hareket edemedik, herhangi bir skill, hit atamadık. Karşı takımda da aynı sorunu yaşayan 1-2 kişi oldu sanırım ama pek dile getirmediler, çok adaletli oyuncular olduğu içindir diye düşündüm. Adamlar zerre kadar hak etmedikleri bir maçı kazandılar, oyun sonunda da GG demekten çekinmediler.

Böyle durumlar da (sunucu olayı vb.) kazanınca LP kazanıyorsun ama kaybedince LP gitmiyor diye biliyorum, doğru mudur ?

Bu biraz drop hack kokuyor, öyle bir hack var sanırım karşıdaki adamları bir süre oyundan uzak tutmanı sağlıyor.

Ticket attım, 95 gün sonra cevap verip, daha anlaşılır bir dille yazarsanız yardım edebilirim diye cevap gelecek. %100 eminim.

Back
Top Bottom