League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

Ulan sıçrasız ve rünsüz nidalee supp benim takımıma gelir zaten.Sokayım böyle işe ya.

Beyler sağlam,lane kolay kazanabilen solotop arıyorum 5760 IP var Yorick ve Irelia arasında kaldım sizce hangisini alayım başka tavsiyeleriniz varsa söyleyebilirsiniz.

Yorick 1-2 yıldır freelere gelmiyor fark ettinizmi? Az önce aklıma geldi.
Birde solo Soraka şuan mid ve supp Soraka'dan daha iyi, dalga amaçlı söylemedim kolay champ gibi gözüküyor ama nasıl oynayacağını öğrenince soloyu rahat kazanıyor, hatta solodayken midi, botu da kazanıyor ultisiyle, Karthus'un hevesini kursağında bırakması da cabası.

O yüzden yakında Soraka'ya nerf geliyor. :grin:
Q skillinin damage'ı düşecek ama q ile şampiyona vurunca heal'ın cooldown'ı düşecek.
E skillini de düşmana atınca 50 mana yiyecek.

Deli Paşa said:
Irelia'da güzel aslında. Freelerde iken birkaç kere oynadım. Xin Zhao, Fiora, Irelia gibi ileri atılan heroları seviyorum. Kaçanı yakalamak için birebirler.
Kassadin,kaçanı yakalamakta pro :grin: Kaçmaktada
Tryn, nereye gidiyon baboş tavırları
Hecarim, sürrr bakalım= ghost al,yoomu çık,e bas
bu 3ü hem kaçar hem yakalar

Bir senemi doldurdum sanırım top koridorda.Renekton ve Nasus mainlerim Nasus koridor kazanmaz karşıdaki aptal değils.12. dakikada iyi stacklenmişsen karşıdakının bir base dönüşünde 1 kule alırsın.Renekton koridor kazanır.Ama leytde oyun taşıyamıyor.Yada ben taşıyamıyorum.Hiç Renek ile leyte kalan maçımı kazanamadım.Biticeksen ilk 20-30/35 adakikada bitirmeye çalışacaksın.Lee alcaksan farmdan kasmiacaksin.Ya kill alarak koridor kazanırsın yada oyun sonuna kadar pasif düşerasin.Xin,xin...xin.Xin toap her türlü taşır aga.

Doguda bir dagda soyle bir yazı vardır.

*Jungle bir xin görürsen korkma,eger takımında agır abir feeder yoksa taşıyamaz,git ve onu öldür kasıl.
*Eger top bir xin  varsa kaç,onun kill almamasını sağla ve farm yapıcak ortam bırakma.
*Eger top bir xin varsa ve savaş ustası skini varsa,afk kal ve 20de sur ver.......................

(imla kötü)

edit : trundle : late'ide saglam earlyside.ilk başta tek bir mahvolmuş çıkman yeterli.Ardından ve randuini sonrasındada yapıştır ruh gömlegini sonra daya tankı.ezildim mezildim ilk item tank cıkıyim deme en fazla yakut kristal çık bir tane,mahvolmuş olmazsa trundle olmaz.3 kere ard arda öldügüm yasuoya fanteziler kurdugumau biliyorum mahvolmuşdan sonra altın 1 serimde.(çok fantezi kurunca maçı kaybetmem başka bişe tabi).

edit2:Klavyemde hassaslık sorunları var,üsüne parmagımı getirsem tuş basılıyor fialn kusrua bakmayın.yoksa bialen bilir benim imlamı.

edit3:3 yazdıgına bakmayın bi 10. editim olmuştur,mesajım çok düzensiz oldugu için ekliyim dedim,yazdıklarım daha dogrusu yazmaya çalıştıklarım en sık oynadıgım top karakterler.eger ilerde tekrar bir soru gelirse ve elimin altında düzgün bir klavye olursa o kişiye uzun uzun yardım etmek isterim.

14vgvhd.jpg
Vi sevdim,supun yanında jungle olmayıda sevdim galiba hoşuma gidiyor dolanmak :grin:

Feed Me said:
Bir senemi doldurdum sanırım top koridorda.Renekton ve Nasus mainlerim Nasus koridor kazanmaz karşıdaki aptal değils.12. dakikada iyi stacklenmişsen karşıdakının bir base dönüşünde 1 kule alırsın.Renekton koridor kazanır.Ama leytde oyun taşıyamıyor.Yada ben taşıyamıyorum.Hiç Renek ile leyte kalan maçımı kazanamadım.Biticeksen ilk 20-30/35 adakikada bitirmeye çalışacaksın.Lee alcaksan farmdan kasmiacaksin.Ya kill alarak koridor kazanırsın yada oyun sonuna kadar pasif düşerasin.Xin,xin...xin.Xin toap her türlü taşır aga.

*Jungle bir xin görürsen korkma,eger takımında agır abir feeder yoksa taşıyamaz,git ve onu öldür kasıl.
*Eger top bir xin  varsa kaç,onun kill almamasını sağla ve farm yapıcak ortam bırakma.
*Eger top bir xin varsa ve savaş ustası skini varsa,afk kal ve 20de sur ver.......................

(imla kötü)

edit : trundle : late'ide saglam earlyside.ilk başta tek bir mahvolmuş çıkman yeterli.Ardından ve randuini sonrasındada yapıştır ruh gömlegini sonra daya tankı.ezildim mezildim ilk item tank cıkıyim deme en fazla yakut kristal çık bir tane,mahvolmuş olmazsa trundle olmaz.3 kere ard arda öldügüm yasuoya fanteziler kurdugumau biliyorum mahvolmuşdan sonra altın 1 serimde.(çok fantezi kurunca maçı kaybetmem başka bişe tabi).

edit2:Klavyemde hassaslık sorunları var,üsüne parmagımı getirsem tuş basılıyor fialn kusrua bakmayın.yoksa bialen bilir benim imlamı.

edit3:3 yazdıgına bakmayın bi 10. editim olmuştur,mesajım çok düzensiz oldugu için ekliyim dedim,yazdıklarım daha dogrusu yazmaya çalıştıklarım en sık oynadıgım top karakterler.eger ilerde tekrar bir soru gelirse ve elimin altında düzgün bir klavye olursa o kişiye uzun uzun yardım etmek isterim.
Feed Me said:
Bizim geçen maç takımda Savaş Ustası Xin Zhao vardı topta ama biz verdik 20 suru ne yapacaz  Feed Me ?

Malzahar ve Swain arasında kaldım.Hangisini tavsiye edersiniz ?

Kont Dooku said:
Feed Me said:

(imla kötü)

Feed Me said:
Bizim geçen maç takımda Savaş Ustası Xin Zhao vardı topta ama biz verdik 20 suru ne yapacaz  Feed Me ?

Malzahar ve Swain arasında kaldım.Hangisini tavsiye edersiniz ?

O xin salakmış bayağı

Hımm kendinle barışıksın yani, helal olsun n00b  :lol:

Bende Malzaharda karar kıldım ve onu açtım.Umarım pişman olmam ve oynayabilirim.

Lan, "dayının döviz bürosu batsın ****** çocuğu" çok yaratıcı bir küfür değil mi ? Demin draven beni flamelerken kullandı honor verdim yaratıcılıktan  :eek:

yeni ileti atıldı,savaş ustası jarvan ve savaş ustası xin harikadır...arkadaşıma sırf duo girerken havalı gözükmesi için savaş ustajı jarvan aldırdım geçen sezon.beraber girince en az bir kişi duo musunuz lan zengin puştlar diyor.

Back
Top Bottom